Nejlepší intimní gel na hygienu

2054
27.9.21 08:53

Nejlepší intimní gel na hygienu

Zdravím holky,

mám furt nějaký problémy s mykozama apod… samozrejme to vzdy resim s Gynekolozkou, ale stále se mi to vrací.. řekla mi, že si mám pořídit nějaký intimní gel, ale vyjmenovala tolik druhů a na internetu sem toho našla tolik, že by mě zajímal váš názor co vám vyhovuje nejvíce a s čím jste nejvíce spokojení, s čím se vám už takové problémy nevraceli.

Hlavně i jak se člověk potí a má různě pupínky apod.. aby jsem tomu zamezila..

děkuju moc :kytka: :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11485
27.9.21 08:55

Intimní gel ti na opakované mykozy nepomůže. Kvasinky živí hlavně cukr a vlhko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
27.9.21 09:16

Používám Deo Intim od Just a v případě mykóz je fajn sedací koupel s Tea Tree olejíčkem. Případně požádat o radu přímo v lékárně. Jinak mám i dobrou zkušenost s Lactacydem a Chilly. Ale nemusí zrovna tobě sednout ☝🏼 Hodně si třebas chválí Cien věci a ten intim gel pro mě nee 🤷🏻‍♀️

PS: Ohlídej si hlavně kvalitu a materiál spodního prádla :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4126
27.9.21 09:22

No, to chce trochu jiny pristup. Nejdriv zjistit, z ceho mas furt kvasiny :nevim: muzou se objevovat v dobe velkych hormonalnich zmen (v tehotenstvi apod.), dale v dobe vetsich stresu, dale v dobe vetsich dietnich chyb (vic alkoholu, sladkeho), v dobe, kdy se jinak oblekas.

Taky zalezi, jestli se prelecuje partner :nevim:

Rozhodne svou intimni hygienu nezlepsis gely z drogerie nebo vlhcenyma ubrouskama. Ja pouzivam myci olej (Havlikova apoteka), ale na kvasiny to vliv nema.

Budes muset kopnout hloubeji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
27.9.21 12:06

Já mám ráda gely s Tea tree. Dostat i v lekárně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1428
27.9.21 16:08

Mám rada gel Intima od Atoku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
27.9.21 17:58

Měla jsem stejné problémy jako ty. Jedla jsem chvíli Wobenzym, to jsem měla pocit, že zabralo. Jinak jsem právě všechny intimní gely vysadila a nepoužívám už nic. Zvenku zlehka umyju sprcháčem a vevnitř pouze vodou. Taky někdo říká, že vevnitř se nemá umývat, s já vždy i po sexu prostě vymyju uvnitř vodou.
Užívám při prvních obtížích jenamazol a sem tam probiotikum do pochvy a je mi jedno které.
Ale opravdu je potřeba hledat problémy i ve stravě, mít kvalitní spodní prádlo a taky kdykoli můžu, tak „větrám“.
Je to běh na dlouhou trať a naprosto ti rozumím. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 23:40

Také jsem mela neustále vracející se problémy. Teď pouzivam chilli mydlo, takové zelené a vše je už skoro rok v pohodě. Na dovolenou jsem si koupila od chilli vlhčené ubrousky a pro jistotu mám krém clotrimazol. Když citim, ze by mohl být problem, tak se večer namazu a dobrý

• Citovat
  • Nahlásit
11
5.10.21 09:30

Doporučuji intimní mycí pěnu Ginexid. Je nejlepší, co jsem kdy měla. Nevýhodou je vyšší cena, kupuji v akci do zásoby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat