Nejlepší jazykovka na NJ v Praze kromě Goethe institutu?

873
25.5.17 22:52

Nejlepší jazykovka na NJ v Praze kromě Goethe institutu? Poradte.

Ahojky,

jdu na kurz NJ. Bohužel nemužu se zahlásit do Goethe institutu. Může někdo doporučit jinou jazykovku na stejné urovni v Praze? Hledám kurz 2× 90 min týdně a to moc jazykovek přes léto nenabízí a výběr je malý.

Uvažuji o Glose, Tutorovy, Jipce nebo Caledonian school? Kam by jste mi dali doporučení?

Prosím jen ty co mají zkušenosti konkrétně.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.5.17 06:47

Zalezi vzdy na lektorovi, mnohem mene to souvisi se skolou. Doporucuji vsude zazadat o bezplatnou zkusebni lekci, trvat na ni, tak se rozhodnete nejlepe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 06:47

Zkusenost mam takovou, pracovala jsem pro asi 15 jazykovek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2320
26.5.17 06:54

@BloomingGorgeous už vidím, jak když řekne třeba v takové Caldenoce, že chce zdarma zkušební lekci, jak si z ní sednou na zadek a dají jí ji :lol:

Také pracuji v jazykovce, takže radím třeba Caledonku rovnou vynechat…my třeba děláme kurzy i přes léto, ale záleží na tom, kolik bys do toho chtěla investovat, páč my zrovna patříme k těm dražším jazykovkám :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 07:03

@verrys
O lekci je mozne zazadat a nesetkala jsem se s tim, ze by to nebylo umozneno. Myslim, ze skola na urovni nemuze rict ne. A pokud ano, tak bych nemela zajem a hledala dal.
Jinak uroven skoly je dana z 90% kvalitou lektoru a ty jsou vsude dobri a spatni a jeste tam hraji roli osobni sympatie a zda studentovi vyhovuje styl vyuky. To, ze lektor jazyk vystudoval nebo ma nejaky certifikat neni zarukou, ze jazyk umi a umi ho naucit a lekce je zabavna. Treba ve zminovanem GI jsem mela skveleho lektora a pak pozdeji pani, ktera mi nevyhovovala a stejnou zkusenost ma moje kamaradka. Pritom je to prestizni institut.

Z me zkusenosti je nejlepsi si najit soukromeho lektora, ti nabizi ukazkovou lekci standardne a mit individualni lekce, ale je mi jasne, ze ne kazdy o to stoji, z mnoha duvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 09:09

Zkus bezplatnou zkušební lekci, obejdi více jazykovek. Jelikož jsem také lektorkou NJ na Přerovsku, mohu ti říct, že né vždy je to o jazykovce jako takové ale především o lektorovi. Buď si sednete, nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2320
26.5.17 09:13

@BloomingGorgeous mně to nemusíš vysvětlovat, já v jazykovce již několik let pracuju, vím, jak to chodí…v menších jazykovkách je možné asi dostat ukázkovou lekci zdarma, v těch větších si prostě nikdo ze dvou 90tek na zadek nesedne a nic zadarmo nedá - pokud se nejedná o velkou zakázku, kde se to vyplatí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10115
26.5.17 09:42

S němčinou mám zkušenosti pouze s Goethe institutem. Chodila tam sestra a hodně si to chválila. Jinak pro jednoho našeho klienta jsem zajišťovala italštinu (měl specifické požadavky) v Jazykové škole Březinka. Byla jsem spokojena s jejich jednáním a přístupem. Kurz platil až po první lekci, dalo se s nimi na všem domluvit atd. http://www.e-jazyky.cz/
S němčinou tam zkušenosti nemám, ale také si myslím, že než na jazykovce záleží spíše na konkrétním lektorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
873
28.5.17 16:10
@BloomingGorgeous píše:
Zalezi vzdy na lektorovi, mnohem mene to souvisi se skolou. Doporucuji vsude zazadat o bezplatnou zkusebni lekci, trvat na ni, tak se rozhodnete nejlepe.

to nejde mě toplatí zaměstnavatel takže kam se nahlásím na to vystaví fakturu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
28.5.17 16:12
@verrys píše:
@BloomingGorgeous už vidím, jak když řekne třeba v takové Caldenoce, že chce zdarma zkušební lekci, jak si z ní sednou na zadek a dají jí ji :lol:Také pracuji v jazykovce, takže radím třeba Caledonku rovnou vynechat…my třeba děláme kurzy i přes léto, ale záleží na tom, kolik bys do toho chtěla investovat, páč my zrovna patříme k těm dražším jazykovkám :oops:

na 6 měsíců max těch 8000kč a 2× týdně min 60 min ales píš asi 90 min

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
28.5.17 16:14

Děkuji všem. Zkušební lekce není možná. Část mě platí zaměstanvatel takže jak se to nasmlouváuž tam musím chodit a pokud nebudu tak ěm přípsvěek propadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama