Nejlepší kadeřnice Hradec Králové/Jaroměř?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veveronik
Kecalka 491 příspěvků 01.04.18 13:34
Nejlepší kadeřnice Hradec Králové/Jaroměř

Nedoporučí někdo prosím skvělou kadeřnici/kadeř­níka, kdo stříhá moderně krátké vlasy a zvládne blond-platinové odstíny vlasů??? Bohužel mám na kadeřnice smůlu.
Děkuji.

Reklama

Reakce:

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 01.04.18 14:02

@veveronik ja chodila do salonu Petra Benešová k Monice Ulverove nebo jak to prijmeni. Ale už rok a půl jsem tam nebyla, neboť jsem si nechala vlasy dorůst.. ale byla jedina, ktera mi to vzdy ostříhala, jak jsem chtela

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama