Reklama

Nejlepší kadeřnice Hradec Králové/Jaroměř?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veveronik
Kecalka 487 příspěvků 01.04.18 13:34
Nejlepší kadeřnice Hradec Králové/Jaroměř

Nedoporučí někdo prosím skvělou kadeřnici/kadeř­níka, kdo stříhá moderně krátké vlasy a zvládne blond-platinové odstíny vlasů??? Bohužel mám na kadeřnice smůlu.
Děkuji.

Reklama

Reakce:

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 01.04.18 14:02

@veveronik ja chodila do salonu Petra Benešová k Monice Ulverove nebo jak to prijmeni. Ale už rok a půl jsem tam nebyla, neboť jsem si nechala vlasy dorůst.. ale byla jedina, ktera mi to vzdy ostříhala, jak jsem chtela

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama