Nejlepší kamarád nejlepší kamarádky

Anonymní
17.11.19 15:06

Nejlepší kamarád nejlepší kamarádky.

Omlouvám se za kategorii partnerství ale nevěděla jsem kam to přiřadit každopádně zakládám nové téma protože se snažím pochopit mou nejlepší kamarádku. Moje kamarádka má vztah který ji docela dost skřípe a během toho si dopisuje s jedním starým známým z kterého je úplně mimo… Nedávno jsme byli na zábavě kde mě seznámila se svym nejlepším kamarádem se kterým kdysi dávno měla sex a nic víc ale jsou to pořád jen nejlepší kamarádi. Moc se mi líbí já se líbím jemu. Ptala jsem se kamarádky na svolení jestli si spolu můžeme něco podniknout mě i jemu to bylo zatrhnuto že se to nedělá… Když jsem se snažila pochopit proč řekla mi že chápu jen to co chci… :zed: a já se tedy ptám je to špatně že si spolu chceme vyrazit? Pochopila bych kdyby spolu kdysi hodili nebo žili… Ale ona má chlapa napůl milence a ještě nám tohle zatrhne… Ještě dodám že to je už podruhé co mi někoho z jejich kamarádů zatrhla… Záleží nám na ni proto jsme se jí ptali… Budu ráda za vás pohled na věc… Jestli je opravdu v právu nebo ne.. Opravdu to totiž nechápu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8443
17.11.19 15:11

Zatrhla ti ho? On jí patří? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 15:14

@Titty nepatří :roll: ale jsem ke kamarádce tolerantní a zeptala jsem se… Nikdo nečekal že bude proti tomu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
692
17.11.19 15:14

Předpokládám, že vám není 15. Takže i kdyby to byl její bývalý manžel, je ji po tom prd. Chápu, že vás to tíží a že jste chtěli být oba fér, ovšem po této reakci ( a to už jako podruhé!!!) bych si hodně rozmyslela jestli mi za to,,madam" stojí. Mame za sebou s kamarádkou stejnou Story a rozhodně mi po štěstí neslapala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 15:15

@Titty proto mě zajímalo jestli je v právu… Kdyby to byl její ex pochopím to ale takhle to nechápu :nevim: :zed: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
21150
17.11.19 15:15
@Anonymní píše:
Omlouvám se za kategorii partnerství ale nevěděla jsem kam to přiřadit každopádně zakládám nové téma protože se snažím pochopit mou nejlepší kamarádku. Moje kamarádka má vztah který ji docela dost skřípe a během toho si dopisuje s jedním starým známým z kterého je úplně mimo… Nedávno jsme byli na zábavě kde mě seznámila se svym nejlepším kamarádem se kterým kdysi dávno měla sex a nic víc ale jsou to pořád jen nejlepší kamarádi. Moc se mi líbí já se líbím jemu. Ptala jsem se kamarádky na svolení jestli si spolu můžeme něco podniknout mě i jemu to bylo zatrhnuto že se to nedělá… Když jsem se snažila pochopit proč řekla mi že chápu jen to co chci… :zed: a já se tedy ptám je to špatně že si spolu chceme vyrazit? Pochopila bych kdyby spolu kdysi hodili nebo žili… Ale ona má chlapa napůl milence a ještě nám tohle zatrhne… Ještě dodám že to je už podruhé co mi někoho z jejich kamarádů zatrhla… Záleží nám na ni proto jsme se jí ptali… Budu ráda za vás pohled na věc… Jestli je opravdu v právu nebo ne.. Opravdu to totiž nechápu… :nevim:

Tak jestli je vám - náct, jsou to takové normální problémy. Jinak nechápu, že dospělá žena zatrhne něco své kamarádce, hraje si na nejnejky a nejneje a přitom spolu sou. loží. Takové Beverly Hills po česku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 15:16

Myslim, ze bys mela zacit pouzivat vlastni mozek, nikoli ten kamaradky. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 15:17

@Mollify83 moc děkuji ne 15 nám není kdyby ano tak to pochopím taky :mrgreen: ale jsme dospělé já se snažila být fér :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1631
17.11.19 15:20

Těžko říct. Kdyby mi nějaká holka dala kopačky a pak by chtěla chodit s mým nejlepším kamarádem, nebylo by mi to moc příjemné.

Na druhou stranu nevím, co máš dělat, pokud se tvoje kámoška vyspala se všema klukama v okolí. Tím si alespoň vysvětluju skutečnost, že už podruhé chceš mít něco s někým, s kým už byla ona. Podivná náhoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8443
17.11.19 15:20
@Anonymní píše:
@Titty nepatří :roll: ale jsem ke kamarádce tolerantní a zeptala jsem se… Nikdo nečekal že bude proti tomu… :nevim:

Já nevím, mě by asi vůbec nenapadlo se jí na to ptát. :think: A řekla ti, proč jí to vadí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11160
17.11.19 15:30

No nějak by mě ani nenapadlo ptát se jí na dovolení…k tomu snad není důvod…a jak ti to může zatrhnout? a ty jí jako poslechneš? co to máte za vztah? to není kamarádství…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12385
17.11.19 15:37

Za prvé se jí nemusíte ptát na dovolení a za druhé, já ji trošku chápu, taky bych nechtěla, aby moje nejlepší kamarádka chodila s mým nejlepším kamarádem, oba mám velmi ráda a ke každému mám speciální vztah a jsou pro mě dva lidé, na kterých mi moc moc záleží, přijít najednou o oba (protože by na mě kvůli novému vztahu třeba neměli čas), nebo nedejbože stát mezi nimi a řešit jejich problémy (protože to se s nejlepšími přáteli dělá :D ), nebo nedejbože poslouchat intimnosti (protože to se taky mezi nejlepšími přáteli dělá :lol: )
To by mi fááááákt vadilo!
Ale - stále platí první věta - nemusíte s jí ptát na dovolení :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2577
17.11.19 15:42

Tak logicky je proti, jelikoz baby jsou mrchy. Tak vi, ze tim prijde o nejlepsiho kamarada. A evidentne on ji je prednejsi nez ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 17:38

@Cenarius přesně takhle mi to napsala že by přišla o něj. O mě nepadla ani věta. Samozřejmě ji poslouchat nebudu ptala jsem se ze slušnosti… :mrgreen: po dnešní debatě mi je totiž jasné jak to vlastně je… Moc všem děkuji za názory.. :hug: jsem ráda že můžu jít s klidnou duši spát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
17.11.19 17:52

Chlap a ženská, kteří spolu sexovali, nejsou už jenom nejlepší kamarádi a nikdy nebudou, to je pořád jenom taková nějaká iluze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama