Nejlepší kamarádka z dětství, máte??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kassor
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 03.12.18 18:48
Nejlepsi kamaradka z detstvi, mate??

Jen pro odlehceni vecera… Mate jeste svoji nejlepsi kamaradku z detstvi na blizku? Ja mam tu svoji od prvaku str. skoly, mame ted vyroci - 20 let :D Je to skvela zenska, i kdyz jsme se treba delsi dobu nevidely (zila jsem v zahranici, nebo kdyz se prestehovala), tak si mame porad o cem psat.. Vlastne i povahove jsme dost protikladne, tak i vzhledove :lol: ona tmava, okata a ja blond, nevyrazna… Nikdy jsem uz po skole nepotkala nikoho takoveho, znamych milion, ale pratel opravdu jen par… Asi ani po te skole jsem uz cas na opravdovou kamaradku nemela a fakt jsem si s nikym ani tak nesedla… Ted uz jsem na nova kamaradstvi asi moc stara a nemam moc casu. Kazdemu vztahu i tomu kamaradstvi se clovek musi venovat. Kolik opravdovych kamaradu/dek mate??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mutlice
Kecalka 205 příspěvků 03.12.18 18:55

ahoj, tak to mám „starší“ dětskou kamarádku :mrgreen: Známe se 35 let, protože jsme spolu šly do prvního oddělení školky, ale to jsme se moc neregistrovaly navzájem. Kamarádíme se od 1. třídy ZŠ, takže 32 let 8o
ze střední mám také dvě kámošky, vídám se se všema minimálně 2× do měsíce, ještě před 2-3 lety i víckrát a voláme si několikrát týdně. to je pěkný téma. Myslím, že je to dobře někoho takového mít. Přeci jen, ten spolu strávený čas a zažitky - má to něco do sebe, protože tolik let, to už takové „v dobrým i ve zlým“ to nejsou jen povrchní vztahy.

Kassor
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 03.12.18 19:01
@Mutlice píše:
ahoj, tak to mám „starší“ dětskou kamarádku :mrgreen: Známe se 35 let, protože jsme spolu šly do prvního oddělení školky, ale to jsme se moc neregistrovaly navzájem. Kamarádíme se od 1. třídy ZŠ, takže 32 let 8o
ze střední mám také dvě kámošky, vídám se se všema minimálně 2× do měsíce, ještě před 2-3 lety i víckrát a voláme si několikrát týdně. to je pěkný téma. Myslím, že je to dobře někoho takového mít. Přeci jen, ten spolu strávený čas a zažitky - má to něco do sebe, protože tolik let, to už takové „v dobrým i ve zlým“ to nejsou jen povrchní vztahy.

Tak to je super :palec: ze skolky a ze ZS mam jednu holcinu, jsme v kontaktu, ale neni to takovy srdcovy, jako s tou moji „dvacitkou“ :lol: Nikdy jsme se na sebe nezlobily, nikdy nehadaly, proste idealni vztah :potlesk: , ale bohuzel 2× tydne, tak casto se nevidame… Je ode mne tech vic jak 100km :( Tuhle jsem pred spanim vzpominala na nase akce a nirmalne jsem ze nahlas musela smat, tak me to bavilo… Vzpominky proste zustanou :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10930 příspěvků 03.12.18 19:07

Ne, nevidam se ani s lidmi z vš, natožpak s někým z dětství.

Mutlice
Kecalka 205 příspěvků 03.12.18 19:12

@Kassor To už jsou totiž takoví členové rodiny, kamarádi, co je člověk má v životě tolik let… :) já jsem za ně ráda. Jak píšeš, mám také milion známých, ale kamarád je něco jiného. To jen tak někoho k sobě nepustím, i když jinak jsem extrovert.

Petra Z
Hvězda diskuse 52185 příspěvků 03.12.18 19:17

Ano…mám kamarádku z 1.třídy ŽŠ......
a díky bohu za ní ;)

mojmira
Hvězda diskuse 77132 příspěvků 03.12.18 19:22

Také mám kamarádku z dětství

Uživatel je onlineZmatena.prvomatka
Nováček 9 příspěvků 03.12.18 19:25

Moje mamka a mamka mojí nejlepší kamarádky jsou nejlepší kamarádky od základky :D takže jsme to vlastně po nich přebraly a ne proto, že jsme neměly na výběr, prostě se to tak sešlo :) chodíme se podporovat k porodům a svědčíme si svatby, spřízněný duše už na furt :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 19:31

Nemam zadnou blizkou ze ZS ani ze stredni. Pak dve „100% spriznene duse“ z VS, ale bydlime strasne daleko od sebe, takze se potkame tak jednou za 2 roky. Jednu dobrou jsem nasla jeste po VS, ale taky bydli dost daleko. Pak mam hafo fakt dobrych kamaradu z byvale prace, teda sami chlapi, s temi (a jejich rodinami - mame podobne stare deti) se potkavam asi nejcasteji, asi take proto, ze bydlime v romezi 50km.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 03.12.18 19:53

Mám jednu kamarádku z první třídy, ale nejlepší není, časem jsme se poměrně odcizily, i když se pořád občas vídáme. Potom jednu ze SŠ, s tou se vídáme velmi často a jsme si hodně blízké. A potom jednu z bývalé práce a s tou jsem v kontaktu denně a taky je mi hrozně moc blízká :D Ostatní kamarádky považuji spíš za známé.

viola1122
Kecalka 355 příspěvků 03.12.18 20:21

Mám kamarádku od školky tj.uz přes 30 let ;) Byla v dospívání dvě období,kdy jsme se dost dlouho nebavily.Ale pak zas k sobe našly cestu.
Jinak udržuji přátelství s několika bývalými spoluzackami ze ZŠ,schazime se tak jednou měsíčně.
K těmto lidem mám výjimečný vztah,který nedokáže nic nahradit :palec: .

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 03.12.18 20:23

S nejlepsi kamarádkou, ktera je o rok mladsi, jsme bydlelu v jedne bytovce, delilo nas jedno patro. Stravily jsme spolu cast detstvi, nez se odstehovali, to jsme si pak psaly dopisy. Nastoupila potom na stejnou stredni, takze jsme spolu denne chodily aspon na nadrazi po vyučování. Takze se kamaradime skoro 30 let uplne od malicka a jsme si porad hodne blízké..

Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 03.12.18 20:26

@Kassor vlastně mám, kamarádku z první třídy a kamaráda, co se známe asi od 4 let. Oba by mi v životě chyběli. Pravých přátel jsem vždy měla maličko, ale stojí za to. Ale dokonce jsem jednu z nejbližších kamarádek potkala nedávno :mavam: Vzpomněla jsem si na dědu, který se se svými spolužáky ze školy vídal ještě v nějakých 75 letech :srdce:

Janakatabara
Kecalka 152 příspěvků 03.12.18 20:30

Holky, těch kamarádek si važte. Já měla taky jednu nej…znaly jsme se od jesliček, školka, škola…pak jsme šly každá studovat něco jiného, pak ona na dva roky do Anglie a stále jsme se měly. Navzájem jsme si svědčily na našich svatbách a děti porodily pět týdnů po sobě, byly jsme spolu neustále v kontaktu…10 měsíců po porodu zemřela. Je to více než rok a děsně mi chybí…už nikdy žádná kamarádka nebude ta nej. Znaly jsme se 37 let.

Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 03.12.18 20:38

@Janakatabara to je hrůza :( copak se jí stalo, souviselo to s porodem? Jestli není hrubé se zeptat

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >