Nejlepší knížky, které jste kdy četli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

růžovámalina
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 03.12.17 10:28
Nejlepší knížky, které jste kdy četli?

Pěknou neděli přeji,
v dohledné době mám v plánu si koupit elektronickou čtečku knih a tak hledám inspiraci na knížky, které opravdu stojí za to si do ní koupit. :) Proto vás prosím, jestli byste mi mohli (myslím že i nějací muži se zde najdou, tak raději měkké i :D ) napsat třeba 1-3 vaše nejoblíbenější knížky, které jste kdy četli? Žánr je úplně jedno, šanci dám všemu. :) Děkuji moc a knihám zdar. :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8859 příspěvků 03.12.17 10:36

Ja jsem si ujasnil svych top 4 knih, ktere povazuji za vyssi ligu oproti vsemu ostatnimu, co jsem kdy cetl. :)

4. Dama v jezere
3. 1984
2. Maltezsky sokol
1. Obraz Doriana Graye

Hobitka
Závislačka 3275 příspěvků 03.12.17 10:44

V poslednich letech me nejvice zaujaly: Atlasova vzpoura (Ayn Randova), Jako zabit ptacka (Harper Lee), Vyhnani Gerty Schnirch (Katerina Tuckova), The Handmaid"s Tail (Margaret Atwood)

Jinak se pripojuji k 1984, pak mam rada Kral krysa, Vyhodme ho z kola ven, Hlava XXII… Toho by bylo.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 03.12.17 10:48

Ja teda miluji knihy od Chrise Cartera! Dale se mi hodne libil Mesias od Borise Starlinga a trilogie Vrani divka a Level 26.

alialiali
Kecalka 175 příspěvků 03.12.17 10:56

Jo Nesbo -Sněhulák, Levhart. Irving - Modlitba pro Owena Meanyho, Sienkiewicz - Quo vadis, Tučková - Vyhnání Gerty Schnirch,

Annie 31
Nováček 3 příspěvky 03.12.17 10:56

Já miluju krimi…Doporučuji Manželé odvedle, Ďábelské hry, Dívka v Ledu…Skvostné počiny!! :potlesk: a to nejlepší, co jsem kdy četla? Muži, kteří nenávidí ženy!!!

Jahru
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 03.12.17 11:07

Zlodějka knih, Mandolína kapitána Corelliho, Egypťan Sinuhet, Pravidla Moštárny

Uživatel je onlineKostroma
Kecalka 101 příspěvků 03.12.17 11:10

To - Stephen King, Kořeny - Alex Haley, Smrt je mým řemeslem - Robert Merle :)

chs.jasmin
Kelišová 7481 příspěvků 03.12.17 11:16

Za poslední roky a když opomenu knihy o těhotenství, motivační a o výchově :mrgreen: Tak mě se hluboko pod kůži zapsaly knihy:

Ledař
Tati, prosím ne!
Tygřice a Rozbitá

A z oddechovek mám ráda Pařížanky :mrgreen:

A teď na mě čekají (dle recenzí hodně dobré knihy):
Krvavý vítr, Jednooký králík a Vykoupení

Příspěvek upraven 03.12.17 v 11:17

Uživatel je onlineDenisa56
Kelišová 6083 příspěvků 03.12.17 11:17

Sto roků samoty
Tisíce planoucích sluncí Žítkovské bohyně
Všechno od Remargua
Komu zvoní hrana
 Kořeny

růžovámalina
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 03.12.17 11:18

Jste výborní, děkuji moc všem!! :) Budu mít krásný zdroj inspirace. :-)

Dujana
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 03.12.17 11:18

Budu jmenovat knížky, které mě zaujaly v posledních letech, jinak klasiky typu Orwella (1984) nebo třeba Remarqua (Na západní frontě klid) bych určitě mohla doporučit taky.
Líbí se mi díla Joa Nesbøho - nejvíce asi Sněhulák a Policie. Potom taky Larse Keplera - např. Stalker, Písečný muž -, ale asi nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla, je od Khaleda Hosseiniho Tisíce planoucích sluncí.

Bizky
Kecalka 388 příspěvků 03.12.17 11:26

Sněhulák, zajatci bouře, Dívka v ledu

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1658 příspěvků 03.12.17 11:34

Únava materiálu, Žižkovské bohyně, Zelary, všechno od Dicka Francise, série Temná věž od Kinga, povídky od Svěráka, knížky Pavla Tomeše.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 03.12.17 12:10

Z klasik: Bídníci, Na východ od ráje. Pak miluju cokoliv od Čapka a (skoro) cokoliv od Pratchetta. :) A Karpatské hry.

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >