Nejlepší kočárek do města a občas do terénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jetotu
Povídálka 11 příspěvků 14.03.18 20:03
Nejlepší kočárek do města a občas do terénu

Ahoj, chci se zeptat, jaký byste mi doporučily kočárek do města a občas i do terénu při procházkách.? Chtěla bych něco modernější, ne nic s kovovým košíkem a těmi velkými koly. A hlavně aby to nebylo zbytečně předražené. Dost se bude jezdit i autem, tak něco skladného a ne moc složitého na složení a aby měl také trošku úložného prostoru na nějaký ten nákup nebo věci s sebou. Nic co by se špatně ovládalo. Mám sice ještě čas než se mimi narodí, ale chtěla bych mít trošku nějaký přehled, co ne a co jo. Možná jsem trošku náročná, ale budu mít první mimi a chci si to užít se vším všudy - jako každá maminka :)

Předem moc děkuji za vaše názory a rady, budu vděčná za veškeré kritiky. Jak dobré, tak špatné. :mavam:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 20:07
@Jetotu píše:
Ahoj, chci se zeptat, jaký byste mi doporučily kočárek do města a občas i do terénu při procházkách.? Chtěla bych něco modernější, ne nic s kovovým košíkem a těmi velkými koly. A hlavně aby to nebylo zbytečně předražené. Dost se bude jezdit i autem, tak něco skladného a ne moc složitého na složení a aby měl také trošku úložného prostoru na nějaký ten nákup nebo věci s sebou. Nic co by se špatně ovládalo. Mám sice ještě čas než se mimi narodí, ale chtěla bych mít trošku nějaký přehled, co ne a co jo. Možná jsem trošku náročná, ale budu mít první mimi a chci si to užít se vším všudy - jako každá maminka :)Předem moc děkuji za vaše názory a rady, budu vděčná za veškeré kritiky. Jak dobré, tak špatné. :mavam:

Mela jsem maked lucky před 4roky. Půjdu do něho ted znovu. Trojkombinace s adapterem do 10tis :palec:

Saffiraa
Závislačka 3750 příspěvků 10 inzerátů 14.03.18 20:16

Ahojky, já můžu doporučit Valco baby Snap 4. Do města super, lehčí terén také zvládne. Je vážně lehký, snadno se složí. Rozpínací střecha dítě krásně zastíní. Do košíku se toho také vejde dost. Chodím s ním i na brusle… :mavam:

j.k.1133
Povídálka 42 příspěvků 14.03.18 20:17

My teď kupovali Mamas and papas Ocarro a myslím ze by to mohl splňovat :)

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 14.03.18 20:21

Švagrová má Baby design Husky, je super i do terénu. Já s ním jezdím ráda i ona si ho chválí. Já mám dvojčata, takže kdybys potřebovala poradit s tankem, můžeš se na mě obrátit :mrgreen:

emma38
Závislačka 3581 příspěvků 14.03.18 20:27

@Jetotu my měli peg-perego book celej ten set hl. korba sportovni sedacka autosedacka taška lehký skladny korbu jsme meli tu větší. A zaroven jsme meli concord fusion hl. korba a sportak v tom teda ještě jezdíme mame 2 roky..a je taky skladny peg-perego cca 23500…concord o trošku víc ale oba jsou super jal do města tak do terenu. Tany jsem si chtela užít mimi se vším všudy ale už 3 a posledniiii :mrgreen:

Lucinka08
Stálice 75 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 20:58

Ahoj my máme stokke je fakt ze na nekoho je az moc moderni ale je lehký, skladny, krásne ovladatelny a lehký terén taky zvládne. Dcerku jsem vozila v hluboke korbě 7 mesicu ale není zrovna nejlevnější.

selia
Ukecaná baba ;) 2022 příspěvků 8 inzerátů 14.03.18 21:12

Gesslein F6. Taky teda drazsi, ale z druhe ruky v poho. Rozhodne neco vic odpruzeneho nez treba to zminovane valco. Plus mysli na to, ze mesto muze byt taky terén, pokud tam maze ruzne kočičí hlavy a pod.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 14.03.18 21:13

Peg-pérego Book Plus s hlubokou korbou Pop up 2018 a sportovní nástavba Pop up 2018 Completo (má už prodlužovací stříšku a dlouhý nánožník). Nebo místo podvozku Book Plus, podvozek Book Scout-to je tříkolový). Při tom nemusíš kupovat 3v1, ale stačí jen podvozek a hluboká korba s autosedačkou a sportovní nástavbu můžeš dokoupit pak… Korbu jsem měla Pop Up a kluka jsem v ní vozila do roka a vešel se do ní v roce i s fusakem Lodger Bunker a španělskou dekou a nemám mrňouse, spíš obříka :mrgreen: :palec:

Ornwen
Závislačka 4530 příspěvků 14.03.18 21:50

Mně vyhovuje britax b-motion. Ten pluskový má sice polohoání nožiček, ale je o něco delší, tak se s ním hůř manipuluje ve výtazích (mhd, některé paneláky)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 14.03.18 21:55

Peg Perego Book Plus :palec:

Tercza
Nováček 4 příspěvky 5 inzerátů 14.03.18 22:57

My máme trojkombinaci Maked Lucky a jsem s ním moc spokojená. Cenově je dostupný, kola jsou vhodná i do terénu, úložný prostor je veliký a korba také ;)

murry
Závislačka 2932 příspěvků 14.03.18 23:03

Valco :)

123straka321
Kecalka 162 příspěvků 16.03.18 00:21

@Jetotu Kdybych měla teď kupovat kočárek, šla bych do Britax go Big 2 - neváhala bych ani minutu ;)

Jinak celkem fajn je Baby design Dotty/Husky, takže s oemezenějším rozpočtem bych šla do toho. U ještě levnějších kočárků bych byla opatrná - většinou to je pak na úkor právě toho užívání, nehledě na to, že kvalitní kočárek se dá využít i pro další dítko, případně prodat. My investovali do Bria (dnes Britax) a vyplatilo se - odvozili jsme dva kluky úplně v pohodě, kočárek měl své mouchy, ale to je co jsem koukala teď už vychytané ;)

selia
Ukecaná baba ;) 2022 příspěvků 8 inzerátů 16.03.18 07:26

@123straka321 Jsem se za zvědavosti koukla. Já bych nešla do kočárku, co má tak malou korbičku pro ležící miminko, zvláště pokud se to dítko má narodit někdy v létě nebo na podzim, což bude asi případ zakladatelky.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >