Nejlepší kosmetika na problematickou pleť?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

namamjmeno
Povídálka 22 příspěvků 18.09.18 16:16
Nejlepší kosmetika na problematickou pleť?

Ahoj, :mavam: mám problematickou pleť, je mastná (nejvíc na čele a nosu), mám akné a černé tečky. Jaká kosmetika (krém, micelární voda, čistící gel, maska,…) je pro ně nejlepší?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 18.09.18 16:31

Nejlepší je zajít do salonu na kůru svícení biostimulačním laserem. To přebije jedině plastika. :)

namamjmeno
Povídálka 22 příspěvků 18.09.18 16:52

@Emimin7 A nějaká kosmetika by nebyla?

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 18.09.18 17:05
@namamjmeno píše:
@Emimin7 A nějaká kosmetika by nebyla?

Gel s řebříčkem nebo azeloglicinou. Přes to krém s meduňkou přes den, krém s hyaluronkou a vitamínem A na noc. Micerální voda s alkoholem. Jílová maska.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 18.09.18 17:11

https://kosmetika-esthederm.cz/…sirene-pory/?…

namamjmeno
Povídálka 22 příspěvků 18.09.18 17:18

@Emimin7 Díky ;) :kytka: a poradil bys mi i nějakou značku?

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 18.09.18 17:20
@namamjmeno píše:
@Emimin7 Díky ;) :kytka: a poradil bys mi i nějakou značku?

Konkrétní značku bohužel neporadim.

namamjmeno
Povídálka 22 příspěvků 18.09.18 17:22

@Emimin7 I tak díky ;) :kytka:, jaký máš názor máš na značku garnier, eveline? A jaký máš názor na krémy se zlatem (máma by chtěla vyzkoušet). Poradíš mi ještě čím si mýt obličej?

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 18.09.18 17:33
@namamjmeno píše:
@Emimin7 I tak díky ;) :kytka:, jaký máš niázor máš na značku garnier, eveline? A jaký máš názor na krémy se zlatem (máma by chtěla vyzkoušet). Poradíš mi ještě čím si mýt obličej?

Garnier a Eveline jsou dost široké pojmy. :) Tak jen krátké odpověďi, Garnier slabota, kupovat jen v nouzi. Eveline docela ujde, ale žádný zázrak.
A zlato v krémech působí jako běžný antioxidant, není o nic lepší než vitamin E, takže je to jen reklamní tahák = vyhozené peníze. :)

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 18.09.18 17:38

Jo a obličej mýt čistícím mlékem. Pokud máš fakt hodně mastnou pleť, tak s alkoholem

namamjmeno
Povídálka 22 příspěvků 18.09.18 17:41

@Emimin7 A čím bych si měla mýt obličej? A co by jsi doporučil moji máme je jí skoro 48 let a má asi normální pleť.

namamjmeno
Povídálka 22 příspěvků 18.09.18 17:43

@Emimin7 Nějaký gel na mytí by jsi mi nedoporučil? Krém mám umít vodou nebo tonikem?

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 18.09.18 17:54
@namamjmeno píše:
@Emimin7 A čím bych si měla mýt obličej? A co by jsi doporučil moji máme je jí skoro 48 let a má asi normální pleť.

Obličej univerzálně nejraději doporučuji mýt čistícím mlékem, ať už od krému, zbytků make-upu, nebo jen přirozené mastnoty. Může se dočistit pleťovou vodou, ale není to nutné.
A tvé mámě, pokud ještě nemá vrásky, sérum se dvěma procenty hyaluronky a krém to samé. Pokud už nějaké vrásky ukazuje, tak krém i sérum se složkou argireline peptide.

namamjmeno
Povídálka 22 příspěvků 18.09.18 18:03

@Emimin7 Moc ti děkuji za rady :? :kytka:. Pomohlo by mi, kdybych si na pleť dávala odvar z meduňky? Jaké značky by jsi mi doporučil a jaké ne?

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 18.09.18 18:15
@namamjmeno píše:
@Emimin7 Moc ti děkuji za rady :? :kytka:. Pomohlo by mi, kdybych si na pleť dávala odvar z meduňky? Jaké značky by jsi mi doporučil a jaké ne?

Meduňku rozhodně na obličej i pít, obojí je pro pleť prospěšné.
A značky hrozně nerad doporučuju, protože se nelze dozvědět koncentraci složení, takže vlastně pořádně nevim, co doporučuju. A navíc se nemá koukat na značky, ale jejich jednotlivé přípravky. Jeden může být luxusní, druhý katastrofální.
Přesto nějaký přehled mám, takže pokud si musím vybrat, za mě je bezkonkurenční značka Olay.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >