Nejlepší kurz, rekvalifikace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaci89
Kecalka 388 příspěvků 28.01.19 14:36
Nejlepsi kurz,rekvalifikace

Ahoj holky, zeny, zajimal by me vas nazor na rekvalifikace, je nejaka, ktera ma vubec cenu delat, proste, ze by stala za to??nebo to jsou vyhozene penize? zajimaji me vase tipy do ceho jit, kdyz uz, co by podle vas mohlo mit uplatneni :kytka:

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 8496 příspěvků 28.01.19 15:06

@Kaci89
Ahoj,

znám holky co si udělaly rekvalifikaci na nehtařku a živí se tím, nebo stylistku a pracuje u MK a dělá proměny, znám i eshopy, kde holky si udělaly kurz na rodičovské a rozjely podnikání - BF boty nebo i kožené kabelky apod. :nevim:

Rekvalifikaci si dělej takovou, aby tě obor bavil a máš k němu vztah. Já bych třeba řekla, že trh je nasycení v oboru učetní a stejně si loni dělala od kamaráda žena a ihned po ukončení našla práci a ted dělá na obecním uřadě :nevim:

Ale já třeba mám rekvalifikaci v oboru fitness instruktora a určitě se v tom nebudu živit :lol: njn ale kdysi jsem ho strašně moc chtěla :lol: Kamarádka má třeba kurz brašnářství a výrobu klobouků a taky to nevyužvá - prý náročné na materiál a mašinky :nevim:

Kaci89
Kecalka 388 příspěvků 28.01.19 15:30

@chs.jasmin ahojky,dekuji za odpoved :kytka: ja bych chtela kurz na kosmeticku,uz po zakladce jsem na ni chtela jit jenze jsem byla „mlada a blba“ a dala na jistotu a nesla tam.jenze je jich vsude strasne moc ale myslim si ,ze zalezi jak je clovek dobry no premyslim o tom,chtela bych neco sfouknout na matersky,kdyz je cas. :mrgreen:

chs.jasmin
Echt Kelišová 8496 příspěvků 28.01.19 15:33
@Kaci89 píše:
@chs.jasmin ahojky,dekuji za odpoved :kytka: ja bych chtela kurz na kosmeticku,uz po zakladce jsem na ni chtela jit jenze jsem byla „mlada a blba“ a dala na jistotu a nesla tam.jenze je jich vsude strasne moc ale myslim si ,ze zalezi jak je clovek dobry no premyslim o tom,chtela bych neco sfouknout na matersky,kdyz je cas. :mrgreen:

u nás ve vesnici jedna je, ale taky by me to bavilo :-)

Kaci89
Kecalka 388 příspěvků 28.01.19 15:38

@chs.jasmin no a pak by me jeste bavilo pichat piercingy ale kloudne jsem k tomu nic nenasla,tady nekoho sehnat je nemozny ale nevim jestli to je piercing popularni :mrgreen: ze bych mela kosmeticky salon a rovnou pichla piercing :mrgreen:

chs.jasmin
Echt Kelišová 8496 příspěvků 28.01.19 18:14

@Kaci89 Pierc dělá každý tater, uši každé zlatnictví s nastřelovací pistolí … Nehledě na to, že hodně lidí si to píchá samo (třeba já si píchala uši asi 6×, nos, bradu, spodní ret 3× a pupík :-) ). Na mikrodermály je myslím kurz :think: a kurz jednu dobu vypisovalo studio Hells v Praze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 18:29

@Kaci89 Já do kosmetičky určitě letos jdu. Je to můj sen už od základky, jenže dřív tolik škol nebylo, našla jsem jen jednu vzdálenou 100km a mamka prostě neměla finance. Takže letos jsem se rozhodla, svůj sen si splnit. Ano, přála bych si, kdyby mě to uživilo. Ale spíš si od toho nic neslibuji a budu ho mít převážně pro vlastní potřebu, kdy budu umět konečně pečovat a čistit o svou pleť a ušetřim dost peněz za návštěvu kosmetiky. Pravda, kosmetiček je hodně. Ale když se chci někam objednat, čekám měsíc, někde dokonce nepřijímají. A hlavně, najít dobrou a šikovnou kosmetičku, která to neošulí je umění. Já dodnes bohužel nenašla tu, která by za to fakt stála :( Chodím pravidelně cca 6 let

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >