Nejlepší léky na bolest v krku a sýchý kašel

Anonymní
23.10.20 09:28

nejlepší léky na bolest v krku a sýchý kašel

Ahoj, můžete mi doporučit léky, které podle vás nejlépe zabírají na bolest v krku a suchý kašel? Chci doplnit lékárničku, kdyby nás dostihl koronavirus. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23.10.20 11:32

Nám na covidový kašel doporučili Bromhexin. Na bolest v krku jsem se neptala, ale při jiných infekcích nám dobře účinkuje Orofar, případně Jox. Dále jsme vybaveni Paralenem a Aspirinem ( ředí trochu krev).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 11:54

@SibyllaTrelawney děkuji, ten Bromhexin v tabletách nebo sirupu?

• Citovat
  • Nahlásit
1935
23.10.20 13:57

Mám k tomu účelu osvědčené bylinné koncentráty, novysro. Na rýmu, ucho, bolest v krku: Dubovky, na suchý kašel: Lipová směs, pro odkašlávání: Diviznová směs a Podbělová směs, na posílení imunity: Tymiánová směs a Šalvějová směs. Na prevenci Virovky. stříkat do nosu a úst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
23.10.20 14:04

Na krk je nejlepsi orofar sprej a na kasel bud tablety acc, nebo prospan sirup..na odkaslavani, na nac na zastaveni kasle stoptusin, ale vubec nejlepsi je codein, ten je ale jen na predpis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.20 14:25

@Melodie91 mně řekli v lékárně, že je právě i při suchém kašli tohoto typu dát něco ma odkašlávání a ne na tlumení, protože ten hustý hlen, který v plicích zůstane pak přispívá k rozvoji zápalu plic a proto je třeba ho dostat ven :nevim: nevím, nejsem doktor, prodávám jak jsem koupila :)

Ten bromhexin kapky, jinak to acc doporučovali taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.20 14:29

@poučená co jsou virovky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
23.10.20 15:08
@SibyllaTrelawney píše:
@poučená co jsou virovky?

To jsou také Dubovky, ale jsou posilněné o hlívu a tymián, aby se tvořila imunita hned na sliznici, při stříknutí. To se stříká stříkátkem, k tomu přibaleným, do nosu, úst, nebo ucha. „Virovky“ je slangové, protože to hubí viry při postříkání, než se stihnout zahloubit do organismu. Takto to vypadá: https://www.magieprirody.cz/…v--virovky-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
23.10.20 16:03

Já mám nejlepší zkušenost tlumit suchý kašel buď Fenistilem či Sinecodem. Nic jiného nám nezabírá. Na bolekrky trpím hodně a letos jsem mám super zkušenost s těmito přípravky- Tantum Verde, včelí propolis sprej a Draci krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
23.10.20 16:23
@SibyllaTrelawney píše:
@Melodie91 mně řekli v lékárně, že je právě i při suchém kašli tohoto typu dát něco ma odkašlávání a ne na tlumení, protože ten hustý hlen, který v plicích zůstane pak přispívá k rozvoji zápalu plic a proto je třeba ho dostat ven :nevim: nevím, nejsem doktor, prodávám jak jsem koupila :)Ten bromhexin kapky, jinak to acc doporučovali taky

To je fakt, ja vzdycky davala neco na odkaslavani v 16hod max, pozdeji uz ne a na noc jsem si brala jeden codein tesne pred usnutim..ja mivam priserny kasle pri viroze, a to by se nevyspal nikdo doma a mozna ani na patre v baraku…ten codein si beru na spani i pri zanetu prudusek a nastesti teda z toho nikdy nic nebylo a taky je vetsinou potreba max 2 noci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.20 17:34

@poučená to je super, děkuju za tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
23.10.20 17:51
@SibyllaTrelawney píše:
@poučená to je super, děkuju za tip

Já už dávno, roky, nic jiného doma nemám, žádnou chemii z lékárny. Toto je na detox, na všechno možné, a na prevenci i na léčení, i když se to teď říkat nesmí. Ale např. na začátku roku 2017, nejspíš jsem se nakazila v letadle, nebo letiště, chřipka hrozná. Horečka, že jsem 2 dny vstát nemohla, kašel non stop, až mě z toho srdce bolelo, myslela jsem, že mi kašel srdce utrhne. Bylo mi poraděno: Mátová směs. Do pár dnů jsem měla po bolesti srdce. A později někdy, když jsem měla začínající kašel, takový ten suchý, člověk si ani ještě moc nevšimne, že kašle, ale já dřív kašlávala pak tři týdny. Opravdu ten suchý kašel, když začnu si brát Lipovou směs, tak do 24 hodin mám po suchém kašli, a jsem zdravá. Tady jsou všechny ty bylinné směsi. Jen že se teď nesmí napsat, ani nic říci, než co je úředně schválené. A ta brožurka, v níž se člověk dozvěděl zkušenosti s těmi bylinnými koncentráty, ta musela být skartována a kdo ji má, tak je to už samizdat. https://www.novysro.cz/…nare-k1.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama