Nejlepší nedrogérkový sprchový gel nebo pěna

610
28.9.21 18:17

Nejlepší "nedrogerkový" sprchový gel nebo pěna, fresh vůně

Dobrý den, mám jedem dotaz na odlehčenou.
Rády bych získala tip na nějaký „nedrogerkový“ sprchový krém (gel, pěnu) s příjemnou fresh (orange) vůní, nejlépe pro citlivou pokožku a s hydratačními složkami. Už několik let jedu v Biodermě, a chce to změnu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4779
28.9.21 18:29

Mně voní a vyhovuje rakytníkový sprchový olej od Saloos. Ale v drogerii ho prodávají, takže nevím, jestli ti to vyhovuje. Vlastně si pod nedrogerkovým produktem nic moc nedokážu představit. Lékárenský? Z parfumérie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6035
28.9.21 18:34

@Čičorečka Asi myslí něco z produkce MLM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
28.9.21 18:40

@Čičorečka, Saloos je OK, ale rozhodně ne Fa, Palmolive atd…takže dá se řict, že hledám v sortimentu lékárny nebo parfumerie

Já jsem teď právě vyzkoušela Rituals, a žádný zázrak se nekoná. Ještě uvažuji o L'Occitane.
Proto pátrám dál :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.21 18:42

Já mám ráda z Havlíkovy přírodní apotéky Mycí elixír na tělo - grep rakytník, rozmarýn. +- 250kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
28.9.21 18:44
@Zumpa píše:
@Čičorečka Asi myslí něco z produkce MLM.

Ty jsi tím mlm nějak posedlý :jazyk: Kdybych chtěla tak už na Avonu nebo Oriflame frčím dávno :lol:
Prostě chci nový kvalitní sprcháč po kterém budu mít hydratovanou pokožku a bude hezky vonět. Jsem skromná a nic víc nechci :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
28.9.21 18:45

@Trisolaris, děkuji za tip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15340
28.9.21 18:46

Pokud uvažuješ o L´Occitane, tak mají naprosto úžasný mandlový mycí olej. Nesplňuje to teda podmínku fresh vůně. Ale hydratuje spolehlivě. Fresh vůni mají krásnou v řadě Verbena, ale ten není tak hydratační. Tak nevím, na čem trváš víc :-) Jinak já používám sprchové gely s Yves Rocher. Mají moc hezké vůně. Ale opět ta hydratace je taková normální. Je lepší to doplnit tělovým mlékem, pokud máš hodně suchou pokožku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4341
28.9.21 18:47

Krasne fresh voni sprchovy gel Avène.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
28.9.21 18:50

Sprchove pěny od Rituals jsou super!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
28.9.21 18:52

L'Occitane Verbena a výborné jsou i sprchové gely od Lush. Ale ceny obou značek jsou teda někde jinde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4341
28.9.21 18:52

A jeste mam rada sprchace Urtekram, lemongras nebo orange jsou taky fresh. Ale ja mam rada i levanduli, wild rose a aloe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
28.9.21 18:53

@Urubamba, neříkám že jsou špatné, to co jsem si koupila, to spotřebuji…ale hledám dál :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.21 18:55

Farfalla Aromacare je super :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6142
28.9.21 18:55

Frosh je super. Je malinový, pomerančový, aloe Vera. Nádherně voní. A je eko, přírodní. Ale prodává ho Dm…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat