Nejlepší obchodní centrum v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9442 příspěvků 17.03.18 22:14
Nejlepší obchodní centrum v Praze

Ahoj :) chci se zeptat nejlepší obchodní centrum v Praze?? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 3856 příspěvků 17.03.18 22:17

Ahoj, kazdy ma oblibeny jiny, zalezi jake obchody tam chces obejit :nevim:

jannina1
Závislačka 3856 příspěvků 17.03.18 22:19

Jinak ja preferuji Cernak…

AnastazieB
Echt Kelišová 8116 příspěvků 17.03.18 22:35

Palladium, ale záleží, co hledáš. Mám ráda i Letňany.

Šarlota4
Echt Kelišová 9294 příspěvků 17.03.18 22:35

To zalezi jestli preferujes velky obchodak, kde je hodne kramu treba i premiovych. To doporucuju arkady, cernak, floru… osobne mam nejradeji Harfu. Bezne znacky obchodu, dobre se tam parkuje, nejaky atrakce pro harantiky, malo lidi. Ty lidi a bez front na parkovani je pro me nejdulezitejsi. Uplne nejvic nesnasim Cernak a Palladium. Z tech, kde si nepripadam jak v mravenisti jeste Letnany a jezdim do fashion areny pro hadry a boty na dite.

saadet
Extra třída :D 11788 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 22:40

@Petruna21 jednoznacne chodov. Pak smichov. Ale ten uz upada. Takze zas jen chodov :palec:

Petruna21
Echt Kelišová 9442 příspěvků 17.03.18 22:41

@Šarlota4 @AnastazieB @jannina1 Děkuji :kytka: tak nějak vše aby tam bylo :) a když už tak se zeptám nějaký dobrý obchod s věcmi, doplňky pro miminko? :)

Yasmina21
Kecalka 342 příspěvků 17.03.18 22:42

Za mě je nejlepší Chodov :palec:

Šarlota4
Echt Kelišová 9294 příspěvků 17.03.18 22:42

No jooo Smichov :D tam jsem v patek vyjizdela 30 minut z garazi :D k nezaplaceni :lol:

Yasmina21
Kecalka 342 příspěvků 17.03.18 22:45

@Petruna21 Na Harfě je velký obchod pro miminka a těhotné. Potom je ještě fajn velký obchod na Praze 4 - Dětský dům. Tam mají pro těhotné a miminka snad všechno. :hug: https://www.detskydum.cz

Příspěvek upraven 17.03.18 v 22:47

Šarlota4
Echt Kelišová 9294 příspěvků 17.03.18 22:46

Jj. A harfe maj v jednom krame kocarky, hadry doplnky apod. A je tam i samostatna tehotenska moda.

Petruna21
Echt Kelišová 9442 příspěvků 17.03.18 22:53

@Yasmina21 @Šarlota4 Děkuji moc :kytka:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 17.03.18 23:23

Za mě Chodov, je tam i dost levnějších značek jako HaM. Docela se mi líbila OC Šestka, ale tam jsem byla před lety. Nemám ráda Palladium, to už je na mě doslova přervané. Arkády Pankrác, které tu někdo zmiňoval jsou fajn, ale přece jen ten sortiment není tak bohatý jako na Chodově. A tím jak CHodov rozšířili my teď nepřijde tak přelidněný.

89Luca
Kecalka 188 příspěvků 17.03.18 23:43

@Yasmina21 ja se treba na Chodove ztracim :lol: Ja bych zas potrebovala takovou znacku obchodu kde maj normalni obleceni, prijde mi, ze ta dnesni moda je fakt postavena na hlavu :nevim:

Malaga
Generální žvanilka 23130 příspěvků 17.03.18 23:45
@Sexynohy píše:
Za mě Chodov, je tam i dost levnějších značek jako HaM. Docela se mi líbila OC Šestka, ale tam jsem byla před lety. Nemám ráda Palladium, to už je na mě doslova přervané. Arkády Pankrác, které tu někdo zmiňoval jsou fajn, ale přece jen ten sortiment není tak bohatý jako na Chodově. A tím jak CHodov rozšířili my teď nepřijde tak přelidněný.

OC Šestka je teď dost tragédie…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama