Nejlepší pediatr na Praze 6?

Anonymní
17.9.20 21:57

Nejlepší pediatr na Praze 6?

Ahojky maminky:)
Chci se zeptat zda některá z Vás nemá doporůčo na opravdu dobrého pediatra na Praze 6? Ideálně okolí Petřin :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
40
17.9.20 22:29

Ahoj mám pečlivou pediatričku na zastávce tram Zelená (tramvaje 8 a 18): MUDr. Dosedělová na poliklinice v ul. Jugoslávských partyzánů. Nikdy není u ní fronta, protože má vše perfektně zorganizované. Ráda a rychle komunikuje i přes email, poradí, pošle e-recept… myslím si, že ještě bere nové pacienty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
18.9.20 00:20

Hihi, ja jsem mela pediatricku hned vedle, nevim, jestli jeste ordinuje, je to preci uz par let :) mudr. Kalcikova. Libil se mi jeji pristup, nedavala na vse hned leky, ale mela v zasobe i babske rady, bylinky, prip. Homeopatii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
haley83
18.9.20 05:17

No, je to už pár let zpátky, ale přímo na Petřinách jsme měli dobrou pediatričku, která byla přibližně ve středním věku. Měla i skvělou sestru, ve všem vždycky dobře poradila. Žádné vnucování čehokoliv násilím. Cítila jsem se u nich dobře. My navíc preferujeme soukromé ordinace mimo polikliniky. Pak jsme se odstěhovali, a tak dobře už jsem se nikde necítila. Navíc dítě roste a pediatr musí vyhovovat především jemu. Teď máme lékaře muže, protože už jsem měla těch starých ženských plné zuby. Tahle pediatra z Petřin se jmenuje Naděje Kočnarová. Určitě stojí za vyzkoušení.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 12:50

Moooc Vám děkuji za odpovědi:)) Určo zkusím paní doktorky oslovit :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama