Nejlepší porodnice Přerov a okolí?

10.3.21 10:39

nejlepší porodnice Přerov a okolí?

Dobrý den, mám termín na 31.5.21 a přemýšlím, jakou porodnici zvolit. Jsem mladičká prvorodička, takže ocením i jakékoli rady a cenné zkušenosti. :)
Co se týče porodnice přímo v Přerově, tak si tím nejsem úplně jistá. Nepřijde mi, že má moc dobré hodnocení a z příběhů maminek okolo mě mě také o opaku nic moc nepřesvědčilo. Já osobně mám s nemocnicí špatné zkušenosti, ale taky kvůli tomu nechci házet „přes palubu“ i samotnou porodnici. Proto bych moc ocenila, kdyby mi někdo doporučil porodnici v okolí (Olomouc, Zlín..), nebo mi napsal svůj názor na tu v Přerově. Předem moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2333
10.3.21 11:14

Porodnice v prerove je ok. Ten porod stejne bude hlavne o tobe a tvoji hlave…musis byt v klidu, nehystercit, prodychavat bolesti a tesit se na to male. Pokud se jakoby uzavres bude to blby…musis si to hlavne nastavit v hlave

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2333
10.3.21 11:15

Jestli ti nehrozi nejaky komplikace, ktery vis uz predem…tak bych to zas tolik neresila. Pomuzou ti vsude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 18:57

Ahoj, není tak dávno co jsem měla stejné dilema. Vyhrála Olomouc především kvůli špičkové novorozenecké JIP kdyby se nedejbože u porodu něco semlelo (to ti bohužel nikdo dopředu neřekne, že). Nebylo jí třeba, byla jsem spokojená. Narazila jsem na úžasnou směnu, vše se mnou konzultovali a vysvětlovali co se děje, proč, jak, co bude a pod.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat