Nejlepší právník v Plzni

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
17.10.21 20:50

Nejlepší právník v Plzni

Dobrý večer.
🔥Potřebovala bych radu na právníka v Plzni.
Přítel s bývalou má 2 letého syna, teď se bojíme, že slečna bude chtít vyšší výživné. Přítel syna vidí jen jednou týdně 30 minut a ani si ho nesmí pochovat, slyší jen, že na něj syn není zvyklý. A sama bývalka říká před synem, že přijel strejda a ne táta.
Ze strany bývalé jsou to jen samé naschvály, sama má přítele a ten jsem se dozvěděla dává na sociální sítě fotky přítelova syna.
Je mi z toho do pláče, nemůžu se na to dívat. Nechci aby přítel syna neviděl a bývalka z něj udělala jen dojnou krávu. 😟 😲Tohle udělala jíž jednou a když jsem se doslechla a potvrdila mi to známá které to bývalka ještě řekla, že chce aby syn na přítele zapomněl a jen platil a vždy za čas požádala o zvýšení… 🙏 🙏Potřebovala bych najít právníka z Plzně a okolí, co vždy případ vyhraje, má ostré lokty a jak se říká, chodí i přes mrtvoly, protože jen takový by ji mohl dostat na lopatky a přítel by měl syna.👼 🙏 Moc děkuji za každou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.10.21 14:00

Neporadím, ale určitě nedoporučuji Petru Harantovou. Tuhle advokátku měl můj ex a roznesla jsem ji na kopytech :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5237
22.10.21 07:22

Právníci, co případ vždy vyhrají, se hledají dost těžko, to by museli mít nadstandardní vztahy se soudci. Dvouleté dítě by mělo být na otce dávno navyklé, a je chyba otce, že se o to nesnaží odmalička. Teď to bude o to těžší. Ale pokud o syna stojí, a ne jen kvůli alimentům, tak by mě začít jednat. A více to bude záležet na něm a na soudci, než na právníkovi. Někdy se nám daří dosáhnout i střídavky do roka z prakticky nulového styku, někdy to nejde až do dospělosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
22.10.21 07:39
@Ivankka píše:
Dobrý večer. 🔥Potřebovala bych radu na právníka v Plzni.
Přítel s bývalou má 2 letého syna, teď se bojíme, že slečna bude chtít vyšší výživné. Přítel syna vidí jen jednou týdně 30 minut a ani si ho nesmí pochovat, slyší jen, že na něj syn není zvyklý. A sama bývalka říká před synem, že přijel strejda a ne táta.
Ze strany bývalé jsou to jen samé naschvály, sama má přítele a ten jsem se dozvěděla dává na sociální sítě fotky přítelova syna.
Je mi z toho do pláče, nemůžu se na to dívat. Nechci aby přítel syna neviděl a bývalka z něj udělala jen dojnou krávu. 😟 😲Tohle udělala jíž jednou a když jsem se doslechla a potvrdila mi to známá které to bývalka ještě řekla, že chce aby syn na přítele zapomněl a jen platil a vždy za čas požádala o zvýšení… 🙏 🙏Potřebovala bych najít právníka z Plzně a okolí, co vždy případ vyhraje, má ostré lokty a jak se říká, chodí i přes mrtvoly, protože jen takový by ji mohl dostat na lopatky a přítel by měl syna.👼 🙏 Moc děkuji za každou radu.

To určitě nechceš slyšet, ale má to smysl? Přes mrtvoly jak sama píšeš znamená i přes psychiku toho dítěte, protože pokud ho matka bude poštvávat proti otci, tak i kdybyste vysoudili rozsudek o střídavé péči, tak přítel bude během své péče napravovat co matka poničí během její péče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat