Nejlepší přírodní kosmetika

74
25.2.21 07:34

Nejlepší přírodní kosmetika

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli tady někdo z vás používá přírodní kosmetiku, popř. jakou? Jde mi v první řadě o vlasovou kosmetiku (ideálně pro podporu růstu vlasů).
Dejte vědět s čím jste spokojené :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22995
25.2.21 07:50

Miluji Bione.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3469
25.2.21 08:01

Na růst vlasů neporadím, možná nějaký kolagenové nápoj, jak je teď v módě. Já mám citlivou pokožku hlavy a vlasy se mi masti. Jsem docela spokojená se šampony od Urtekram a teď mám úplně super šampon od Hands on veggies. Myslim, že mají i na jemné vlasy, na růst tedy nevím. Objevila jsem taky prášek Amla, který používám jako kondicioner. Obsahuje hodně vitamínů C a na vlasech to poznám. Podivej se na stránky netoxickadomacnost.cz. U šamponů tam jsou myslím i recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.2.21 08:11

@Aries6 Bione jsem používala před pár lety, bohužel mi to moc nesedlo :,(

@ProfZav kolagenový nápoj jsem pila loni ten od dr. Maxe, bylo to docela fajn :) určitě mrknu jak na Hands of veggies (to vůbec neznám), tak i na ty stránky :) Já si dělám občas zábaly z cassie a zázvorového prášku, to je supr věc. Pak mám doma i Brahmi, ibišek atd.. ta amla mi ještě chybí :lol:

koukala jsem i na nopoo metodu, že bych používala ty bylinky, ale mám vlasy jemné a rychle se mi mastí, musím je mýt prakticky každý den a hlavně ráno.. Tak to bych asi časově nedávala :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14278
25.2.21 08:17

Ahoj, na vlasy používám šampon od australské značky Sukin střídavě s Faith in nature. 1× týdně si také před mytím vlasů dělám vlasový zábal (olej od značky Renovality - Renohair do kořínků a do délek jakýkoliv jiný - arganový např. též od Renovality), dám koupací čepici, zabalím do ručníku a alespoň dvě hodiny nechám. Poté myji jedním z výše uvedených šamponů. Do toho teda také zobu jejich tabletky Renohair max. Parádní :palec:
Na pleť používám Sukin pleťové mléko na vyčištění pleti a pak oleje od Renovality (višňový, švestkový, 3 roční doby, tea tree) - po vyčištění si teda dávám ještě Hyalurunové sérum a poté až výše uvedené oleje (ty vyhovují mě, takže těžko říct zda budou vyhovovat i Tobě).
Za mě tedy Renovality a Sukin :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3469
25.2.21 08:17

@esme172 Já noopoo taky zkoušela, s marocký jilem. Ale není to úplně pro mě asi. Amlu si dávám jen jednou týdně a vlasy jsou po ní fakt super. Akorát ta kašička barví, mám pak oranžové ruce dva dny :-) Zkus si ještě na instagramu najít profil pavlaxband. Má tam recenze nejen na šampony, ale i jiné prima přírodní produkty :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3469
25.2.21 08:18

@kaja00 na Renohair od renovality jsem taky četla dobře ohlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1911
25.2.21 08:25

Khadi sampony jsou top :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14278
25.2.21 08:26
@ProfZav píše:
@kaja00 na Renohair od renovality jsem taky četla dobře ohlasy.

Renovality je fakt super. Nemůžu se dočkat letošních novinek :pankac: Mám fakt moc pěknou pleť. Určitě stojí za zkoušku :palec: a ty vlasovém zábaly a k tomu ty vitamíny jsou fakt bomba (na instagramu mají i srovnávačky od zákazníků) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16159
25.2.21 08:28

Zkusila si pravidelné masáže pokožky hlavy ricinovym olejem? jako sampon mam rada hands on veggies a možná i havlikova apoteka. Tu teď budu kupovat ja. Ještě jsem slyšela dobré ohlasy na khadi sampony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
25.2.21 08:35

Uplne prirodni to neni, ale me dost na rust vlasu pomohla Milva sampony a pak brat vitaminy a nakonec prave neco jako kolagen (piju zelatinu rozpustenou ve vode) a pak hodne jist bilkoviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.2.21 08:39

@ProfZav Teď koukám na tu netoxickou domácnost i na Hands of veggies a teda vypadá to hodně dobře :) od Hands of veggies mě teda dost zaujal chilli šampon. A ta Amla na vlasech nebarví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.2.21 08:41

@kaja00 Vím že renovality má nějaké oleje na pleť, ale víc jsem to ještě nezkoumala :) takže pak taky kouknu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.2.21 08:45

@lachtanice86 dřív jsem zkoušela nejdřív kokosový olej, pak i ten ricinový :D jinak Havlíkovo apotéku používám teď také, ale jen pleťovou kosmetiku. Mám řadu Krásná slečna, protože mám ksicht jako puberťák :lol: :D :lol:
Od Khadi používám hennu, to je úplně bomba. Pak mám ještě asi dvě práškové masky. A ješt jsem chvilku používala šampon a kondicioner, přemýšlela jsem teď nad tím znovu, ale ještě jsem chtěla zkusit najít něco jiného :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.2.21 08:51

@Leenvecka Milva mi pomohla asi tak před 7-8 lety, ale pak mi přišlo že si vlasy zvykly a i když jsem si dávala pauzy tak už to potom nemělo takový účinek. Teď bych právě chtěla něco přímo přírodního, ale tolik značek se tváří jako přírodní a pak když si přečtu co je tam všechno za sr**ky :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat