Reklama

Nejlepší prodlužování řas - Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vendelinecek
Kecalka 492 příspěvků 09.02.17 16:13
nejlepší prodlužování řas zlin

Dobrý den. Chci se zeptat která z vás má výborné zkušenosti s prodlužováním řas. Jak dlouho vám vydrží a který salon navštívit. popř pošlete foto. Dekuji

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 09.02.17 17:54

Ja si rasy kazde rano lepim a vypada to vyborne. Prodlouzit rasy bych si nenechala, slysela jsem ze to znici vlastni.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 09.02.17 17:57

Ja je mela, pro me to byla uuuzasna vec. Vydrzi dlouho, zalezi na tom jak moc vypadavaji a jak si na nich budes „zakladat“.Ja jsem jela chtala mit porad hezke a nechodila jsem s pulkou vypelichanych. Nekdy jsem sla na doplneni az po mesici, nekdy po 14 dnech kdyz vypadavaly vic. Nejdulezitejsi je mit dobrou „rasarku“.Jakmile ti to jednou zprasi, tak to vypada hrozne, tebe to odradi a tezko se to napravuje.Kdyz jsem rasy sundala tak ty moje byly strasne, ale stalo to za to, rychle narostly.

vendelinecek
Kecalka 492 příspěvků 09.02.17 19:33

@hapovab a nevíš o nějaké dobre? byla jsem u dvou nic moc ta třetí dobre ale přijde mi že má staré lepidlo nebo nevím není možné abych chodila každý týden… :nevim:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 09.02.17 19:42

@vendelinecek no ja to mam od Zlina hoooodne daleko takze nevim.Ja uz na ne nechodim ani u nas, protoze ta moje rasarka odletela do Ameriky a zadna poradna u nas uz taky neni a nez seredny tak radsi zadny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama