Nejlepší prodlužování řas - Zlín

9.2.17 16:13

nejlepší prodlužování řas zlin

Dobrý den. Chci se zeptat která z vás má výborné zkušenosti s prodlužováním řas. Jak dlouho vám vydrží a který salon navštívit. popř pošlete foto. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2706
9.2.17 17:54

Ja si rasy kazde rano lepim a vypada to vyborne. Prodlouzit rasy bych si nenechala, slysela jsem ze to znici vlastni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
9.2.17 17:57

Ja je mela, pro me to byla uuuzasna vec. Vydrzi dlouho, zalezi na tom jak moc vypadavaji a jak si na nich budes „zakladat“.Ja jsem jela chtala mit porad hezke a nechodila jsem s pulkou vypelichanych. Nekdy jsem sla na doplneni az po mesici, nekdy po 14 dnech kdyz vypadavaly vic. Nejdulezitejsi je mit dobrou „rasarku“.Jakmile ti to jednou zprasi, tak to vypada hrozne, tebe to odradi a tezko se to napravuje.Kdyz jsem rasy sundala tak ty moje byly strasne, ale stalo to za to, rychle narostly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.17 19:33

@hapovab a nevíš o nějaké dobre? byla jsem u dvou nic moc ta třetí dobre ale přijde mi že má staré lepidlo nebo nevím není možné abych chodila každý týden… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
9.2.17 19:42

@vendelinecek no ja to mam od Zlina hoooodne daleko takze nevim.Ja uz na ne nechodim ani u nas, protoze ta moje rasarka odletela do Ameriky a zadna poradna u nas uz taky neni a nez seredny tak radsi zadny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama