Nejlepší psychiatrie (lůžková) v ČR?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
5034
30.12.21 21:28
@Wani píše:
Je to skoda, oni jim ti pacienti chybeji, pracuje tam personal, co opravdu chce pracovat s psychiatrickymi pacienty. Ale rozhodne doporucuji, pokud bys hledala i v budoucnu. Akorat jidlo je tam des. :lol: Ale super pro me i bylo, ze byla koupelna se zachodem na pokoji. Celkove je ta nemocnice fajn, je pomerne malinka.

Fakt? Tak to je moc hezké od nich. To si tedy ponechám jako rezervu, až se (snad) zlepší Covid. Jídlo hnus mi nevadí, stejně potřebuji zhubnout a v Bohnicích taky vaří hnusně, jsem zvyklá. Já mám zkušenost jen z vojenské v Praze a tam naopak vaří úplně luxusně. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7912
30.12.21 21:35
@Lollitka píše:
Fakt? Tak to je moc hezké od nich. To si tedy ponechám jako rezervu, až se (snad) zlepší Covid. Jídlo hnus mi nevadí, stejně potřebuji zhubnout a v Bohnicích taky vaří hnusně, jsem zvyklá. Já mám zkušenost jen z vojenské v Praze a tam naopak vaří úplně luxusně. Děkuji.

Ja jsem si tam vzdycky pak v nedeli dovezla hodne jidla a i mi nosili rodice a (dnes uz manzel). :lol: Ona je tam sice takova mala kantynka, ale ta ma tak max chlebicky a nejake susenky. Navic byl porad chleba a ja chleba normalne skoro nejim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
30.12.21 21:38
@Wani píše:
Ja jsem si tam vzdycky pak v nedeli dovezla hodne jidla a i mi nosili rodice a (dnes uz manzel). :lol: Ona je tam sice takova mala kantynka, ale ta ma tak max chlebicky a nejake susenky. Navic byl porad chleba a ja chleba normalne skoro nejim :mrgreen:

Tak já pečivo normálně taky tolik nejím, ale myslím, že by mi to bylo na čas asi jedno, stejně jsem právě díky léčbě na psychiatrii hodně přibrala, takže kdybych jedla méně, nevadilo by mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
31.12.21 13:53

Nemáte ještě někdo zkušenost? V noci mi bylo opět hrozně, teď je to lepší, ale vždycky v noci si říkám, že bych už někam šla. Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.22 00:19

@Lollitka Psychoterapeutické oddělení v Kroměříži. Osobní zkušenost ale nemám. Na stránkách mají nějaké recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat