Nejlepší rozšíření - Osadníci z Katanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 29.01.11 09:04
Nejlepší rozšíření - Osadníci z Katanu

Jednoduchá otázka..
Které rozšíření Osadníků z Katanu vás baví nejvíce. :?:
Nevíme co koupit..
Děkuji za typy. :mavam:

Reakce:
Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.11 09:59

my máme všechny a jsem pro všechny :-) ted jsem se ptala sestry a nejvíc se jí líbí kupci a barbaři.-)

poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 29.01.11 19:24

Jsem pro kupci a barbaři :palec:

Uživatel je onlineJ_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 31.10.17 06:58

Oživuji - budeme dokupovat rozšíření pro 5-6 hráčů, jaké další rozšíření je vhodné? Kupci a barbaři jsou i pro těch 5-6 hráčů?

cecetka
Kelišová 7486 příspěvků 31.10.17 08:54

@J_Doe Ne, jsou tam figurky pro 4 hrace. Stejne jako v Namornicich. Mam ale na mysli jen ty barevne figurky (rytiri, mosty a vozy). Nemusite je ve hre ale pouzivat. Je tam spousta jinych doplneni, ktere bez problemu vyuzijete v 6 hracich.
Stahni si pravidla hry, je v nich vypsany obsah baleni.

Budete tu hru opravdu hrat v 5-6 hracich? Jinak mi prijde lepsi rozsireni Namornici. Vetsi hraci plocha, lode, zetonky, pirat.

Uživatel je onlineJ_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 31.10.17 09:16

@cecetka je nas doma 6, a hrajem vsichni. Takze urcite budu kupovat rozsireni na 5-6, plus jsem chtela neco, co je dle zkusenosti dobre… Z pravidel samozrejme zjistim, co je pro kolik hracu, jde mi ale o to, koupit neco, co je mezi hraci overene a oblibene.

Limi123
Závislačka 3687 příspěvků 31.10.17 09:31

Podle me je nejlepsi rozsireni Mesta a rytiri, hrajeme temer jen to.

Bohuzel jsou asi vsechna ostatni rozsireni jen pro 4 hrace, takze doporucuji spis vyrobit pro 6 hracu doma.

cecetka
Kelišová 7486 příspěvků 31.10.17 10:13

Mesta a rytire nemame. Mame Namorniky, temi doplnujeme pokazde, a z Kupcu a barbaru pouzivame jen neco.
Osadniky milujeme :srdce:

Limi123
Závislačka 3687 příspěvků 31.10.17 10:25

A z jineho soudku, jestli vas hraje doma tolik, doporucuji hru Saboter, nejlepsi je v 7 hracich, ale 6 staci. Je u ni opravdu legrace!

cecetka
Kelišová 7486 příspěvků 31.10.17 10:39

@J_Doe V 6 se da hrat i Carcassone. Znate je doma? Poridili jsme rovnou Big Box, coz je zaklad + nekolik rozsireni a je pro 6 hracu http://www.mindok.cz/…58302918-314 Mame ten starsi Big Box, ktery byl dokonce pro 8 hracu. Ale tak moc nas to nikdy nehralo.

Osadnici a Carcassone jsou odlisne hry, ale obe velmi dobre.

Odbocim… neznate Agricolu? Taky uz se prodava velke baleni s rozsirenimi. https://www.pipkin.cz/…-139691.html

Uživatel je onlineJ_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 31.10.17 10:56

@cecetka carcasone mame, ale deti to tolik nechytlo…
Kouknu na toho Sabotera

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >