Reklama

Nejlepší rozšíření - Osadníci z Katanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 29.01.11 09:04
Nejlepší rozšíření - Osadníci z Katanu

Jednoduchá otázka..
Které rozšíření Osadníků z Katanu vás baví nejvíce. :?:
Nevíme co koupit..
Děkuji za typy. :mavam:

Reklama

Reakce:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.11 09:59

my máme všechny a jsem pro všechny :-) ted jsem se ptala sestry a nejvíc se jí líbí kupci a barbaři.-)

poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 29.01.11 19:24

Jsem pro kupci a barbaři :palec:

J_Doe
Závislačka 2961 příspěvků 31.10.17 06:58

Oživuji - budeme dokupovat rozšíření pro 5-6 hráčů, jaké další rozšíření je vhodné? Kupci a barbaři jsou i pro těch 5-6 hráčů?

cecetka
Kelišová 7217 příspěvků 31.10.17 08:54

@J_Doe Ne, jsou tam figurky pro 4 hrace. Stejne jako v Namornicich. Mam ale na mysli jen ty barevne figurky (rytiri, mosty a vozy). Nemusite je ve hre ale pouzivat. Je tam spousta jinych doplneni, ktere bez problemu vyuzijete v 6 hracich.
Stahni si pravidla hry, je v nich vypsany obsah baleni.

Budete tu hru opravdu hrat v 5-6 hracich? Jinak mi prijde lepsi rozsireni Namornici. Vetsi hraci plocha, lode, zetonky, pirat.

J_Doe
Závislačka 2961 příspěvků 31.10.17 09:16

@cecetka je nas doma 6, a hrajem vsichni. Takze urcite budu kupovat rozsireni na 5-6, plus jsem chtela neco, co je dle zkusenosti dobre… Z pravidel samozrejme zjistim, co je pro kolik hracu, jde mi ale o to, koupit neco, co je mezi hraci overene a oblibene.

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 31.10.17 09:31

Podle me je nejlepsi rozsireni Mesta a rytiri, hrajeme temer jen to.

Bohuzel jsou asi vsechna ostatni rozsireni jen pro 4 hrace, takze doporucuji spis vyrobit pro 6 hracu doma.

cecetka
Kelišová 7217 příspěvků 31.10.17 10:13

Mesta a rytire nemame. Mame Namorniky, temi doplnujeme pokazde, a z Kupcu a barbaru pouzivame jen neco.
Osadniky milujeme :srdce:

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 31.10.17 10:25

A z jineho soudku, jestli vas hraje doma tolik, doporucuji hru Saboter, nejlepsi je v 7 hracich, ale 6 staci. Je u ni opravdu legrace!

cecetka
Kelišová 7217 příspěvků 31.10.17 10:39

@J_Doe V 6 se da hrat i Carcassone. Znate je doma? Poridili jsme rovnou Big Box, coz je zaklad + nekolik rozsireni a je pro 6 hracu http://www.mindok.cz/…58302918-314 Mame ten starsi Big Box, ktery byl dokonce pro 8 hracu. Ale tak moc nas to nikdy nehralo.

Osadnici a Carcassone jsou odlisne hry, ale obe velmi dobre.

Odbocim… neznate Agricolu? Taky uz se prodava velke baleni s rozsirenimi. https://www.pipkin.cz/…-139691.html

J_Doe
Závislačka 2961 příspěvků 31.10.17 10:56

@cecetka carcasone mame, ale deti to tolik nechytlo…
Kouknu na toho Sabotera

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >