Nejlepší šampon na vlasy

18.6.15 17:21

Nejlepší šampon (na vlasy)

Ahojky všem. Potřebuji poradit, sháním nějaký dobrý šampon a kondicionér, a klidně i ostatní vlasovou kosmetiku. Chtěla bych mít po umytí jemné, rovné vlasy a do teď jsem nenašla žádný šampon, po kterém bych měla vlasy jako právě po návštěvě kadeřnice. Nejhezčí mám vždy účes, když se nechám ostříhat, nabarvit a pak další umytí hlavy prostě vidím, že ty vlasy jsou na omak úplně jiné. Nemáte některá zkušenosti s něčím, co by mi pomohlo, po čem by ty vlasy byly jemnější, hebčí a rovnější? Děkuji za jakoukoliv radu. PS: Uvažovala jsem už i o něčem s keratinem na hladší účes, ale nechci koupit něco, co už někdo nezkoušel a není to ověřené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.6.15 17:28

A není se lepší zeptat, čím kadeřnice myje vlasy a koupit si to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
18.6.15 17:30

Mám ráda Cotril na objemm vlasy jsou po něm takové hezčí než např. od Nivey apod. drogérkových šamponů.

Kupuji v kadeřnických potřebách 250 ml za 300,–Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
54090
18.6.15 17:32

Tak po všem co jsem vyzkoušela a to i od kadeřnice-což je super ale leze to do peněz ☺ tak nedám dopustit na šampon z lidlu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
18.6.15 17:40
@Petra Z píše:
Tak po všem co jsem vyzkoušela a to i od kadeřnice-což je super ale leze to do peněz ☺ tak nedám dopustit na šampon z lidlu

TY JSOU DOBRÝ, ALE MNĚ SE PO NICH STRAŠNĚ MASTÍ VLASY A TO POUŽÍVÁM KONKRÉTNĚ NA MASTNÉ VLASY, TAKŽE PRO MĚ TO NENÍ, JINAK ŠKODA, CENA VS KVALITA SUPER.

• Nahlásit
  • Citovat
5145
18.6.15 17:41

Já mám nejraději šampony a kondicionéry od Balea z DM cenově jsou super jsou bez silikonu a sedí mi. Dřív se mi snad po každém mastily vlasy tak jsem ted natšená že mi sedne zrovna takovej levnej :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.15 17:59

Děkuji holky, zkusím asi zajít do toho DMka a tam se podívat. Pamatuju si, že jsem si jednou myla vlasy v lanolinu (mamka tehdy říkala, že je to na všechno) a měla jsem krásné jemné vlasy. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1800
18.6.15 17:59

Tak to ja uz vic nez rok nakupuji sampony na fleru a k drogerkovym a jinym bych asi mela problem se vratit. Kondicioner - voda s octem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2820
18.6.15 18:06

Teď kupuju Aussie v DM, ty jsou výborný. Jinak nedám dopustit na Alternu, ovšem to je pálka…to si dovolím jednou za čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
18.6.15 18:07
@micha.bello píše:
Děkuji holky, zkusím asi zajít do toho DMka a tam se podívat. Pamatuju si, že jsem si jednou myla vlasy v lanolinu (mamka tehdy říkala, že je to na všechno) a měla jsem krásné jemné vlasy. :lol:

Já jsem s nima spokojená uvidíš jestli sednou tobě každopádně stojí kolem 30kč a je na tom dobrý že jsou bez toho silikonu přinejhorším když ti nesedne se toho tolik nestane za ty prachy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2405
19.6.15 12:00

Já mám takové vlasy po šamponu od kadeřnice Mythic Oil. Na omak krásně hebké a hladké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama