Nejlepší sirup na horečku

Anonymní
9.11.20 12:37

Nejlepší sirup na horečku co vydrží déle

Zdravím chtěla bych se zeptat který sirup proti horečce u 7 měsíčního chlapečka byste mi doporučili? Co rychleji zabyra a dýl vydrží? :roll: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17499
9.11.20 12:38

Nejlíp čípky a když už sirup, tak přepočítávat množství podle váhy dítěte a dávat maximální dávku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25148
9.11.20 12:40

Čípky jsou u tak malého dítěte lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
9.11.20 12:51

Nejlepší jsou cipky, ty maj nejrychlejší nastup a vydrzi nejdyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10642
9.11.20 13:06

Pokud nejdou pouzit cipky (treba nejmladsi dcera se do 30s od zavedeni po…), tak musis ozkouset. Jedno dite mi lepe reaguje na Paralen sus, dve deti na Nurofen. Pak je jeste myslim Panadol, ten jsem ale nemela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
9.11.20 13:17

Za mě je nejlepší nurofen :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
9.11.20 13:21

U takhle malyho ditete jsem vzdy pouzivala cipky Panadol. Měla jsem pak na kombinaci Nurofen, ale nikdy neměl horečku tak, aby se muselo kombinovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9419
9.11.20 13:52
@Hobitka píše:
Pokud nejdou pouzit cipky (treba nejmladsi dcera se do 30s od zavedeni po…), tak musis ozkouset. Jedno dite mi lepe reaguje na Paralen sus, dve deti na Nurofen. Pak je jeste myslim Panadol, ten jsem ale nemela.

naše děcka taky, ani jedna to nesnesla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4974
9.11.20 14:35

U nás třeba čípky nelze aplikovat. Žádný, ani na horečku ani glycerinovy, prostě žádný. Děti to nedávají.

Já dávám na horečku nurofen sirup. A přiznám se, že když je horečka hodně velká a neustupuje, tak dávám další dávku třeba o dvě hodiny dřív. Podle situace.

Držte se :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2486
9.11.20 14:44

To musis vyzkouset. Nejrychleji pusobi cipky, ale ja je nemam rada. Nejstarsimu davam Nurofen a prostrednimu Panadol. Kazdemu zabira jiny lek :nevim: Nejmladsiho jeste nemam vysledovaneho. Pri vysoke teplote muzes po 3 hodinach Nurofen s Panadolem stridat. Pak take doplnit octove ponozky (pokud jsou koncetiny teple, pri studenych se nesmi), sprcha o cca 1°C chladnejsi, nez ma dite aktualne teplotu, miminka muzes chladit vlastnim telem (dite jen v plene pritisknute na tvoji kuzi),…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama