Reklama

Nejlepší sirup na kašel dítěte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natali2013
Nováček 7 příspěvků 16.12.16 13:32
Nejlepší sirup na kašel dítěte

Ahoj jsem už nešťastná
Dcerka 3 roky: už 3 týdny nemocná má kašel ze začátku suchý teď už spis vykašlava ale přijde mi, že je to pořad horší a horší.. U Dr jsme už byli 3 krat na pruduskach to nema ATB jsme neměly jen do nosu Pamicon, který vůbec nepomohl..soplik zelený nema naštěstí. Ted jsem ji objednala nosní olej baby od Hádka četla jsem, že jsou dobrý, tak doufam že nam pomůžou s tou rýmou.
Slyšela jsem, že jsou taky super na kašel Cibulové sirupy to jsem zkoušela taky, ale marně dcerka to hned vyplivne..DR nam řekla, ze bude nejlepší už žádné sirupy nedavat a dala nam jen kapky Kaloba a na nos Sirup Eurius.. Vůbec nic nepomáhá další týden bez zmen. Musela jsem jit zas do lékárny a koupit sirup Robitusin na vykašlávání. Už nevim jsem zoufalá..v pondělí budeme muset zase k DR..mala už nebyla měsíc ve školce. Sice s ni chodim ven, vždy tak na hodinku na cerstvy vzduch, ale asi bych neměla. Možná že zato mužů sama ven neměla vůbec chodit..říkala jsem si, že může když to nema na pruduskach :( Na alergologii jsme byli už jednou Dobre zkusenosti nemám dr ji ani nevyšetroval a hned řekl, ze je určite alergická..dal nam hned 2 sirupy. Proadte prosim co dělat nechci aby se ji to ještě zhoršilo..horeč­ky nema.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

niki V
Ukecaná baba ;) 1494 příspěvků 16.12.16 13:35

Výborná je Tymiánová mast od Just fakt zabírá, namaže se na hrudníček třeba každý večer před spaním.

Natali2013
Nováček 7 příspěvků 16.12.16 13:42

@niki V děkuji kde ji seženu v lékárně?

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 16.12.16 13:46

Ze sirupů je výborný Bronchipret - z břečťanu. Ideálně kombinovat s tou tymiánovou mastičkou (také ji mám ozkoušenou a chválím). ;) Jen se blbě shání, seženeš ji jen od prodejců Justu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 13:46

Psala jsi že cibulový sirup vyplivne, náš syn také ale zkus jí to dát v tom dávkovací na nurofen
Taková jalový injekční stříkačka to vypadá.. A nebo ji to dej třeba s čajem. Ale fakt cukr s cibulí je prostě nejlepší.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 16.12.16 13:47

Ahojky, jo kasel, to je hnus, malyho trapilo pokaslavani od zari do listopadu + rymicka. vyzkouseli jsme toho plno a prestal az, kdyz jsem si ho nechala doma z kolektivu 3 tydny..je to holt tak, ze ve skolce se promoruji bacilama a virama vsechny deti od sebe a cloveku kolikrat nezbyde nic jineho, nez cekat, az z toho vyroste :roll:

abidail
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 16.12.16 13:47

Pokud je kasel od rymy, tak zadny sirup nedavej. Musi se vylecit ryma. Pak to samo odejde. Jestli spatne spi na noc muzes dat ditustat. Ten tlumi ten drazdivy kasel.

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 16.12.16 13:57

Syn kašle už přes měsíc, dneska uz jsme šli na ORL a výsledkem jsou AtB neb ma zánětlivé ložisko v nose, odsali mu zelenou nudli, ačkoliv mu tekla jen průhledná. Dostal Aerius na noc, Nasobec do nosu a Amoksiklav…vyčítam si, ze jsem nesla driv, ale byl poslechove čistý, prý zadní rýma, i do školky mohl, v noci nekaslal…takze bude doma az do ledna a snad uz bude lip.
Zkuste to ORL ;-)

Natali2013
Nováček 7 příspěvků 16.12.16 13:58

Můžete mi prosim napsat jak děláte vy ten cibulovy sirup? Do stříkačky jsem ji to dávala stejně to vyplivla..dam ji to do čaju..

Anny2148
Kecalka 194 příspěvků 16.12.16 13:59

Syn ted mel neco podobneho, kaslal 3 tydnydistal antibiotika, byl dobrej tyden a opet tri tydny kasel. Na poslechu taky nic, dostal Erdomed, po tom kaslal az zvracel. Prestala jsem mu ho davat a kasel se zazracne zlepsil. Pani v lekarne mi poradila, ze pokud je zahleneny ( ma rymu, coz mel) nema smyl davat leky na kasel, protoze kasle z rymy. Byly jsme znova u mudr, vyzadala jsem si antibioticke kapky ( taky Phamikoin) po trech dnech byl bez rymy i kasle. Jinak bych dolorucila hodne proplachovat nos morskou vodou, hodne smrkat/odsavat. Dobry je Vincentkovy sirup na kasel ten je jemny a pomaha. A hlavne inhalovat Vincentku. To same jsme nedavno resili v jedne skupine na fb a celkem jsme se shodly, ze ty inhalace jsou super a ze je to proste takova svinska viroza, ktera strasne dlouho trva. Jinak nase mudr dava na dlouhodoby kasel atb, jako sice to pomohlo ale za chvily byl zas na hromade

Anny2148
Kecalka 194 příspěvků 16.12.16 13:59

Syn ted mel neco podobneho, kaslal 3 tydnydistal antibiotika, byl dobrej tyden a opet tri tydny kasel. Na poslechu taky nic, dostal Erdomed, po tom kaslal az zvracel. Prestala jsem mu ho davat a kasel se zazracne zlepsil. Pani v lekarne mi poradila, ze pokud je zahleneny ( ma rymu, coz mel) nema smyl davat leky na kasel, protoze kasle z rymy. Byly jsme znova u mudr, vyzadala jsem si antibioticke kapky ( taky Phamikoin) po trech dnech byl bez rymy i kasle. Jinak bych dolorucila hodne proplachovat nos morskou vodou, hodne smrkat/odsavat. Dobry je Vincentkovy sirup na kasel ten je jemny a pomaha. A hlavne inhalovat Vincentku. To same jsme nedavno resili v jedne skupine na fb a celkem jsme se shodly, ze ty inhalace jsou super a ze je to proste takova svinska viroza, ktera strasne dlouho trva. Jinak nase mudr dava na dlouhodoby kasel atb, jako sice to pomohlo ale za chvily byl zas na hromade

Natali2013
Nováček 7 příspěvků 16.12.16 14:00

@janisska no škoda, ze nás tam naše dr neposlala hned..ted budeme muset zase čekat az nás objedná na ORL :(

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 16.12.16 14:09

Co zkusit inhalátor s vincentkou?

Natali2013
Nováček 7 příspěvků 16.12.16 14:10

Kde se da sehnat prosim na vincentka na inhalovani

niki V
Ukecaná baba ;) 1494 příspěvků 16.12.16 14:16

@Natali2013 koupis to na netu www.justnahrin.cz je draha ale opravdu vyborna, mamka ji pouzivala na me a sestri kdyz jsme byly male a my je take pouzivame ted na sve deti. Nikdy bych nerekla ze mast tak zabira, muzes tim namazat i celíčko na uvolnení rýmy. Ať je malá brzo fit :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama