Nejlepší umělé mléko pro novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verukas
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 01.05.18 13:44
Nejlepší umělé mléko pro novorozence

Ahoj holky, mám tak trochu dilema…kojím, ale mléka nemám dostatek, malej je hladovej i po nakojeni z obou prs. Rozhodla jsem se to kombinovat s UM, koupila jsem tedy Sunar Premium 1. Malej po tom spí max. 2,5 - 3hod. Trpí na bolení bříška, stolici má teda kašovitou, ale kadi tak 2× za den. Vím, že je to po tom horší. Nevím, jaký mléko tedy použít, aby byl malej dost nasycenej a nebolelo ho bříško :roll:

Najdete v encyklopedii: Umělá výživa kojenců

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 3938 příspěvků 01.05.18 13:48

Tady ti každý řekne něco jiného, protože každýmu něco jiného vyhovuje. Mi používali bebu, tu mi doporučili v porodnici a neměli jsme s ní jediný problém…

Adeletka
Stálice 70 příspěvků 01.05.18 13:55

Já teda nechci dělat chytrou, ale nestálo by za to se pořádně rozkojit? Lepší je tvoje mlíko než sunar.

Liliana87
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 01.05.18 13:59

@Verukas

Je to tak jak říká Kriss Tina… já dávám Hipp Bio combiotik a žádný problém. Přidávám probiotika, infacol a Nutriton proti ublinkávání.

A těžko říct, který je nejlepší… je daný nějaký základ, který musí všechna koj. mléka splňovat. Pak některé značky přidávají další věci jako probiotika, omega 3 atd… Také záleží kolik chceš investovat, jestli nemá mimi předpoklad k alergiím, jestli ublinkává… všechny tyto věci UM dost prodraží.

V dTestu pokračovací UM bylo na 1. místě Hami, 2. místě Hipp, například dražší um jako Nutrilon docela propadla.

vtipna
Stálice 93 příspěvků 01.05.18 14:08

Kazdymu miminku vyhovuje neco jineho. Nam Hipp nevyhovoval, mala hodne blinkala a mela boleni briska a byl drahej, ale od 3 mesicu jsme na Nutrilonu a pohoda. Ted je ji uz 8 mesicu, tak davame na noc Hami a taky bez potizi. Musis asi sama vyzkouset. :)

Fjodorka
Extra třída :D 11032 příspěvků 01.05.18 14:13

Radši bych ty peníze investovala do dobré laktační poradkyně ;-)

AlenaSu
Kecalka 246 příspěvků 01.05.18 14:15

Já dávala do kombinace s mm Nutrilon Profutura, ale zase po něm blinkala, tak jsme přešli na Nutrilon AR a bez potíží. Pokud by ses chtela rozkojit, zkus na kojení homeopatika. Na mě to zabírá. Ale někdy to prostě nejde, tak buď v klidu. :kytka:

Soňa Zacharová
Závislačka 2999 příspěvků 01.05.18 14:36

@Verukas Já davala Hipp nebo Hipp AR. Ale jak už psali holky každému dítěti vyhovuje něco jiného a je roho spousty na trhu. Jsou speciální mléka na bolení bříška atd.

dupejj00
Stálice 91 příspěvků 01.05.18 14:47

Oba synove meli od porodnice Bebu HA

Verukas
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 01.05.18 15:00

@Liliana87 O peníze mi vůbec nejde, takže i kdyby mělo stát víc a pomoci mu to, tak klidně investuju. Malému je měsíc a zatím jsem u něj žádné alergie nezpozorovala, sem tam si ublinkne, hlavně trpí na koliky..láká mě ten Hipp, tak snad to nebude nějak bojkotovat a jaký probiotika používáš? :)

Ivul87
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 01.05.18 15:24

Mám pocit, že v dTestu vyšla nejlíp Beba, pak Hipp a mléka od Rossmanu a DMka. Nutrilon a Sunar překvapivě až za nimi.

Ivul87
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 01.05.18 15:26

A tak kecám, na prvním místě je Hami.

poHanka89
Kecalka 364 příspěvků 01.05.18 15:32

Prikrmuju dvoumesicni DM znackou BabyLove a super. Vydrzi po nem i 4 hodiny, neblinka, kaka a vypada spokojene. U starsi jsem nejdriv davala Sunar Premium a po tom, co zmenili krabici (slozeni pry ne), tak byl chutove hnusny a nechtela ho. Tak jsem zkusila to babylove a sedl.

Liliana87
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 01.05.18 15:33

@Verukas

Ten hipp už sám o sobě nějaká obsahuje. Já ještě přidávám probiotika od dr. Max vyšly tak nějak nejlépe díky akci 2+1 které na své výrobky často mívají.

Liliana87
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 01.05.18 15:37

@Verukas

Jinak k těm alergiím… nejde tak ani o alergie u něj, ale o alergie u vás (rodičů) a tím pádem určitý předpoklad k alergiím.

Btw ja jsem alergik snad na vše a malá je na normálním UM… dopředu semnou nikdo nic v porodnici nekonzultoval a rovnou ji dali Hipp (kojení se u mě rozjíždělo pomalu a nakonec se ani po dlouhém trápení nerozjelo).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Nessie, příšera z jezera: Vědci konečně rozluští záhadu odebráním vzorku DNA

Existuje, nebo neexistuje lochnesská příšera? Nejslavnější bájný živočich na... číst dále >

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama