Nejlepší zábavný park pro děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

natyen
Kecalka 126 příspěvků 06.01.18 09:29
Nejlepší zábavný park pro děti?

Ahoj maminky, poradíte mi nějaký super zábavný park, kde se vám líbilo. Mám kluky 7 let, 5 let a 3 roky a na jaře bychom chtěli vyrazit do nějakého zábavného parku. Až budou starší, tak bych je chtěla vzít do Disneylandu a Tatralandie v SR, teď zvažuji Legoland nebo Tropic Island…případně něco úplně jiného (narazila jsem ještě na Playmobile fun park v Německu nebo Energylandia v Polsku). Prosím o doporučení a Vaše zkušenosti, moc děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 09:38

Energylandia není pro takové prcky, spíše si to užijou až budou větší, ale třeba dream park, nebo my máme moc rádi westernové městečko v Zorach

evulatko75
Povídálka 46 příspěvků 06.01.18 09:47

@natyen, nam se libi v Legolandu. Jezdime vzdycky na dva dny a spime v nedalekem kempu v sudu:-)

Ivana 85
Závislačka 2957 příspěvků 06.01.18 09:56

@natyen nam se vic nez disneyland libil legoland. Disneyland je sice nadhernej, ale je to tam opravdu o tom ze neustale stojis ve frontach.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 06.01.18 10:03

Zavítala bych do Německa nebo Holandska. V Holandsku se mi pro děti nejlepší zda Efteling nebo Walibi, pak samozřejmě německý Legoland. Disneyland je nádherný, ale spíš sám o sobě, atrakce zase tolik ne a mraky lidí. Byla jsem ještě v par dalších u kterých si nevzpomenu na jména a nejlepší mi prisel Efteling.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 06.01.18 10:10

Doporucujem holandsky Efteling. Mile neadrenalinove pohadkove atrakce. V dubnu se chystame s 3letou dcerou. Doposud jsme byli jako bezdetni vzdy sami, svagrova bydli vedle Eftelingu :)

Žanek2011
Povídálka 21 příspěvků 06.01.18 16:00

Zdravím,
u nás měl letos velký úspěch zábavný park Mirakulum. Řekla bych, že vyžití pro všechny věkové kategorie super. Je tam i hodně stínu, my byli s miminkem, tak jsme to dost ocenili. A v Německu Bayern park, ale ten je v sezoně o frontách. Jela bych mimo sezonu. Každopádně některé atrakce jsou omezeny od 120, nebo 140 cm. Ale zase na druhou stranu je tam opravdu velké vyžití i pro dospěláky.

čtyřicátnice
Povídálka 41 příspěvků dnes v 05:55
Energylandia

Přidávám své dojmy z návštěvy Energylandie. Byli jsme tam včera, t.j. ve všední den o prázdninách. Vřele NRDOPORUČUJI!!! Vstupné jen vypadá levně, ale platíte jen za stání ve frontách. I na malé atrakce se stojí 45 min. Všichni otrávení. Možná na úplně malé atrakce pro úplně nejmenší děti nebyly takové řady, ale ty jsme my nevyužili. U vchodu do areálu je tabule s orintačními časy čekání na jednotlivé atrakce, ale neuvádějí tam pravdivé údaje. V reálu to vypadalo tak, že jsme čekali asi na pět atrakcí pokaždé hodinu, načež nás to otrávilo natolik že jsme se sebrali a jeli domů. Ještě že jsme měli svoje jídlo, ty vysmívané řízky, zaplať bůh za ně, protože fronty byly i na jídlo.Pokud se tam někdo rozhodne jet,doporučuji do batohu svoje jídlo a pití, je tam všechno hodně drahé.A asi jedině ve všední den a mimo prázdniny, ale zas jak se tam dostat s dětma že? No celé mi to přijde jako hlavně vybrat vstupné od co největšího počtu lidí, a dál nás návštěvník nezajímá. Děs běs.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama