Reklama

Nejlepší zábavný park pro děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

natyen
Kecalka 126 příspěvků 06.01.18 09:29
Nejlepší zábavný park pro děti?

Ahoj maminky, poradíte mi nějaký super zábavný park, kde se vám líbilo. Mám kluky 7 let, 5 let a 3 roky a na jaře bychom chtěli vyrazit do nějakého zábavného parku. Až budou starší, tak bych je chtěla vzít do Disneylandu a Tatralandie v SR, teď zvažuji Legoland nebo Tropic Island…případně něco úplně jiného (narazila jsem ještě na Playmobile fun park v Německu nebo Energylandia v Polsku). Prosím o doporučení a Vaše zkušenosti, moc děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 09:38

Energylandia není pro takové prcky, spíše si to užijou až budou větší, ale třeba dream park, nebo my máme moc rádi westernové městečko v Zorach

Uživatel je onlineevulatko75
Povídálka 46 příspěvků 06.01.18 09:47

@natyen, nam se libi v Legolandu. Jezdime vzdycky na dva dny a spime v nedalekem kempu v sudu:-)

Ivana 85
Závislačka 3028 příspěvků 06.01.18 09:56

@natyen nam se vic nez disneyland libil legoland. Disneyland je sice nadhernej, ale je to tam opravdu o tom ze neustale stojis ve frontach.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 06.01.18 10:03

Zavítala bych do Německa nebo Holandska. V Holandsku se mi pro děti nejlepší zda Efteling nebo Walibi, pak samozřejmě německý Legoland. Disneyland je nádherný, ale spíš sám o sobě, atrakce zase tolik ne a mraky lidí. Byla jsem ještě v par dalších u kterých si nevzpomenu na jména a nejlepší mi prisel Efteling.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 06.01.18 10:10

Doporucujem holandsky Efteling. Mile neadrenalinove pohadkove atrakce. V dubnu se chystame s 3letou dcerou. Doposud jsme byli jako bezdetni vzdy sami, svagrova bydli vedle Eftelingu :)

Žanek2011
Povídálka 22 příspěvků 06.01.18 16:00

Zdravím,
u nás měl letos velký úspěch zábavný park Mirakulum. Řekla bych, že vyžití pro všechny věkové kategorie super. Je tam i hodně stínu, my byli s miminkem, tak jsme to dost ocenili. A v Německu Bayern park, ale ten je v sezoně o frontách. Jela bych mimo sezonu. Každopádně některé atrakce jsou omezeny od 120, nebo 140 cm. Ale zase na druhou stranu je tam opravdu velké vyžití i pro dospěláky.

čtyřicátnice
Povídálka 41 příspěvků 17.08.18 05:55
Energylandia

Přidávám své dojmy z návštěvy Energylandie. Byli jsme tam včera, t.j. ve všední den o prázdninách. Vřele NRDOPORUČUJI!!! Vstupné jen vypadá levně, ale platíte jen za stání ve frontách. I na malé atrakce se stojí 45 min. Všichni otrávení. Možná na úplně malé atrakce pro úplně nejmenší děti nebyly takové řady, ale ty jsme my nevyužili. U vchodu do areálu je tabule s orintačními časy čekání na jednotlivé atrakce, ale neuvádějí tam pravdivé údaje. V reálu to vypadalo tak, že jsme čekali asi na pět atrakcí pokaždé hodinu, načež nás to otrávilo natolik že jsme se sebrali a jeli domů. Ještě že jsme měli svoje jídlo, ty vysmívané řízky, zaplať bůh za ně, protože fronty byly i na jídlo.Pokud se tam někdo rozhodne jet,doporučuji do batohu svoje jídlo a pití, je tam všechno hodně drahé.A asi jedině ve všední den a mimo prázdniny, ale zas jak se tam dostat s dětma že? No celé mi to přijde jako hlavně vybrat vstupné od co největšího počtu lidí, a dál nás návštěvník nezajímá. Děs běs.

Vosma29
Kecalka 461 příspěvků 18.08.18 19:48

Já si vzpomínám ještě na Phatasialand v Německu ale to je spíš pro větší a je to už pár let co sme byli. Jinak klasika LEGOLAND atd ale jet tam ve všední dny. O víkendu a ještě o prázdninách je to katastrofa.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 18.08.18 20:44

Efteling v Nizozemi

elda
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 18.08.18 21:31

S tak malýma dětma asi europapark, je tam toho dost i pro malošky - I když vstupné je teda dost vysoké. Legoland mimo prázdniny, ale to asi všechny zábavní parky. Super je gardalandia - i ta se dá s malými dětmi. Tam jsme byli několikrát a i o prazdninach - pres den jsme se koupali na Gardě(v kempu) a navečer jsme vyráželi do parku. Na tydeni pobyt se vyplatí celoroční vstupenka. I v mirabilandii se nám líbilo. Do italských zábavních parků doporučuji jet v dubnu nebo začátkem května, ideální návštěvní den je neděle, místní jsou v kostele a školní výlety v neděli nejezdí. Nebo září. Vstupné je mimo sezónu levnější a mají i dost slevovych akcí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >