Nejlepší zkušenost s CAR v Moravskoslezském kraji

24.3.21 15:30

Nejlepší zkušenost s CAR v Moravskoslezském kraji

Ahoj,
kdo má prosím zkušenost s centry asistované reprodukce v MSK v roce 2020/2021? Nemám vůbec nikoho známého kdo to potřeboval, můj doktor mi žádný CAR přímo nedoporučil. Na internetu je toho hodně ale jsou tu spíš starší recenze. Chtěla bych nějaké nové info, kde byl dobrý přístup, udělali testy atd. A neslo jim jen o peníze a rychle rychle IVF at vyděláme…👍 😫 :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
191
24.3.21 19:16

Myslím, že uděláš líp, když si najdeš jednotlivé CARy a k nim témata. My chodíme do Repromedy v Brně a myslím, že je i v Ostravě a jsem spokojená. Znám jiné páry, kteří tam spokojení nebyli kvůli neosobnosti prostředí :nevim: což mně se líbilo, že je to moderní.
Není od věci se podívat, jak se ti kde líbí prostředí, jak to máš daleko, udělat si + - na papír a pak si přečíst recenze. Hlavně ty kliniky můžeš měnit, my jsme taky šli z UNICA. Já teda jsem víc na ta profláklá jména, protože věřím, že to o něčem vypovídá - ať úroveň vybavení, personálu tak i specializace. Ovšem to je jen můj osobní pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
24.3.21 20:13

Ahojky, jsem z Ostravy…Byli jsme nejdříve v Reprofitu…na konzultaci a pak možná jednou ještě…Ovšem byla mi strašně nesympatická doktorka-Hlistová…Byla to taková ta leklá ryba, typ, co opravdu nemám ráda…Nicméně pak jsem šla na hysteroskopii, kterou mi 3krát dělal dr. Kudělka a ten mi hrozně vyhovoval, byl milý, ochotný..On má Eurofertil…Takže jsem šla tam radši…Léčila jsem se dva roky u dr. Jaroše…Sestřičky hrozně milé, po druhé návštěvě mě poznaly, věděly přesně, kdo jsem i partner-možná i díky nezvyklému povolání..Ale opravdu ty byly super…Ovšem čekací doba-děsivá-objednání na devět..na řadu jsem běžně přicházela v deset, i později, jednou jsem tam čekala i tři hodiny, to byl masakr…Nemůžu říct ani na dr.nic špatného v podstatě, asi se snažil, ale neustále mi cpal náhradní matku, což jsem nechtěla…Cpal mě hormonama, ale těžko říct…asi opravdu dělal, co uměl..Vždy byl milý, bohužel po ET neřešil pozitivní těhotenský test z krve a nechal to tak, protože hodnoty byly velmi nízko a bylo z toho mimoděložní a mě odvezla sanitka…Ale prostě chyba se stala..Neměla jsem mu to nějak za zlé-jsme lidi. Nicméně jsem chtěla znát i jiný názor a vybrala jsem si mudr. Machače v IVF Olomouc…šli jsme jen na konzultaci, prostě probrat situaci a už jsme zůstali…Sestřičky taky milé, ale pro mě na Ostravu nemají, ale Machač zkusil jinou taktiku, jiný pohled na to celé..Teď jsem po KET, ale výsledek ještě nevím…Takže za mě tak…MYslím, že v Eurofertilu by tenhle jiný pohled ani nezkusili a dál by mě cpali dokola hormony, jak to bylo doteď…A platila bych za to šílené peníze…Takže to je můj pohled…Ale když jsem si o tom více četla a zajímala se, obecne se v Ostravě více chválí Reprofit, jen já prostě měla smůlu na doktorku asi:-)Ale říkám-to byl čistě osobní pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
21.5.21 08:42

Za mě Rerofit Ostrava doktorka Rákosová nebo Daňková :wink: docházím tam a nemůžu si stěžovat opravdu profesionální přístup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat