Nejlepší značky gellaků a UV gelů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

d.katulka
Nováček 2 příspěvky 20.01.17 20:17
Nejlepší značky gellaků a UV gelů

Ahoj nehtařky,
chci se zeptat jaké značky gellaků a UV používáte a jaké doporučujete, klidně i zahraniční značky. Bydlím v Irsku, ale nevím zda investovat tady do gelů nebo vsadit na české kvalitní značky. Taky mě zajíma kvalita vs cena. Pokud mi doporučíte kvalitní gely (gellaky) v dobré cenové kategorii budu moc ráda.
Děkuji za odpověd

Reakce:

renda81
Kelišová 6540 příspěvků 20.01.17 20:58

Používám obyčejné gellaky od essence, a na to od essence top coat. Bez použítí UV lampy. pracuji manuálně, a nehty vydrží krásné a leské necelé 3 týdny. Většina holek si myslí, že chodím na gelovky, opravdu to vypadá dobře. Laky stojí cca 44,90kč, a ten top stál 75,90kč. Takže za mě i takhle levné vydrží

Klarča.K
Kecalka 231 příspěvků 20.01.17 22:29

@renda81 jedna se o tyto? http://www.essence.eu/…in-style-01/

Je u toho i lepidlo nebo použivaš nejake specialni?

renda81
Kelišová 6540 příspěvků 21.01.17 09:26

@Klarča.K to nepoužívám, mám své přírodní nehty, pouze gellak a topcoat, nic nelepím

d.katulka
Nováček 2 příspěvky 21.01.17 12:15

A co si myslíte o gellaku Gelish?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >