Nejlepší značky gellaků a UV gelů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
d.katulka
Nováček 2 příspěvky 20.01.17 20:17
Nejlepší značky gellaků a UV gelů

Ahoj nehtařky,
chci se zeptat jaké značky gellaků a UV používáte a jaké doporučujete, klidně i zahraniční značky. Bydlím v Irsku, ale nevím zda investovat tady do gelů nebo vsadit na české kvalitní značky. Taky mě zajíma kvalita vs cena. Pokud mi doporučíte kvalitní gely (gellaky) v dobré cenové kategorii budu moc ráda.
Děkuji za odpověd

Reakce:
renda81
Kelišová 6540 příspěvků 20.01.17 20:58

Používám obyčejné gellaky od essence, a na to od essence top coat. Bez použítí UV lampy. pracuji manuálně, a nehty vydrží krásné a leské necelé 3 týdny. Většina holek si myslí, že chodím na gelovky, opravdu to vypadá dobře. Laky stojí cca 44,90kč, a ten top stál 75,90kč. Takže za mě i takhle levné vydrží

Klarča.K
Kecalka 239 příspěvků 20.01.17 22:29

@renda81 jedna se o tyto? http://www.essence.eu/…in-style-01/

Je u toho i lepidlo nebo použivaš nejake specialni?

renda81
Kelišová 6540 příspěvků 21.01.17 09:26

@Klarča.K to nepoužívám, mám své přírodní nehty, pouze gellak a topcoat, nic nelepím

d.katulka
Nováček 2 příspěvky 21.01.17 12:15

A co si myslíte o gellaku Gelish?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >