Nejprostornější sportovní kočárek

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
93
23.1.22 13:53

Nejprostornější sportovní kočárek

Zdravím, prosím o tip na nějaký opravdu velký, prostorný sporťák, se kterým jste spokojené. Dcera je fakt velká a v roce a půl už se mi nevejde do normálního kočáru do 15-ti kg, krčí nohy a na spaní by to vůbec nebylo.. na internetu jsem našla, že větší jsou britax, concord a nebo petite mars street? :think: staršího jsem vozila do tří let v obyčejným kočárku a vešel se v pohodě :mrgreen: díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25041
23.1.22 14:09

My máme Britax b motion 4+,synovi budou 2 roky je to kus chlapa a místa pořád dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18955
23.1.22 14:29

Terenni „jogger“ trojkolky jsou i pro vetsi deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
23.1.22 14:43

Valco Snap 4 trend. Přišlo mi větší než ty Britax B motion. Aspoň na délku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2801
23.1.22 14:43

Easywalker. Na dovolené se v něm povozila i 5 letá, když se brácha nesl v manduce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
23.1.22 16:30

@klarka05 emmaljunga nxt90f obrovský leh polohovani zad nohou velká strecha odpruzeny
Ještě ve třech spala s fusakem a rovnýma nohama
Teď mám i epriam a taky fajn
Fox 2 taky bezva ale tak do 2.5

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18955
23.1.22 16:30
@Luwica píše:
Easywalker. Na dovolené se v něm povozila i 5 letá, když se brácha nesl v manduce.

Jojo. Mam Baby Jogger a vozila jsem obcas obe deti najednou, starsi mela mladsi na kline :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9046
23.1.22 16:32

Mam doma baby Jogger summit X3 chci ho prodat za 5000,– kdybyste někdo chtel mi napiste sz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
23.1.22 16:53

Mám Valco Snap Trend tuším r. 2018. Ležící plocha je opravdu široká i dlouhá, kočár je veliký, ale zároveň lehoucky. Mám nafukovací kola, penovky už by byly hrozný drncatko. Když je na výletě velká krize, slozim záda do lehu, dozadu posadím 4letou, před ní mezi nohy 2letou a naložíme i velký spodní koš. Vezeme třeba 40 kg, i když oficiální nosnost je 20kg. Je to pracant, ten už s námi odjezdil… a má libovou stříšku, stáhneš ji až dolu :potlesk: a žádá v lehu můžeš v létě odklopit a dítě se tam nepece, když spi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21308
24.1.22 17:29
@klarka05 píše:
Zdravím, prosím o tip na nějaký opravdu velký, prostorný sporťák, se kterým jste spokojené. Dcera je fakt velká a v roce a půl už se mi nevejde do normálního kočáru do 15-ti kg, krčí nohy a na spaní by to vůbec nebylo.. na internetu jsem našla, že větší jsou britax, concord a nebo petite mars street? :think: staršího jsem vozila do tří let v obyčejným kočárku a vešel se v pohodě :mrgreen: díky :palec:

no máme Bmotion 3 a už vozím 3.dítě, vždy se pohodlně vyspalo i tříleté, syn má 18kg a jezdí stále (30 měsíců) kdysi jsem v něm v nouzi vezla i dvě děti a nákup, takže neřeším :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.22 09:20

Lonex sport

Dobrý den, naše dcerka je také větší, v 8 měsících měla už 10kg a 73cm. Řešili jsme stejný problém. Nakonec jsme pořídili sportovní kočárek Lonex sport viz odkaz: ***
A můžu říct, že jsem nadmíru spokojená. Dcerka se do něj krásně vleze a ještě má spoustu prostoru kolem sebe. Zvládá krásně jízdu na sněhu i v terénu. Líbí se mi stříška, která jde jednoduše díky zipu prodloužit, když svítí sluníčko ze špatného úhlu, což hodně kočárků vůbec nemá. Zkuste na něj mrknout. Jediné mínus je krytka na šroubu kol, tu jsme ztratili po pár jizdách, což je jen drobnost.

Není teda na spoustě eshopů jako ostatní kočárky, ale objednávala jsem ho na eshopu iMrňous. cz a odeslali mi ho do dvou dnů. Což bylo super, protože jsme na něj hodně spechali, vzhledem k tomu, že se nám dcera už nevlezla do korbičky.

Edit adminem: odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21308
21.2.22 15:15

@Andrea Smitalova ahoj, budu ráda, když založíš recenzi tady , tento kočárek tu ještě nemáme ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat