Nejradši bych nežila

Anonymní
20.7.15 20:27

Nejradši bych nežila

Píšu anonymně, protože je to pro mě citlivé téma. Mám hrozné deprese a nejraději bych nežila. Mám hrozné pálení v pochvě a bolesti a nikdo mi nedokáže pomoct. Na gynekologii jsem byla, vždy si vyslechnu jen streptokok a že ten mi ty problémy určitě nezpůsobuje, že je to normální mikroflora, měla jsem na něj plno antibiotik, ale za pár týdnů po dobrání byl streptokok zpět. Další můj problém je s močením, každé chození na toaletu je pro mě bolestivé. V moči objeveny střevní bakterie, zaléčeny antibiotiky, ale nic se nemění, pořád mám bolesti a pálení, partner mě drží nad vodou, ale bojím se, že za chvíli si najde ženskou, která může mít sex a není pro ni utrpení, tak jako pro mě. Denně brečím, nemůžu to vydržet už a lékaři mi vůbec nepomáhají. Hlavou se mi honí i sebevražedné myšlenky, ale neměla bych na to. Chci hrozně moc miminko, nechci být matka po třicítce. Ale vzhledem k tomu, jaké mám problémy se bojím, že by mimčo nebylo v pořádku a nejvíce se děsím toho, že to pálení nikdy nezmizí a budu ho mít do konce života. Měly jste někdy podobné gynekologicko -urologické potíže? Co vám pomohlo? Děkuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27068
20.7.15 20:30

A jak dlouho to trva? Partner byl take na vysetreni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17293
20.7.15 20:30

Vyšetření na ureoplazmu ti dělali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2777
20.7.15 20:40

Změň lékaře, klidně si zajdi někam na urologii, očividně je tam problém. Držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 20:40

@suvik trvá to asi tak půl rok. Partner byl na moči. Vše negativní

@ka2ka Nedělali a doufám, že nic takového nemám, měla jsem v životě jen jednoho sexuálního partnera a já jsem jeho druhá a s tou první se chránil kondomem.

• Nahlásit
  • Citovat
7334
20.7.15 20:44

Máte zvíře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 20:44

@pannda kocoura, ale žije jen venku. Domů ho nepouštíme.

• Nahlásit
  • Citovat
7334
20.7.15 20:49

No, tak já bych si našla dobrá a účinná parazitika(pro tebe), a potom se teprve pustila do léčby u gyndaře…
Může to být půl cesty úspěchu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Kdysi jsem ureaplasmu měla, bylo to peklo. Naštěstí zabrala ATB, i když jsme je s partnerem brali asi měsíc. Můžeš se nakazit i jinak než sexuálně, my jsme si oba byli prvními sex. partnery a nevěru nepředpokládám. Mě potíže začly, když jsem se na chalupě myla ve špinavém bazénku (jiná možnost nebyla) a měla jsem tělísko.
Trvalo vcelku dlouho, než dr. odhalil příčinu potíží, běžnými stěry ureaplasmu nezjistíš. Moji plodnost to naštěstí nezasáhlo.

• Nahlásit
  • Citovat
4231

Najdi si jiného lékaře, hned zítra. Takové trápení vydržet půl roku by skolilo každého a nevidím jediný důvod, proč bys měla trpět.
Klidně bych šla i rovnou do nemocnice na urologii. A nedej se odbýt.
Bude lépe :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 20:51

Taky by to mohly být chlamydie.
http://nemoci.vitalion.cz/…ova-infekce/

• Nahlásit
  • Citovat
7334
20.7.15 20:53
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2019
20.7.15 20:54

Když pořád tě léčí antibiotiky, máš určitě uplně vyžranou střevní mikrofloru a tím pádem disbalanci v pochvě, proto to pálení. Nasad si Laktobacili a jez je i pul roku na zpravení Ph v těle. Nejlepší je Biopron 9-Premium. Jsou v dobré zastoupení všech druhů, co naše tělo potřebuje a rychle ti zpraví Ph v organismu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 20:58

@kotýsek Zkoušela jsem laktobacily do pochvy Feminella vagi c, v době jejich používání mi bylo fajn, ale jak jsem přestala vše se vrátilo.

• Nahlásit
  • Citovat
12796
20.7.15 21:14

Co aloe? Pila bych to a natřela do pochvy. Mě na mykózu zabírá i levandulový olej. Jinak z prášků mi dost pomohl Macmiror

Ale blbý je tam ten močák. Na ten nic nenapatlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama