Nejsem připravená na vztah

Anonymní
18.4.21 19:31

Nejsem připravená na vztah

Ahoj všem. Potrebuju se asi vyzpovídat. Je mi 21 a zažívám teď v sobě takovou krizi. Měla jsem vztah 2 roky a rozešli jsme se. Je to už rok, ale pak nejakou dobu jsme se občas viděli a měli spolu něco. Oficiálně se to ukončilo před půl rokem. No a teď k věci. Citim, ze mi chybí, ty hezké věci ve vztahu, ze mě někdo miluje a je tu pro mě a vše, co k tomu patří. Jenže nedokážu s nikým nic začít. Za tu dobu jsem byla na několik randech a stejně tam nikdy nebyla ta jiskra. Když už jsem si myslela, ze by to mohlo vyjít, tak mě to upustilo a zase jsem cítila, ze to není ono. Byl 1 kluk ze kterýho jsem byla fakt hotova a bylo to super, jenže pak časem jsem zase cítila to, ze tam neni to, co by tam mělo byt. I když vím, ze už jsem se přes bývalého dostala, tak stejně tam hluboko někde v srdci je. Já ho milovala opravdu hodně, rozuměli jsme si a měli hezky vztah a byl to člověk se kterým jsem viděla budoucnost. A někdy mě to až děsí, ze se sama pristihnu, ze si na místo nového partnera zase dosazuju jeho nebo to porovnávám. Já bych se vztahu nebránila, ale je ve mne nějaká stopka. Nevim, jak bych to přesně popsala. Rada bych už potkala někoho s kým si natolik sednu, ze to zase přeroste v lásku. Vždycky to po nějaké době s tím klukem u mě vysumi a necítím tam nic víc. Trochu se bojím, ze už nebudu nikoho takhle milovat. Nevím jestli to je tím, ze nejsem na vztah teď připravena nebo?? Tak mě zajímá.. Mate někdo podobnou zkušenost? Co si o tom myslíte? Potřebovala jsem to ze sebe dostat, tak je to trochu delší. Předem díky, kdo jste to docetli až jsem a za vaše názory, rady či zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
818
18.4.21 19:50

Pořád je to jen půl roku, což je málo na to, abys zapomněla. Trápení sis prodloužila tím, že jste se sice rozešli, ale pak se znovu scházeli se vším všudy.
Dej tomu čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 20:47

@Rosebery Takže je možný, ze to asi ještě nemám v sobě uzavřené..jinak děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
14465
18.4.21 21:02

Tohle nejde na sílu… Toho pravého člověk nepotká každý den… Až to přijde, poznáš to ;) Já taky sem tam randim, ale nic, žádná jiskra, už mě to ani nebaví, ani se k tomu poslední dobou nedokopu. Všichni chlapi mi přijdou stejně nudní a nezajímaví. Nebo se mi chvíli i líbí a pak najednou mě to přejde a zase nic… :think: Takže už to nechávám koňovi…Taky mám velkou lásku, kde bylo všechno, jiskra, porozumění, chemie i láska.. Ale ten vztah je komplikovaný skrz dálku a další věci…i když to stále udržujeme… Podle mě ale ty časem někoho potkáš, jsi mladá… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 22:25

@Sonarka Děkuji. My se prave taky rozešli kvůli te vzdálenosti..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat