Nejsem pro partnera atraktivní

Anonymní
15.2.21 15:24

Nejsem pro partnera atraktivni

Zdravím všechny…
S partnerem jsme se seznámili před rokem. Za tu dobu, co jsme spolu jsem sama aktivně, bez jeho narážek či jakéhokoliv náznaku, že by byl někde problém zhubla 15 kg, protože jsem sama chtěla.
Dnes jsem se dozvěděla, že pro něj nejsem dostatečně atraktivní. Ze má holky s koly navíc rád a líbí se mu to, ale u mě už je jich moc…
Nerozumím tomu, prožili jsme báječný rok, on sám tvrdí, že mě bezmezne miluje, jsem ta nejuzasnejsi žena jeho života, se kterou chce strávit celý život a mít rodinu. Ze v jeho případě vzhled není na člověku to nejdůležitější…
Na jednu stranu oceňuju, že našel odvahu mi to říct, na tu druhou mě jeho slova ranila a těžko s tím budu vyrovnávat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
145
15.2.21 15:34

Chapu to spravne, ze kdyz jste se seznamili, tak jsi mela o 15kg vic a ted, po tom, co jsi zhubla, ti rekl, ze jsi na nej moc tlusta? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
15.2.21 15:36

Moc tvému příspěvku nerozumím.., tak jsi pro něj málo „tlustá“ anebo moc..? :think: :)
Navíc většina věcí ohledně vzhledu je v dnešní době dobře řešitelná.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30372
15.2.21 15:36
@Anonymní píše:
Zdravím všechny…
S partnerem jsme se seznámili před rokem. Za tu dobu, co jsme spolu jsem sama aktivně, bez jeho narážek či jakéhokoliv náznaku, že by byl někde problém zhubla 15 kg, protože jsem sama chtěla.
Dnes jsem se dozvěděla, že pro něj nejsem dostatečně atraktivní. Ze má holky s koly navíc rád a líbí se mu to, ale u mě už je jich moc…
Nerozumím tomu, prožili jsme báječný rok, on sám tvrdí, že mě bezmezne miluje, jsem ta nejuzasnejsi žena jeho života, se kterou chce strávit celý život a mít rodinu. Ze v jeho případě vzhled není na člověku to nejdůležitější…
Na jednu stranu oceňuju, že našel odvahu mi to říct, na tu druhou mě jeho slova ranila a těžko s tím budu vyrovnávat…

Je to fakt debil, co k tomu dodat jiného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
15.2.21 15:37

Taky sem to nepochopila
Jestli Teda zhubla nebo přibrala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30372
15.2.21 15:39
@Zwetta píše:
Moc tvému příspěvku nerozumím.., tak jsi pro něj málo „tlustá“ anebo moc..? :think: :)
Navíc většina věcí ohledně vzhledu je v dnešní době dobře řešitelná.. ;)

Já jsem pochopila, že zakl. sama zhubla za rok 15 kg a od toho hlupáka se dozvěděla, po roce vztahu, že sice má holky s pár kily navíc rád, ale zakl. jich má pořád moc…

Nechápu, proč tedy šel do toho vztahu, když to je pro něj problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1455
15.2.21 15:42

Tak já to chápu tak, že měla nadváhu a stale má a i přes to, že 15kg je dole. Tedy zakladatelko, pokud je to ještě moc kilo a ty máš chuť a vůli, shazuj dal, nezávisle na příteli. A co se týče jeho, tak jsi nenapsala, v jakém kontextu to řekl. Jestli jako „fandím to, líbi se mi štíhlejší, drž se a budu rád, když budeš pokračovat“, tak ok. Jestli jako „jsi tlustá, nelibis se mi a vlastně ani nikdy nelíbila, tak to nějak spolu tahneme dal“, tak je to deb. I asi bych na něj moc nespoléhala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5846
15.2.21 15:44

Nejsi ta zubařka, která ráda opravuje auta a taky zhubla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5214
15.2.21 15:44

To je nějaký pako ne? S tebou rok randí, říká ti, jak tě miluje a teď z něj vyleze, že se mu vlastně nelíbíš? Držím palce, ať najdeš lepšího partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 15:54

Ja to treba mela tak, ze pritel kila navic taky mel a ja se do nej zamilovala i s temi kily navic, konkretne 25kg nadvaha…Nez jsme spolu zacali chodit, jasne jsme si rekli, ze ty kila pujdou dolu.. A zacne na sobe makat… Udelali jsme si i plan hubnuti vse. Pritel byl nadseny, hubnout chtel uz dlouho, ale vzdy rikal, ze nemel motivaci a nekoho, kdo by s nim sportoval… a podporil ho.. Nakonec se na to po pulroce vykaslal.. Na hory chodit nechtel… Po roce ruzove bryle zamilovanosti zmizi.. vlastne je to uz vic nez rok… Sama ted stojim pred otazkou, zda zustat ci odejit. Taky jsem kvuli nemu udelala plno zmen…

• Citovat
  • Nahlásit
5214
15.2.21 16:09
@Anonymní píše:
Ja to treba mela tak, ze pritel kila navic taky mel a ja se do nej zamilovala i s temi kily navic, konkretne 25kg nadvaha…Nez jsme spolu zacali chodit, jasne jsme si rekli, ze ty kila pujdou dolu.. A zacne na sobe makat… Udelali jsme si i plan hubnuti vse. Pritel byl nadseny, hubnout chtel uz dlouho, ale vzdy rikal, ze nemel motivaci a nekoho, kdo by s nim sportoval… a podporil ho.. Nakonec se na to po pulroce vykaslal.. Na hory chodit nechtel… Po roce ruzove bryle zamilovanosti zmizi.. vlastne je to uz vic nez rok… Sama ted stojim pred otazkou, zda zustat ci odejit. Taky jsem kvuli nemu udelala plno zmen…

Jj tak vy jste si to ujasnili aspoň na začátku, zakladatelka ale nic takového s partnerem ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13277
15.2.21 16:11

Já nevím, proč mají muži neustále pocit, že od nich potřebujeme slyšet naprostou pravdu bez obalu, proč si tu upřímnost nestrčí někam…jako každý máme přece nějaké nedostatky, takovýho netaktního de.bila bych poslala někam… Já osobně potřebuju být pro chlapa krásná, i s těmi nedostatky a kdyby mi řekl, vypadáš takhle nebo takhle a nelíbí se mi to, tak bych se ho zeptala, proč jsi si se mnou teda začínal. Mohl si přece najít nějakou modelku a mohli jste být spokojeni oba. Řekni mu, že jeho penis by taky mohl být větší, ale že s ním teda spokojíš 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 16:17
@Lilian1980 píše:
Chapu to spravne, ze kdyz jste se seznamili, tak jsi mela o 15kg vic a ted, po tom, co jsi zhubla, ti rekl, ze jsi na nej moc tlusta? 8o

Ano, v současnosti mám o 15 kg méně, ale je pravda že z mojí původní váhy to nebyl až takový zázrak a problem

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 16:18
@Zwetta píše:
Navíc většina věcí ohledně vzhledu je v dnešní době dobře řešitelná.. ;)

Ano, moc tlustá… Já tomu taky nerozumim, protoze takovou si me nasel…

• Citovat
  • Nahlásit
9016
15.2.21 16:21

Záleží co je pro něj tlustá. Tady jsou označovány za boubelky (šílený název) ženy s váhou 60 kilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat