Nejsem si jistá jestli jsem si vzala antikoncepci

Anonymní
7.9.21 11:07

Nejsem si jistá jestli jsem si vzala antikoncepci

Ahoj dneska ráno v 7 hodin mi zvonil budík na antikoncepci. Jsem pryč od domova. Spím na dvou patrové posteli a když jsem si vzala v posteli prášek tak mi spadnul do postele. Hledala jsem ho viděla jsem ho ale teď si ne jsem jistá jestli jsem si ho vzala. Vím že jsem pak zapila. Ale nevím jestli jsem si ho vzala. Nevíte co mám dělat? Je to předposlední prášek a zítra si mám vzít poslední :? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22458
7.9.21 11:10

Když je předposlední, tak je to celkem jedno. Další si vezmi po 12 hodinách a pak udělej normální pauzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
7.9.21 11:10

Vem si 2 plata za sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5925
7.9.21 11:11

Ty joo proč máš budík na 7 hodin na antikoncepci? to je dosti děsivé.,… soboty, neděle… pořád v 7 ráno??? Vzala bych zítra prášek normálně, pak pauza a pak další… ale dávala bych si pozor a chovala se jakože jsi ten prášek neměla… raději.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22458
7.9.21 11:19
@JancaS84 píše:
Vem si 2 plata za sebou.

Proč? U předposledního prášku tak maximálně dostane menzes dřív, navíc nepíše jakou má antikoncepci. U většiny to nejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 11:28

@JancaS84 a co když jsem s ho vzala?

• Citovat
  • Nahlásit
1470
7.9.21 11:30

Dva dny před očekávaným krvácením bych to vůbec neřešila a vzala si další zítra v normálním čase. Moooožná bych zvážila pro tentokrát nevynechávat a dát dvě plata hned za sebou. Ale nejspíš ani to nebude nutné :nevim:

Příspěvek upraven 07.09.21 v 11:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 11:30

@Janli já si nejsem jistá jestli jsem ho dala do pusy ale já ten prášek našla ale už si neuvědomují jestli jsem ho do pusy dala. Tak myslíte ze jsem si ho vzala ale jen si to nepamatuji?

• Citovat
  • Nahlásit
10882
7.9.21 11:32
@Anonymní píše:
@JancaS84 a co když jsem s ho vzala?

To nevadí. Můžeš brát normálně 2 plata za sebou bez pauzy i tak. A když zapomenes tak je to jeden z postupů u některých HA, nevím jakou máš. Samozřejmě si ještě přečti pribalovy leták pokud si to jeste neudělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22458
7.9.21 11:33
@Anonymní píše:
@Janli já si nejsem jistá jestli jsem ho dala do pusy ale já ten prášek našla ale už si neuvědomují jestli jsem ho do pusy dala. Tak myslíte ze jsem si ho vzala ale jen si to nepamatuji?

Neřeš to, kdyby to bylo uprostřed cyklu, tak by to problém byl, ale na konci užívání se fakt nic neděje. Maximálně dostaneš menzes o den dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 11:34

@Veru1987 jak dlouho musím používat kondom?

• Citovat
  • Nahlásit
19787
7.9.21 11:34

Je to jednofázová nebo vícefázová antikoncepce? Ono je to vlastně celkem fuk, dnes už bych si ten poslední nebrala, udělala klasickou pauzu a pak pokračovala od dalšího platíčka. S jednofázovkou to dělám běžně, když si chci posunout MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 11:37

@unuděná a mám si vzít prášek zítra?

• Citovat
  • Nahlásit
19787
7.9.21 11:40
@Anonymní píše:
@unuděná a mám si vzít prášek zítra?

Máš jednofázovou nebo vícefázovou (jsou všechny pilulky stejné nebo ne?)? Není to tvé úplně první platíčko, které bereš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 11:42

@unuděná jsou všechny stejné beru ji 7 měsíců

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie