Nejsem si jistá sexuální orientací

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 14:27

...

Ahoj/dobrý den,
už dlouhou dobu se snažím zjistit, co se to se mnou je.
Abych vás přivedla do děje, tak mám nejlepší kamarádku a ta má sestru a obě se mnou chodí do školy. Vždycky všechno bylo v pohodě, všechny jsme se bavily, věděli jsme o sobě úplně všechno atd, ovšem nejvíce jsem si rozuměla s mojí nejlepší kamarádkou. Časem jsem si začala něčeho všímat. Nějak jsem to nikdy nevnímala, ale prostě já a kamarádky sestra jsme si mnohem blíž než jsem si myslela. Máme podobné zájmy, chováme se stejně a hodně si rozumíme. Pořád jsem říkala jak má krásné oči a takové věci a holky si z nás dělaly srandu, že jsme lesby. Pak jsem to už neřešila a najednou tu byl konec školního roku.
O prázdninách jsem na ni pořád myslela a psaly jsme si a pak jsme spaly u nich na chalupě. Pouštěly jsme si horor a já se bála a pořád jsme já a ta ségra byly k sobě přitulené. Jenže já jsem spala s mojí nejlepší kamarádkou a ona spala vedle. Měla jsme pořád nutkání a něco mě táhlo spát s ní. Pak další dny třeba ve škole když jsme se objímaly tak jsem měla strašný motýlky v břiše a ten pocit objímat se sní a s někým jiným byl úplně nesrovnatelný. Už když se mě třeba omylem dotkla tak já jsem hned měla husí kůži.
Pak jsme jednou šli v rámci školního projektu do kina a ona chtěla abych seděla vedle ní. Tak jsme si sedly a když film začal, tak ona mě nějak nenápadně chytla za ruku a mě se rozbušilo srdce a nevěděla jsem co mám dělat, protože kolem nás seděly další holky a nechtěla jsem aby to viděly.
Pořád se na ni musím dívat a už hodněkrat jsme byly spolu samy venku a vždycky to bylo strašně super. Prostě ten pocit, když se mi třeba líbil nějaký kluk tak známe všichni takové to, jak se cítíme trapně atd. Tak tohle přesně jsem měla u ní. Ona se ke mě chová strašně hezky a vždycky si říkám jako bychom byly pár.
Něco k ní cítím, ale nedokážu to popsat.
Už jsem byla zoufalá co mám dělat, protože jsme se každý den viděly ve škole a ja chtěla být jenom s ní, jenže jsem se chovala, jakoby nic a neřešila jsem to. Teď nedávno jsme se nějak dostaly k tomuhle tématu a já jsem ji napsala že je tos strašně divné a prostě moje pocity atd, nebyla jsem si jistá jakou bude mít reakci ale tohle jsem nečekala. Odpověděla mi že to má úplně stejně. Byla jsem v šoku a psaly jsme si všechny možný věci o tom atd ale nevíme jak to máme vyřešit.
Ve škole se chová jakoby nic a pak přijdeme domu a píšeme si, jakobychom spolu chodily.
Největší problém je, že mi nejsme lesby, ani bi, prostě obě cítíme, že ne a nevíme jak máme vyřešit tohle. Další háček je v tom, že s její sestrou jsem nejlepší kamarádka a kdyby se dozvěděla toto, tak bude naštvaná. Když by to aspoň byl kluk, nebo nebyly sestry tak jim to neřekneme a pá pá, ale to nejde.
Potřebuji prosím poradit co máme dělat🥺 🥺.
Děkuji všem a omlouvám se za pravopis a tak dlouhou zprávu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3376
25.10.21 14:31

No a co na tom chces presne vyresit? :think: Tak bud jedna z vas udela krok, aby se to presunulo do fyzicke roviny, nebo si ty motylky v brise budete vypisovat dal po zpravach do aleluja. S klukem uz jsi neco mela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 14:41
@Silverine247 píše:
No a co na tom chces presne vyresit? :think: Tak bud jedna z vas udela krok, aby se to presunulo do fyzicke roviny, nebo si ty motylky v brise budete vypisovat dal po zpravach do aleluja. S klukem uz jsi neco mela?

Ne neměla, a prostě mi spolu nic mít nechceme, ale zároveň je to těžký dělat jakože nic. Nechceme to říkat ostatním a nechci ublížit moji nelepší kamarádce, nevím, co by dělala, kdyby zjistila že chodím s její sestrou. 😐

• Citovat
  • Nahlásit
3376
25.10.21 14:48
@Anonymní píše:
Ne neměla, a prostě mi spolu nic mít nechceme, ale zároveň je to těžký dělat jakože nic. Nechceme to říkat ostatním a nechci ublížit moji nelepší kamarádce, nevím, co by dělala, kdyby zjistila že chodím s její sestrou. 😐

Jak chodis s jeji sestrou, jakoze virtualne? Kolik vam je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
25.10.21 14:53
@Anonymní píše:

Proč se bráníte tomu, něco spolu mít, pokud jste obě naladěné na stejnou vlnu? Vůbec to neznamená, že jste lesby nebo bi, prostě vás to k sobě táhne. Není na tom nic zlého. Pokud by ti kamarádka zazlívala, že jsi se zamilovala/zakoukala do její sestry, tak to zase tak skvělá kamarádka pro horší časy nebude. Nejsem vůbec žádná vyznavačka všech těch současných zvláštních trendů v oblasti sexu, ale myslím, že člověk má jít za hlasem svého srdce, aby byl šťastný. Jestli po sobě toužíte, není důvod se tomu nepoddat. Hodně štěstí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 15:01
@Silverine247 píše:
Jak chodis s jeji sestrou, jakoze virtualne? Kolik vam je?

Je nám 15, ale ne já s ní nechodím, ale kdybych s ní chodila, tak by to bylo blbý.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 15:04
@greenapple píše:
Proč se bráníte tomu, něco spolu mít, pokud jste obě naladěné na stejnou vlnu? Vůbec to neznamená, že jste lesby nebo bi, prostě vás to k sobě táhne. Není na tom nic zlého. Pokud by ti kamarádka zazlívala, že jsi se zamilovala/zakoukala do její sestry, tak to zase tak skvělá kamarádka pro horší časy nebude. Nejsem vůbec žádná vyznavačka všech těch současných zvláštních trendů v oblasti sexu, ale myslím, že člověk má jít za hlasem svého srdce, aby byl šťastný. Jestli po sobě toužíte, není důvod se tomu nepoddat. Hodně štěstí :srdce:

Jojo, jasný, já bych se tomu ani nějak nebránila, ale jí to je blbý a nechce se dávat dohromady, kvůli tomu, že by na ní byla ségra naštvaná. Ale nějak se o tom ještě pobavíme. 💗 😕

• Citovat
  • Nahlásit
189
25.10.21 15:07
@Anonymní píše:
Je nám 15, ale ne já s ní nechodím, ale kdybych s ní chodila, tak by to bylo blbý.

Proč by to bylo blbý? Nevidím na tom nic špatného. Pokud jste obě na stejné vlně a máte se rády, tak vám do toho nemá nikdo právo kecat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22523
25.10.21 15:11

Nechte to plynout a užívejte si, že je vám spolu hezky. Proč se chcete zavírat do nějakých škatulek, řešit to s jinými a čekat, jestli vás budou soudit nebo budou naštvaní? Jste dvě kámošky co jsou spolu rády, tak to tak mějte a co bude dál se uvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 15:36

Hele, pokud to takhle cítíte, tak očividně bi asi budete, to není věc rozhodnutí. Já si tohle zapírala do 23 let, vlastně proto, že jsem v té škatulce být nechtěla, chtěla jsem být normální. K ničemu to nebylo, stejně to vyplavalo, já jsem velice ráda, protože člověku se žije se sebou samým líp, když se zná a takové věci si přizná. Nakonec jsem vdaná za chlapa, nevidím problém v tom, že můžu mít vztah i k holce. Kamarádka zas chodila i s kluky a nakonec žije s partnerkou, no a co. Teď jste do sebe zakoukané, tak spolu normálně choďte, jestli to za pár let bude nějaký kluk, tak bude no. Nic špatného na tom není. Na ostatní se vykašli, co ti dají za to, že ti tvůj život budou schvalovat, ale ty ho nebudeš mít podle sebe. Kamarádka by to měla pochopit, kdyby měla bráchu, tak to přece nic blbého není. Tak spolu můžete vy dvě chodit a ty s ní kamarádit, vždyť je to super, třeba ona k vám časem připojí do party nějakého kluka.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 18:48
@terien píše:
Nechte to plynout a užívejte si, že je vám spolu hezky. Proč se chcete zavírat do nějakých škatulek, řešit to s jinými a čekat, jestli vás budou soudit nebo budou naštvaní? Jste dvě kámošky co jsou spolu rády, tak to tak mějte a co bude dál se uvidí.

Děkuji moc, za zprávu. Dodalo mi to víc odvahy s odhodlání a zkusím s tím něco více dělat 💕 😇

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 18:49
@greenapple píše:
Proč se bráníte tomu, něco spolu mít, pokud jste obě naladěné na stejnou vlnu? Vůbec to neznamená, že jste lesby nebo bi, prostě vás to k sobě táhne. Není na tom nic zlého. Pokud by ti kamarádka zazlívala, že jsi se zamilovala/zakoukala do její sestry, tak to zase tak skvělá kamarádka pro horší časy nebude. Nejsem vůbec žádná vyznavačka všech těch současných zvláštních trendů v oblasti sexu, ale myslím, že člověk má jít za hlasem svého srdce, aby byl šťastný. Jestli po sobě toužíte, není důvod se tomu nepoddat. Hodně štěstí :srdce:

Ano, přesně to si myslím taky a děkuji moc ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 18:53
@Anonymní píše:
Hele, pokud to takhle cítíte, tak očividně bi asi budete, to není věc rozhodnutí. Já si tohle zapírala do 23 let, vlastně proto, že jsem v té škatulce být nechtěla, chtěla jsem být normální. K ničemu to nebylo, stejně to vyplavalo, já jsem velice ráda, protože člověku se žije se sebou samým líp, když se zná a takové věci si přizná. Nakonec jsem vdaná za chlapa, nevidím problém v tom, že můžu mít vztah i k holce. Kamarádka zas chodila i s kluky a nakonec žije s partnerkou, no a co. Teď jste do sebe zakoukané, tak spolu normálně choďte, jestli to za pár let bude nějaký kluk, tak bude no. Nic špatného na tom není. Na ostatní se vykašli, co ti dají za to, že ti tvůj život budou schvalovat, ale ty ho nebudeš mít podle sebe. Kamarádka by to měla pochopit, kdyby měla bráchu, tak to přece nic blbého není. Tak spolu můžete vy dvě chodit a ty s ní kamarádit, vždyť je to super, třeba ona k vám časem připojí do party nějakého kluka.

Dobře, určitě to zkusíme, nebo aspoň to nějak vysvětlíme tý kamarádce a bude.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 20:42
@lklk píše:
Proč by to bylo blbý? Nevidím na tom nic špatného. Pokud jste obě na stejné vlně a máte se rády, tak vám do toho nemá nikdo právo kecat.

Ano, tak to je. Ale já mám ráda i svoji nejlepší kamarádku, už proto že se známe 7 let a nic nás nedokázalo rozdělit. Vím, že kdybych ji řekla, že něco cítím k nějaké holce, tak by se sítím srovnala, ale to že něco cítím k její sestře, ji hodně vyvede z míry. Ony jsou od sebe ani ne rok, jsou si jako sestry velmi blízké a já ji nechci rozsmutnit.
Ještě jedna věc, ta sestra ona to nechce nikomu říct, že máme k sobě vzájemné city, nechce aby to někdo věděl, což jí chápu, ale zase takhle to bude o hodně těžší to utajit.

• Citovat
  • Nahlásit
199
26.10.21 10:22

V tomto věku je to zkoumání a poznávání vlastní sexuality úplně normální. To, že se ti líbí někdo stejného pohlaví v této době, ještě nemusí vůbec nic znamenat. Samozřejmě nemusí to časem odeznít a může to být tak, že budete buď jedna nebo obě bisexuální. Na tom dnes není nic špatného, není už středověk aby vás za to někdo soudil. Navíc o tom nemusíte nikomu říkat. Pro okolí budete prostě kamarádky.

Uvažovala jsem nad anonymem ale napíšu ti to normálně aby jsi viděla, že není zač se stydět. Moje nejlepší kamarádka z gymplu je bi už od puberty. Ona to vždycky věděla jistě, protože to tak prostě má. Chodily jsme spolu na večírky a bavit se a skoro veškerý čas jsem trávila s ní a s mým přítelem. Je moc hezká a mě to k ní v tomto tobě popisovaném věku taky táhlo. Prostě se mi líbila i fyzicky a ty vzájemné dotyky na mě působily podobně jako na tebe. Jen ty sama musíš časem přijít na to, jestli je to vlna hormonů během dospívání, nebo skutečná přitažlivost a řekněme genetická dispozice.

Nebudu tu psát všechno je to velmi intimní ale u mě to časem odeznívalo až to úplně zmizelo ale u ní to naopak sílilo. Nikde není psané, že vaše vztahy musí přerůst do fyzické roviny, poznáš to i bez toho. Ona zůstala pořád mojí nejlepší kamarádkou, i když její city prostě neopětuji. Vyjasnily jsme si to a i když je to pro ni někdy těžké, chováme se jako kamarádky jako by se nikdy nic nestalo. Nelam si s tím hlavu a užívej si příjemné pocity. Časem samo vyplyne, jestli budete něco víc, nebo ne. Hlavně se tím netrap, kdybych měla si s kým v té době promluvit, taky bych si ušetřila hodně soužení a přemýšlení nad něčím, co se nakonec samo projeví bez toho abychom do toho nějak cíleně zasahovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat