Nejsem si jista sexuální orientací mého partnera

Anonymní
22.4.21 00:33

Nejsem si jista sexuální orientací mého partnera

Dobrý večer slečny, s tímhle jste se ještě určitě nesetkaly a pokud ano, a nebo vidíte řešení, budu ráda za rady.
Před 6ti lety kolovala po městě fotka mého současného přítele (zatím 1 rok ve vztahu) jak mu dopřává ze zadu chlap. Byla to dokonce fotka vyfocena z videa. Když jsem na to přišla po pár měsících našeho vztahu a chtěla jsem to ukončit, tvrdil, že se jedná o znásilnění, že ho dotyčný opil a znásilnil, natočil to a dokonce tuto “slavnou” fotku hodil přítelovy mamince do schránky. Prý ho vydíral a je to zážitek, na který chce zapomenout.
Přešla jsem to. Věřím mu, že nelže.
Teď ale žije se svým nejlepším kamarádem (v létě se již sestěhujeme k sobě). Oba dva mají lehce zženštělou povahu. Ti jsou na sobě hrozně závislí už několik let a jsou si blízkými přáteli, no, ale jak moc blízkými… přijde mi, na férovku, že spolu spí. Dám nějaké příklady: nechci se vychvalovat, ale jsem hezká a chytrá holka a jsem zvyklá být okoukávána od chlapů a středem pozornosti, ale když jsem s nimi na bytě, tak za celou dobu konverzace, kterou mimochodem vedeme všichni tři a mluví i na mě, se koukají jen na sebe, přímo do očí, ale úplně nápaditě. Jako bych tam nebyla a mezi nimi to jiskří :D. Přítel se pomalu ani na mě takhle nepodívá. Poté když se třeba přítel zvedne, tak mi přijde, že mu ten nejlepší kamarád furt civí na prdel.. dále jsem jednou našla přítelovu peřinu vedle v pokoji u jeho kamaráda a když jsem na to narážela, tak řekl, že tady kamarád asi někoho měl…mohla bych pokračovat do nekonečna… možná hledám chyby, kde nejsou a vyvolává to ještě ta fotka, nevím, jen se chci zeptat, co mám dělat? Přítele už štvou moje nedůvěřivé kecy (nedůvěru mi taky způsobil on kvůli jeho lhaní) a kdyby spolu něco měli, tak mi to nepřiznají, ale zase rozcházet se s ním kvůli mému komplexu (který sice vybudoval on tou fotkou) je moc? Třeba mluví pravdu a nespí s ním a udělala bych rozchodem chybu. Ale třeba nemluví pravdu a já bych se hanbou propadla. Věřím, že moc z vás se s tímhle asi nepotkalo, ale už nevím, na koho se obrátit. Pokaždé, co jede na byt ke kamarádovi, mi může prasknout hlava. Děkuji za případné rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9304
22.4.21 00:57

Navrhni trojku a uvidíš :mrgreen: :oops: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4790
22.4.21 03:14
@Anonymní píše:
Dobrý večer slečny, s tímhle jste se ještě určitě nesetkaly a pokud ano, a nebo vidíte řešení, budu ráda za rady.
Před 6ti lety kolovala po městě fotka mého současného přítele (zatím 1 rok ve vztahu) jak mu dopřává ze zadu chlap. Byla to dokonce fotka vyfocena z videa. Když jsem na to přišla po pár měsících našeho vztahu a chtěla jsem to ukončit, tvrdil, že se jedná o znásilnění, že ho dotyčný opil a znásilnil, natočil to a dokonce tuto “slavnou” fotku hodil přítelovy mamince do schránky. Prý ho vydíral a je to zážitek, na který chce zapomenout.
Přešla jsem to. Věřím mu, že nelže.
Teď ale žije se svým nejlepším kamarádem (v létě se již sestěhujeme k sobě). Oba dva mají lehce zženštělou povahu. Ti jsou na sobě hrozně závislí už několik let a jsou si blízkými přáteli, no, ale jak moc blízkými… přijde mi, na férovku, že spolu spí. Dám nějaké příklady: nechci se vychvalovat, ale jsem hezká a chytrá holka a jsem zvyklá být okoukávána od chlapů a středem pozornosti, ale když jsem s nimi na bytě, tak za celou dobu konverzace, kterou mimochodem vedeme všichni tři a mluví i na mě, se koukají jen na sebe, přímo do očí, ale úplně nápaditě. Jako bych tam nebyla a mezi nimi to jiskří :D. Přítel se pomalu ani na mě takhle nepodívá. Poté když se třeba přítel zvedne, tak mi přijde, že mu ten nejlepší kamarád furt civí na prdel.. dále jsem jednou našla přítelovu peřinu vedle v pokoji u jeho kamaráda a když jsem na to narážela, tak řekl, že tady kamarád asi někoho měl…mohla bych pokračovat do nekonečna… možná hledám chyby, kde nejsou a vyvolává to ještě ta fotka, nevím, jen se chci zeptat, co mám dělat? Přítele už štvou moje nedůvěřivé kecy (nedůvěru mi taky způsobil on kvůli jeho lhaní) a kdyby spolu něco měli, tak mi to nepřiznají, ale zase rozcházet se s ním kvůli mému komplexu (který sice vybudoval on tou fotkou) je moc? Třeba mluví pravdu a nespí s ním a udělala bych rozchodem chybu. Ale třeba nemluví pravdu a já bych se hanbou propadla. Věřím, že moc z vás se s tímhle asi nepotkalo, ale už nevím, na koho se obrátit. Pokaždé, co jede na byt ke kamarádovi, mi může prasknout hlava. Děkuji za případné rady.

Tak dulezite neni kam pritel cumi, ale jaky mate spolu sex, snad poznas jestli ho pritahujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
22.4.21 03:26

Šestý smysl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9108
22.4.21 05:59

No a jak to klape vám v posteli? Kdo inicioval to stěhování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5971
22.4.21 06:22

Může být bi. Spolubydlící může být kamarád s výhodami.
Nezdá se mi, že by byl tvůj vztah založený na důvěře. Když už tě napadají takové myšlenky už teď, tak věř, že nepřestanou a bude to horší a horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
22.4.21 07:23

No těžko říct.. kdyby s tebou nechtěl být tak není. Jestli to táhne i s kamarádem to ti tady nikdo neřekne. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
22.4.21 07:29

Jaké znásilnění? Vždyť to bylo zezadu, mohl odejít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8089
22.4.21 07:32

Napiš další podrobnosti. Jaké se chová v posteli. Co má rád, myslím tím nějaké mužské koníčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
22.4.21 07:38

Zajímavé :think: zase ale na druhou stranu dneska by v klidu mohl říct, že je gay, kdyby byl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5996
22.4.21 07:43

A bude hůř. Netrap se, a ukonči to. Však on se za to stydet v dnešní době snad nemusí. A ta verze se znásilněním, natáčenim atd.. to je fakt vtipny :lol: Vidělas to video?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9304
22.4.21 07:44
@JOHNDENVER píše:
Jaké znásilnění? Vždyť to bylo zezadu, mohl odejít :nevim:
:lol: Jsem si vzpomnela na ten vtip, co je pro chlapa nejhorší na sexu zezadu? Když je on vepředu :mrgreen: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960
22.4.21 07:45
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14299
22.4.21 07:47

:think: a sex je s ním v pohodě? pokud ano, tak pak je bi. Jenže to stejně nezjistíš zda spí i s tím kamarádem :think: Pokud sex neklape, tak bude gay, ale nějak nechápu proč je teda s tebou (bez urážky) :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
22.4.21 07:51
@kaja00 píše:
Pokud sex neklape, tak bude gay, ale nějak nechápu proč je teda s tebou (bez urážky) :think: :mrgreen:

Chtějí dítě u kombinace chlap- chlap to nějak furt nejde :nevim: podle me spis troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat