Nejsem si jista svoji sexuální orientaci

Anonymní
21.4.21 21:12

Nejsem si jista svoji sexuální orientaci

Dobrý den, nejsem si jista svoji sexuální orientaci. Je mi 14 let a chci si být jista co jsem. Byla jsme zamilovaná vždy do kluka a nikdy jsem neřekla ze je ta holka semi líbí, to nikdy.. sním o vztahu s muzem ne o vztahu s ženou.. vždycky když jsme v obchodě tak si řeknu je ten kluk je peknej, a omlouvám se ze to řeknu ale jsme i trochu homofob u sebe, u ostatních mi to nevadi ale já proste nechci být za žádnou cenu jiná orientace.. dokonce jsme měla i sny s chlapami nikdy ne se ženami a upřímně nesnasim holky v mem věku… proste jenom pomlouvaji atd.. ale proste občas mozek zaváhá a já si tadycto musím říct znova.. nevíte proč? Jsem si jista ale proste svědomí me proste rádo trápí.. já proste nevim proč..

Příspěvek upraven 21.04.21 v 21:53

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8329
21.4.21 21:25

Jakej křeček? Ten konec absolutně nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.21 21:26

Tohle je minimálně třetí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8329
21.4.21 21:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, nejsem si jista svoji sexuální orientaci. Je mi 14 let a chci si být jista co jsem. Byla jsme zamilovaná vždy do kluka a nikdy jsem neřekla ze je ta holka semi líbí, to nikdy.. sním o vztahu s muzem ne o vztahu s ženou.. vždycky když jsme v obchodě tak si řeknu je ten kluk je peknej, a omlouvám se ze to řeknu ale jsme i trochu homofob u sebe, u ostatních mi to nevadi ale já proste nechci být za žádnou cenu jiná orientace.. dokonce jsme měla i sny s chlapami nikdy ne se ženami a upřímně nesnasim holky v mem věku… proste jenom pomlouvaji atd.. ale proste občas mozek zaváhá a já si tadycto musím říct znova.. nevíte proč? Jsem si jista ale proste svědomí me rádo trápí, asi kvůli tomu ze se občas usmeju když vidím holku která bojuje lip jak chlap.. ale to je většinou ze chci aby chlapi věděli ze i v tomhle můžeme být lepší než oni.. takhle jsem vic jsem se tlemila když tam byl křeček oblečeného křeček který zabil obra ale stejne.. Dekuji moc za pomoc

Ještě citace :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3862
21.4.21 21:38

Ten křeček je na holky? A ten drak? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
21.4.21 21:40

@JancaS84 asi dobrý matroš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8329
21.4.21 21:54

Ááá ja věděla proč to mám ještě odcitovat, křeček už je fuč. Asi šel spát v noční košili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28623
21.4.21 21:57
@JancaS84 píše: Ááá ja věděla proč to mám ještě odcitovat, křeček už je fuč. Asi šel spát v noční košili…

Ses dobrá, je treba citovat takove perly. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
21.4.21 22:21

Ten křeček byl nejlepší. :P Jinak nevím, co k tomu, je to tu pořád dokola. Kdo ví, kdo to píše - čtrnáctiletá holka asi ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3862
21.4.21 22:22

Křeček byl dobrej, asi nějaký mizerný hulení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
21.4.21 23:27

Tak tahle to vzniká když někdo založí diskuzy, pak si to po sobě přečte, zjistí že napsal Kokotin* a ještě jo přitom někdo nachytá. :mrgreen:
Na tvém místě bych se zaměřila na svoji hlavu než nad přemýšlením jestli chceš holku, které tě mimořečí odpuzujou, že jsou slepice :zed: Nebo chlapy které se tě líbí. Ono to moc nedává smysl ten tvůj příspěvek ani po úpravě :zed: :roll: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
22.4.21 10:46

To už je asi třetí diskuze… Je mi 14 a nejsem si jistá svou orientací… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
22.4.21 10:47

@JOHNDENVER To bude asi jinej matroš než hulení… :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28623
22.4.21 11:36
@meduzka23 píše:
To už je asi třetí diskuze… Je mi 14 a nejsem si jistá svou orientací… :zed:

Tak nevi, jestli je krecek, morce, ondatra nebo neco jineho. Kolik ze tech pohlavi ted je, 80?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
22.4.21 12:26

@vokishka Přidej. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu