Nejsem si jistá v novém vztahu

74
29.3.16 20:06

Nejsem si jistá v novém vztahu

Ahoj, potřebovala bych poradit.

Nedávno jsem začala chodit s jedním chlapem, o kterým si nejsem moc jistá. Mám takovou intuici nebo pocit, že si snad jenom hraje.Moc zájmu nedává najevo. Vždy když chci aby se ozval, tak on odsouhlasí a nakonec se neozve. Sám od sebe ne. Vždy je to na mě. Přitom mi něco v hlavě říká, že se ponižuji, ale nedá mi to a stejně se ozvu já první. Pořád potřebuji přesvědčovat jestli to se mnou myslí doopravdy vážně a odpověď zní „Ano, myslím“.Hodně mě to trápí. Přitom mě třeba bez problému seznámí s přáteli nebo chtěl i s rodinou, ale já mám pořád v hlavě to samé. Jak poznat jestli to myslí skutečně vážně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2882
29.3.16 20:16

@Krrys někteří to tak mají :nevim: prostě se neozvou. Jinak to poznáš až časem. Žádný recept na to není. Jestli to je jediný důvod nebo problém tak v tom žádnou hrůzu nevidím :think: ale sama musíš vědět nejlépe jaký z něj máš pocit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41904
29.3.16 20:17

To bylo jinam :mrgreen:

Příspěvek upraven 29.03.16 v 20:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18116
29.3.16 20:18

@Krrys Muz, co to mysli vazne, se muze v zacatcich pretrhnout. Prenechala bych iniciativu na nem a bud se vzchopi a nebo to utla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
29.3.16 20:23

Nechala bych ho, ať se ozve sám. Aspon uvidíš, jak dlouho to vydrží. Pokud ho ty vždy kontaktuješ jako první, tak on na to asi i spoléhá a přenechal iniciativu tobě. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
29.3.16 20:25

@Krrys připomíná mi to bývalého, vydržela jsem to necelé 4 měsíce, kdy to k ničemu nevedlo, navíc to tedy ještě byl vztah na dálku (200km). POchybovala jsem stejně jako ty 2 měsíce z těch 4, dnes vím, že mě nejpíš nemiloval a byla jsem mu jen přestupní stanicí, ale i já díky současnému vztahu vím, že jsem ho nemilovala :nevim:

• Citovat
  • Upravit
21891
29.3.16 20:26
@Cuddy píše:
@Krrys Muz, co to mysli vazne, se muze v zacatcich pretrhnout. Prenechala bych iniciativu na nem a bud se vzchopi a nebo to utla.
@nostress píše:
Nechala bych ho, ať se ozve sám. Aspon uvidíš, jak dlouho to vydrží. Pokud ho ty vždy kontaktuješ jako první, tak on na to asi i spoléhá a přenechal iniciativu tobě. :think:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
29.3.16 20:26

Příště si sedni na ruce a pokud jste se domluvili, že se ozve on, tak se prostě ozve on nebo nikdo. Pokud se takhle snižuješ už na začátku vztahu, tak to dál moc klapat nemůže, rozhodně ne tak, abys ty byla spokojená :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Bora-Bora
29.3.16 20:32
@Krrys píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit.Nedávno jsem začala chodit s jedním chlapem, o kterým si nejsem moc jistá. Mám takovou intuici nebo pocit, že si snad jenom hraje.Moc zájmu nedává najevo. Vždy když chci aby se ozval, tak on odsouhlasí a nakonec se neozve. Sám od sebe ne. Vždy je to na mě. Přitom mi něco v hlavě říká, že se ponižuji, ale nedá mi to a stejně se ozvu já první. Pořád potřebuji přesvědčovat jestli to se mnou myslí doopravdy vážně a odpověď zní „Ano, myslím“.Hodně mě to trápí. Přitom mě třeba bez problému seznámí s přáteli nebo chtěl i s rodinou, ale já mám pořád v hlavě to samé. Jak poznat jestli to myslí skutečně vážně?

Mě ještě není moc jasná a nedává my smysl tato věta??? :nevim:

• Citovat
  • Upravit
a12
41904
29.3.16 20:39
@Bora-Bora píše:
Mě ještě není moc jasná a nedává my smysl tato věta??? :nevim:

ja bych to chapala asi tak, ze ona mu rekne ozvi se, on rekne ozvu se a neozve se a ozve se ona :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
29.3.16 20:45

Vzdala bych to. Když už na začátku si s ním nejsi jistá, tak časem to nebude o nic lepší. Zájem u chlapa většinou ještě časem klesne. Jsi na začátku, nemáš co ztratit. Nemá smysl usilovat o někoho, kdo o to nemá zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
29.3.16 20:47
@a12 píše:
ja bych to chapala asi tak, ze ona mu rekne ozvi se, on rekne ozvu se a neozve se a ozve se ona :mrgreen:

já samozřejmě chápu význam té věty :mrgreen:, ale nechápu jí ve vztahu :zed: :zed: :zed:, hlavně to " vždy když chci " :nevim:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama