Reklama

Nejsem si jistá ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bára774
Nováček 4 příspěvky 18.01.17 13:08
Nejsem si jistá ve vztahu

S přítelem jsme spolu už 13 let, od mých 17 a máme spolu dvouleté dítě. V minulosti jsme měli oba aférky, o kterých oba víme a ústali jsme je. V současné době nemáme žádnou krizi, ani se nijak zvlášť nehadame, prostě klid. A nuda. Žijeme spolu spis jako spolubydlící, přítel me sam od sebe neibejme, nepolíbí, sex sice máme pravidelný ale celkem o ničem.. Prcek je dva krát do měsíce u babičky, ale my nikam nechodíme, radši zůstaneme doma u TV. Ani nevím jestli ho miluju. Oba jsme jeste mladí, napadá mě jestli si nezaslouzime něco vice než jen vztah, který je hlavně jen o zvyku… Nemate některá podobnou zkušenost? Na jednu stranu jsem ráda za téměř fungují vztah, ve kterém cosi chybí a na druhé straně mam chuť zkusit něco jiného.

Reklama

Reakce:

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 18.01.17 13:16

Nevim no. Kvuli nude se rozejit kdyz mate dvoulete dite?

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 18.01.17 13:17

My jsme spolu 19 let, od mých 15-ti let. Máme dceru 2roky. Je jasné, že už to nikdy nebude jako dřív ta zamilovanost, ale jestli máte ve vztahu nudu, tak jen proto, že to dopustite. Na vztahu se pořád musí pracovat. Dle poslední věty, mi přijde, že tě pálí dobře bydlo. Tak zkus ( nebo i partner) do vztahu investovat trochu snahy. Udělejte si výlet, dovolenou, nebo nějak okořente svůj vztah.

Bára774
Nováček 4 příspěvky 18.01.17 13:27

To jsem si také říkala… Ale vždy jsem se snažila jen já. Nevím jestli je správné byt s někým koho nemiluji, takhle třeba oba přicházíme o sanci být s někým, s kým budeme doopravdy šťastní. A to ze máme dítě - našim rozchodem přece dítě nepřijde o rodiče…

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 13:29

A nebylo by lepší zkusit svůj vztah nějak oživit?

Bára774
Nováček 4 příspěvky 18.01.17 13:35

Problém je ze ho nemiluju, nejde si přece prikazat někoho milovat… A byt s někým a lhat u o citech je nedudtojne pro nad oba…

21.6.2014
Extra třída :D 10057 příspěvků 18.01.17 13:36

Určitě zapracujte na vztahu… na odcházení je vždy dost času. Je potřeba najít společné zážitky, to, čemu se budete zase spolu smát. Jednou prostě nezůstaňte u telky, jděte na hokej, do divadla, zabruslit si, do kina… cokoliv.
Jasně, že musí chtít oba. Co tvůj partner, jak on se na to dívá?

vejilka
Závislačka 4376 příspěvků 18.01.17 13:36

Já bych ten vztah zkusila trošku oživit. Říkáš že máte hlídání 2× v měsíci. Tak proč nejedete jen vy dva někam na výlet, kino, nějakej prodlouženej výkend..aby jste byli spolu sami někde jinde než doma.Byla by škoda odcházet ze vztahu kvůli nudě. :nevim:

Bára774
Nováček 4 příspěvky 18.01.17 13:48

Problém je ze ho nemiluju, nejde si přece prikazat někoho milovat… A byt s někým a lhat u o citech je nedudtojne pro nad oba…

Uživatel je onlinezoidberg
Extra třída :D 11474 příspěvků 18.01.17 13:51

Vztah není cirkusové představení. Pokud se nudíš, tak něco dělej, za své štěstí jsi zodpovědná pouze jen ty sama. A pokud spokojenosti dosáhneš pouze vystřídáním chlapa, tak tak učiň, ale je to velmi smutné.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 18.01.17 14:04
@Bára774 píše:
To jsem si také říkala… Ale vždy jsem se snažila jen já. Nevím jestli je správné byt s někým koho nemiluji, takhle třeba oba přicházíme o sanci být s někým, s kým budeme doopravdy šťastní. A to ze máme dítě - našim rozchodem přece dítě nepřijde o rodiče…
…a chvili budes s novym partnerem doopravdy stastna a az opadne prvni zamilovanost a okouzleni, budes resit opet to same :roll:

pavld
Kecalka 457 příspěvků 18.01.17 14:07

Tak si najdi milence, když máš skoro plně fungující vztah a něco Ti chybí… :cert: :mavam:

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 18.01.17 15:06
@Bára774 píše:
S přítelem jsme spolu už 13 let, od mých 17 a máme spolu dvouleté dítě. V minulosti jsme měli oba aférky, o kterých oba víme a ústali jsme je. V současné době nemáme žádnou krizi, ani se nijak zvlášť nehadame, prostě klid. A nuda. Žijeme spolu spis jako spolubydlící, přítel me sam od sebe neibejme, nepolíbí, sex sice máme pravidelný ale celkem o ničem.. Prcek je dva krát do měsíce u babičky, ale my nikam nechodíme, radši zůstaneme doma u TV. Ani nevím jestli ho miluju. Oba jsme jeste mladí, napadá mě jestli si nezaslouzime něco vice než jen vztah, který je hlavně jen o zvyku… Nemate některá podobnou zkušenost? Na jednu stranu jsem ráda za téměř fungují vztah, ve kterém cosi chybí a na druhé straně mam chuť zkusit něco jiného.

Hm, máš dvouleté dítě, téměř fungující vztah a chceš zkusit něco jiného… Co dodat. Čekalas, že po 13 letech ho budeš milovat stejně jako první týden?

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 18.01.17 15:10

Najděte si spolu něco, na čem budete pracovat, začněte spolu něco budovat :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama