Nejsem si jistá zatím

Anonymní
9.7.21 22:24

Nejsem si jistá zatím

Ahoj prosím. Holky poraďte bolí ne už asi 5 dní prsa na dotek… Bolí mě nějak divně v břichu jako je to jen občas ne pokaždé ale není to moc. Příjemné.. Můžu být těhotná? S přítelem spolu spíme každý den protože už sme o miminko přišli… MS mám mít za 11 dní i v podbřišku mě občas poboliva ale není to pokaždé

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30607
9.7.21 22:26
@Anonymní píše:
Ahoj prosím. Holky poraďte bolí ne už asi 5 dní prsa na dotek… Bolí mě nějak divně v břichu jako je to jen občas ne pokaždé ale není to moc. Příjemné.. Můžu být těhotná? S přítelem spolu spíme každý den protože už sme o miminko přišli… MS mám mít za 11 dní i v podbřišku mě občas poboliva ale není to pokaždé

Muzes. Nemusis. To je strasny, prece bez testu ti to nikdo nerekne. Milionta stejna diskuse, na kterou nejde poradit nic jiného nez test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879
9.7.21 22:28
@Anonymní píše:

Zvlastni, ze se pta nekdo kdo uz tehotny byl. Muzes a nemusis! Vyckej a udelej test ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21479
9.7.21 22:34

11 dní před menzes máš nejspíš posunutou ovulaci. Na těhotenský příznaky poněkud brzo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 22:37

Ano byla sem těhotná přišla sem. O miminko v 6 měsíci a musela sem. Normálně. Rodit tak. Jako. maminku který děti donosili ale moje tělo to nezvládlo a ano ptám se protože. Se cítím divne a víte co nebudu se spovidat jen sem chtěla poradit. Jesi to může být možné nebo ne… To bylo vše… A narážky si nechte někam. Jinam

• Citovat
  • Nahlásit
6629
9.7.21 22:39

11 dnů před menstruací máš maximálně krátce po ovulaci. Těhotenské příznaky mít nemůžeš. Takové pocity jsou i kvůli ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
9.7.21 22:43
@Anonymní píše:
Ano byla sem těhotná přišla sem. O miminko v 6 měsíci a musela sem. Normálně. Rodit tak. Jako. maminku který děti donosili ale moje tělo to nezvládlo a ano ptám se protože. Se cítím divne a víte co nebudu se spovidat jen sem chtěla poradit. Jesi to může být možné nebo ne… To bylo vše… A narážky si nechte někam. Jinam

Douč se radši svůj mateřský jazyk a až pak se pokoušej stát matkou. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21479
9.7.21 22:46
@Sadman píše:
Douč se radši svůj mateřský jazyk a až pak se pokoušej stát matkou. :srdce:

Jdi do pr.dele s takovýma kecama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 22:50

Ach ta čeština to je Teda strašný :D a ty si políb sama ty matko!

• Citovat
  • Nahlásit
746
9.7.21 23:41

11 dní před menstruací by oplodněné vajíčko ještě nebylo ani uhnízděné, takže příznaky nemají z čeho být. Bolest prsou i podbřišku může mít různé příčiny. Počkej do termínu menstruace a udělej si těhotenský test. Do té doby jsou všechno jen dohady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1455
10.7.21 00:35

Ty si nejsi jistá a my to máme jako vědět a z čeho máme věstit, z křišťálové koule? nezlob se, ale na blbou otázku nemohou být chytré odpovědi, ano, můžeš být těhotná a ano, nemusíš být těhotná, co si z té odpovědi asi vezmeš, nic, musíš počkat do menstruace a pokud se opozdí, dělat test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
10.7.21 03:42

Tak pokud máš mít MS za 11 dní a už 5 dní tě bolí prsa a břicho, tak při cyklu 28 dní by ti tyto příznaky začaly už před ovulací.
Ale každé tělo je jiné. Udělej si test v den vynechání menstruace, nic víc poradit nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
10.7.21 08:25

Těhotná těžko říct, spíš bych řekla, že ovulace. Mně to kolem ovulace bolí skoro týden, horší jak menses 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
10.7.21 08:27

@Thomassss mně ovulace začíná těsně po menstruaci, cca 7.den-9.den (mám krátký cyklus), možné to je, pokud by šlo o ovulační příznaky 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 08:54

Uvidíme já sem právě ovulaci měla už.. Tak nevím možný to je aby to nebylo i něco jiného ještě počkám do Ms a uvidím. Ale prsa mě bolí docela dost hlavně na dotek

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat