Nejsem si jistá, zda můžu být v tom - Postinor?

1
4.2.21 18:30

Nejsem si jistá, zda můžu být v tom - Postinor?

Zdravím. Dnes jsme měli s přítelem sex po chvíli jsem šla na WC a cítila jsem zápach a připomínalo mi to sperma (pamatuji si ten zápach z minulého vztahu - když se do mně udělal a následně to vyteklo, tak jsem to cítila). Jaký má zápach přítelovo nevím, ještě jsem ho necítila. Přítel říkal, že ve mně při ejakulaci nebyl, že než se udělá, tak cítí „bolest“ a při tom prý už by venku. Neměli jsme žádnou ochranu a běžně ten zápach necítím.
Koupily by jste si pro jistotu tabletku? Přítel mi říká, že si je jistý, že ve mně nebyl.
Děkuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1047
4.2.21 18:41

Tak pokud cítíš zápach, tak je spíš něco špatně po zdravotní stránce.
Jinak pokud nechceš být těhotná a tak se bojíš, že by sis vzala Prostinor, tak vůbec nemáš provozovat přerušovanou soulož.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
4.2.21 18:49

Pokud provozuješ přerušovanou soulož, tak těhotná být můžeš prakticky kdykoli. Takových překvápek už běhá po světě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
4.2.21 18:50

Vem si pro jistotu postinor, radsi to nez nechtene decko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
4.2.21 18:54

To chceš zobat jen tak Prostinor? Když nemáte ochranu tak můžeš otěhotnět s tím musíte počítat… Ale byla by to hodně velká náhoda že by jste se zrovna trefily do ovulace a i kdyby ta šance je hodně malá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
4.2.21 19:00

Ten zápach se mi nějak nezdá, to asi nebude moc normální.
Pokud mas strach a těhotenství není žádané, tak šupej pro ten postinor, co nejdřív. Jen bacha, muže ti rozházet cyklus viz. príbalový leták.
Z přerušované soulože můžeš otěhotnět kdykoliv, je spoustu druhů jak se můžete chránit, přerušovaná soulož mezi ně nepatří. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15372
4.2.21 19:30

A co třeba raději su.kat s ochranou? Pokud je případné těhotenství problém tak si ho vem, ale ten zápach se mi taky nezdá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 19:39

Vem si postinor a pro Boha živýho příště souložte s ochranou. Zápach může být i infekce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat