Nejsem šťastná, vztah mě deptá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 12:47
Nejsem šťastná, vztah mě deptá

Ahoj, potřebuju poradit a vyslechnout. Je mi 23 let, 3.rokem mam přítele, kterému je 28. Začátky byly samozřejmě krásné, jako každý vztah. Po roce jsme spolu začali bydlet v pronájmu v 1+1. Bylo to pěkné období, bylo nám krásně, proto jsme chtěli do většího bytu, ale nakonec jsme se rozhodli že si vezmeme rodinný dům na hypotéku. Ať neplatíme najem někomu cizímu, ale platíme na svoje. V průběhu vyřizování hypotéky to už nebylo tak růžové, ale samozřejmě že nervy a stres dělá svoje. V domě bydlíme nyní už skoro půl roku, od prosince. Od té doby co tady bydlíme se chová úplně jinak. Je jako vyměněny. Pořád mi říká jak jsem blbá, neschopná, a samé nadávky. Nemám rada práci na zahrade, od mala jsem žila na vesnici na baráku, ale nikdy jsme moc práce na zahradě nedělali, sem tam posekali trávu a tak.. Tak jsem si to představovala úplně stejně, že budeme na zahrade grilovat, odpočívat, sem tam posekame trávu a zalejem stromky.. Ale ne.. Přítel je z toho tak nadšený, že plánuje co vše tady uděláme a mi je z toho všeho zle.. Říká mi že jsem líná.. Copak jsem tak hrozná když mi zahradní práce nic neříkají, nechci mít stovky záhonku se zeleninou a květinami? stačí když mam v květináči papriky a rajčatka. O vnitřek domu se starám, a myslím si, že dobře. Luxuju pravidelně a nesnesu binec.. taky rada vařím a peču.. Vevnitř zase nedělá on nic.. takže by se dalo říct že je to vyrovnané. nejsem žádná fiflenka.. Ale on nevidí to že vevnitř je taky práce, a kdybych to nedělala pravidelně, tak že tady mame tuny prachu a nádobí a prádla atd.. Včera jsem celý den luxovala, myla okna a prostě ty ženské práce.. on mi na konci dne řekl že je vyřízeny, že narozdíl od někoho něco udělal.. Co si o tom myslíte? Já tady nejsem šťastná.. Nevím ani co k němu cítím, a nevím, jestli s takovým člověkem bych chtěla žít a mít děti.. On se mnou nechce ani spat už.. A mi to chybí.. Když jsem mu včera ve srandě, jak bude reagovat, řekla že si najdu milence tak mi řekl: tak najdi, stejně uteče až uvidí ty tvoje špeky.. takhle se chová člověk co někoho miluje? já nevím.. Mam sto chutí odejít a najít si byt.. Takhle si vztah prostě nepředstavuju.. beru v práci i přesčasy, abych byla doma co nejméně.. Nemit hypotéku (mimochodem jsem tam napsána jen jako ručitel), tak padam. Ale zase nechci být svině, on by to sám neutahnul.. Nevím co mam dělat jsem v pasti a nevím jak z toho ven.. :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12172 příspěvků 15.04.18 12:54
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju poradit a vyslechnout. Je mi 23 let, 3.rokem mam přítele, kterému je 28. Začátky byly samozřejmě krásné, jako každý vztah. Po roce jsme spolu začali bydlet v pronájmu v 1+1. Bylo to pěkné období, bylo nám krásně, proto jsme chtěli do většího bytu, ale nakonec jsme se rozhodli že si vezmeme rodinný dům na hypotéku. Ať neplatíme najem někomu cizímu, ale platíme na svoje. V průběhu vyřizování hypotéky to už nebylo tak růžové, ale samozřejmě že nervy a stres dělá svoje. V domě bydlíme nyní už skoro půl roku, od prosince. Od té doby co tady bydlíme se chová úplně jinak. Je jako vyměněny. Pořád mi říká jak jsem blbá, neschopná, a samé nadávky. Nemám rada práci na zahrade, od mala jsem žila na vesnici na baráku, ale nikdy jsme moc práce na zahradě nedělali, sem tam posekali trávu a tak.. Tak jsem si to představovala úplně stejně, že budeme na zahrade grilovat, odpočívat, sem tam posekame trávu a zalejem stromky.. Ale ne.. Přítel je z toho tak nadšený, že plánuje co vše tady uděláme a mi je z toho všeho zle.. Říká mi že jsem líná.. Copak jsem tak hrozná když mi zahradní práce nic neříkají, nechci mít stovky záhonku se zeleninou a květinami? stačí když mam v květináči papriky a rajčatka. O vnitřek domu se starám, a myslím si, že dobře. Luxuju pravidelně a nesnesu binec.. taky rada vařím a peču.. Vevnitř zase nedělá on nic.. takže by se dalo říct že je to vyrovnané. nejsem žádná fiflenka.. Ale on nevidí to že vevnitř je taky práce, a kdybych to nedělala pravidelně, tak že tady mame tuny prachu a nádobí a prádla atd.. Včera jsem celý den luxovala, myla okna a prostě ty ženské práce.. on mi na konci dne řekl že je vyřízeny, že narozdíl od někoho něco udělal.. Co si o tom myslíte? Já tady nejsem šťastná.. Nevím ani co k němu cítím, a nevím, jestli s takovým člověkem bych chtěla žít a mít děti.. On se mnou nechce ani spat už.. A mi to chybí.. Když jsem mu včera ve srandě, jak bude reagovat, řekla že si najdu milence tak mi řekl: tak najdi, stejně uteče až uvidí ty tvoje špeky.. takhle se chová člověk co někoho miluje? já nevím.. Mam sto chutí odejít a najít si byt.. Takhle si vztah prostě nepředstavuju.. beru v práci i přesčasy, abych byla doma co nejméně.. Nemit hypotéku (mimochodem jsem tam napsána jen jako ručitel), tak padam. Ale zase nechci být svině, on by to sám neutahnul.. Nevím co mam dělat jsem v pasti a nevím jak z toho ven.. :(

Barák-nebarák, on si tě vůbec neváží. Takto by se mnou mluvil pouze jednou.Byla chyba si pořizovat barák se zahradou, a předtím si neujasnit, jaké máte každý představy. Sedla bych si s ním, a v klidu promluvila o všem, i jak tě jeho chování a řeči zraňují a uražejí, a jak se cítíš. Zároveň bych ho upozornila, že pokud se bude jeho styl komunikace opakovat, tak bude konec vztahu, že takto žít nadále nechci a nebudu. Ale to si fakt rozmysli, protože pokud to takto řekneš, pak to musíš dodržet, jinak by tě už měl jenom za hadr na podlahu. Upřímně? Já bych s takovým chlapem nebyla ni náhodou. Barák se dá když tak prodat i s hypotékou.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 15.04.18 12:57

Ty jsi u hypoteky rucitel a dum je v katastru napsany jen na nej?

Karleon
Kelišová 5008 příspěvků 15.04.18 12:57

Barák prodejte a jděte si každý svou cestou, co jiného chceš dělat? Nebo ať si on najde druhou práci, pokud o dům nechce přijít, a ty jdi pryč sama.

Anonymka89
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 15.04.18 13:01

No myslim, ze clovek co vypusti z huby jednou takovouhle vetu, bude ubozakem vzdycky. Tohle si normalni lidi co se maji radi nerikaji. Myslkm, ze to citis spravns, ze takle zit nechces…casem by to bylo jen horsi..
Nevim, proc jste si takle mladi bralk hned hypo na barak a ne treba nejdrive jen na byt…, ale pokud z toho muzes pryc, tak to udelej.

Anonymní  15.04.18 13:01

@Ms.Ragdoll ne, v katastru je napsán na oba. Já jsem jen jako ručitel, protože jsem v te době byla ve zkušební době.

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 15.04.18 13:02
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju poradit a vyslechnout. Je mi 23 let, 3.rokem mam přítele, kterému je 28. Začátky byly samozřejmě krásné, jako každý vztah. Po roce jsme spolu začali bydlet v pronájmu v 1+1. Bylo to pěkné období, bylo nám krásně, proto jsme chtěli do většího bytu, ale nakonec jsme se rozhodli že si vezmeme rodinný dům na hypotéku. Ať neplatíme najem někomu cizímu, ale platíme na svoje. V průběhu vyřizování hypotéky to už nebylo tak růžové, ale samozřejmě že nervy a stres dělá svoje. V domě bydlíme nyní už skoro půl roku, od prosince. Od té doby co tady bydlíme se chová úplně jinak. Je jako vyměněny. Pořád mi říká jak jsem blbá, neschopná, a samé nadávky. Nemám rada práci na zahrade, od mala jsem žila na vesnici na baráku, ale nikdy jsme moc práce na zahradě nedělali, sem tam posekali trávu a tak.. Tak jsem si to představovala úplně stejně, že budeme na zahrade grilovat, odpočívat, sem tam posekame trávu a zalejem stromky.. Ale ne.. Přítel je z toho tak nadšený, že plánuje co vše tady uděláme a mi je z toho všeho zle.. Říká mi že jsem líná.. Copak jsem tak hrozná když mi zahradní práce nic neříkají, nechci mít stovky záhonku se zeleninou a květinami? stačí když mam v květináči papriky a rajčatka. O vnitřek domu se starám, a myslím si, že dobře. Luxuju pravidelně a nesnesu binec.. taky rada vařím a peču.. Vevnitř zase nedělá on nic.. takže by se dalo říct že je to vyrovnané. nejsem žádná fiflenka.. Ale on nevidí to že vevnitř je taky práce, a kdybych to nedělala pravidelně, tak že tady mame tuny prachu a nádobí a prádla atd.. Včera jsem celý den luxovala, myla okna a prostě ty ženské práce.. on mi na konci dne řekl že je vyřízeny, že narozdíl od někoho něco udělal.. Co si o tom myslíte? Já tady nejsem šťastná.. Nevím ani co k němu cítím, a nevím, jestli s takovým člověkem bych chtěla žít a mít děti.. On se mnou nechce ani spat už.. A mi to chybí.. Když jsem mu včera ve srandě, jak bude reagovat, řekla že si najdu milence tak mi řekl: tak najdi, stejně uteče až uvidí ty tvoje špeky.. takhle se chová člověk co někoho miluje? já nevím.. Mam sto chutí odejít a najít si byt.. Takhle si vztah prostě nepředstavuju.. beru v práci i přesčasy, abych byla doma co nejméně..Nemit hypotéku (mimochodem jsem tam napsána jen jako ručitel), tak padam. Ale zase nechci být svině, on by to sám neutahnul.. Nevím co mam dělat jsem v pasti a nevím jak z toho ven.. :(

Speky ne, eventualni milenec zdrhne v momente, kdy zjisti, ze rucis za nemovitost, kde ti pane nerika ani snura od hajzliku.

Paola21
Závislačka 3216 příspěvků 15.04.18 13:06
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju poradit a vyslechnout. Je mi 23 let, 3.rokem mam přítele, kterému je 28. Začátky byly samozřejmě krásné, jako každý vztah. Po roce jsme spolu začali bydlet v pronájmu v 1+1. Bylo to pěkné období, bylo nám krásně, proto jsme chtěli do většího bytu, ale nakonec jsme se rozhodli že si vezmeme rodinný dům na hypotéku. Ať neplatíme najem někomu cizímu, ale platíme na svoje. V průběhu vyřizování hypotéky to už nebylo tak růžové, ale samozřejmě že nervy a stres dělá svoje. V domě bydlíme nyní už skoro půl roku, od prosince. Od té doby co tady bydlíme se chová úplně jinak. Je jako vyměněny. Pořád mi říká jak jsem blbá, neschopná, a samé nadávky.Nemám rada práci na zahrade, od mala jsem žila na vesnici na baráku, ale nikdy jsme moc práce na zahradě nedělali, sem tam posekali trávu a tak.. Tak jsem si to představovala úplně stejně, že budeme na zahrade grilovat, odpočívat, sem tam posekame trávu a zalejem stromky.. Ale ne.. Přítel je z toho tak nadšený, že plánuje co vše tady uděláme a mi je z toho všeho zle.. Říká mi že jsem líná.. Copak jsem tak hrozná když mi zahradní práce nic neříkají, nechci mít stovky záhonku se zeleninou a květinami? stačí když mam v květináči papriky a rajčatka. O vnitřek domu se starám, a myslím si, že dobře. Luxuju pravidelně a nesnesu binec.. taky rada vařím a peču.. Vevnitř zase nedělá on nic.. takže by se dalo říct že je to vyrovnané. nejsem žádná fiflenka.. Ale on nevidí to že vevnitř je taky práce, a kdybych to nedělala pravidelně, tak že tady mame tuny prachu a nádobí a prádla atd.. Včera jsem celý den luxovala, myla okna a prostě ty ženské práce.. on mi na konci dne řekl že je vyřízeny, že narozdíl od někoho něco udělal.. Co si o tom myslíte? Já tady nejsem šťastná.. Nevím ani co k němu cítím, a nevím, jestli s takovým člověkem bych chtěla žít a mít děti.. On se mnou nechce ani spat už.. A mi to chybí.. Když jsem mu včera ve srandě, jak bude reagovat, řekla že si najdu milence tak mi řekl: tak najdi, stejně uteče až uvidí ty tvoje špeky.. takhle se chová člověk co někoho miluje? já nevím.. Mam sto chutí odejít a najít si byt.. Takhle si vztah prostě nepředstavuju.. beru v práci i přesčasy, abych byla doma co nejméně.. Nemit hypotéku (mimochodem jsem tam napsána jen jako ručitel), tak padam.Ale zase nechci být svině, on by to sám neutahnul.. Nevím co mam dělat jsem v pasti a nevím jak z toho ven.. :(

Jestli se k tobě chová tak, jak popisuješ, tak bych klidně „svině“ byla a odstěhovala bych se. Takhle se milující partner nechová.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 15.04.18 13:09
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll ne, v katastru je napsán na oba. Já jsem jen jako ručitel, protože jsem v te době byla ve zkušební době.

Co to je, v katastru je napsan na oba a pak, ja jsem jen jako ručitel. Nechapu :think: :nevim:

Anonymní  15.04.18 13:15
@Ms.Ragdoll píše:
Co to je, v katastru je napsan na oba a pak, ja jsem jen jako ručitel. Nechapu :think: :nevim:

V katastru je barák napsán půl na půl. V hypotéce jsem napsána jako spoludlužník, protože jsem V te době byla ve zkušební době.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 15.04.18 13:25
@Anonymní píše:
V katastru je barák napsán půl na půl. V hypotéce jsem napsána jako spoludlužník, protože jsem V te době byla ve zkušební době.

takže si kvůli hypotéce a baráku zničíš život s někým kdo tě ponižuje no tak ještě mimíska nejlíp dva a máš to na furt…
barák není žádný důvod si takhle mladá ničit život

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 3376 příspěvků 15.04.18 13:37

Klidne svine bud, on taky nema zadne ohledy…

jannina1
Závislačka 3840 příspěvků 15.04.18 13:41
@Ms.Ragdoll píše:
Co to je, v katastru je napsan na oba a pak, ja jsem jen jako ručitel. Nechapu :think: :nevim:

To je snad normalni, ne? Vzdyt to zakadatelka vysvetluje. Dulezite je, ze je napsana na katastru.
Zakladatelko, obavam se, ze lepsi to uz nebude, odstehovala bych se a na dum se vybodla.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 15.04.18 13:46
@Anonymní píše:
V katastru je barák napsán půl na půl. V hypotéce jsem napsána jako spoludlužník, protože jsem V te době byla ve zkušební době.

No tak se barak zase proda. :nevim: Snad to hypo pokryje.

Kasli na nej, neni proc mit vycitky, chova se k tobe hrozne. :cert:

At si muze hledat slecnu presne podle svych predstav, pan dokonalej, neni proc mu branit ve stesti. :jazyk:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 15.04.18 13:49

@jannina1 Tak pak psala: „jsem jen jako rucitel“. Mi prislo, ze mu ruci za barak a to, ze je v katastru ji treba on jen rekl.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama