Nejsem zamilovaná a chtěla bych být

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 22:51
Nejsem zamilovaná a chtěla by jsem být

Ahoj děvčata, je mi 21 let a se svým přítelem jsem půl roku. Už když jsme spolu začali chodit tak v tom nebyla zamilovanost z mojí strany, moc mě nepřitahoval. Nikdy tam nebyl ten pocit motýlku v břiše ani nic podobného. A já bych si přála aby jsem to cítila. Je to někdo se kterým si rozumím, máme stejné zájmy, názory, smysl pro humor. On je hodný udělal by pro mě cokoliv. Tak jsem se rozhodla ten vztah zkusit. Nemáme problémy nehadame se, nenudime se, prakticky ideální vztah jenže mě to tam prostě chybí. Koukám po jiným chlapech. Nevím jestli se s ním mám rozejít nebo to ještě zkoušet. Ale zároveň vím že kdyby se naskytl někdo jiný tak bych mu podlehla. Problém je taky ten že mě jeho rodina má moc ráda, jeho sestra mě má jako další sestru úplně mě zbožňuje. A vím že když se s ním rozejdu tak ublížím strašně jemu a asi i jeho rodině. Nevím co mám dělat :( A zároveň si přijdu mladá na to aby jsem setrvávala v takovém vztahu, ale pak si říkám že jsem hloupá, že on je opravdu hodný chlap.
Co by jste dělali vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Limi123
Závislačka 3653 příspěvků 24.11.18 22:58

Ja bych si s nim ani nezacala.

Driv nebo pozdeji se nekdo naskytne a ty podlehnes. Opravdu ti to prijde jako (at uz pro tebe, pro toho noveho, pro tveho pritele, nebo pro jeho sestru) lepsi varianta, nez odejit hned?

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 24.11.18 23:02

Stejně se nezamiluješ nikdy.

Rosary
Povídálka 41 příspěvků 24.11.18 23:04

Když koukáš po jiných chlapech a dokonce víš, že kdyby můžeš, tak mu i zahneš, tak to smysl nemá. Moc se netrap tím, že bys mu nějak ublížila jenom po půl roce vztahu. Bude to au, ale přežije to. Být jím, mnohem víc by mi ublížilo kdybys věděla, že to „neklape“, chceš mi být nevěrná, a okradla mně o měsíce nebo roky života, kdy bych mohla hledat/najít perspektivního partnera pro život. Jo a detail, s jeho sestrou nebo mamkou ve vztahu nejsi. Snad se rozhodneš správně. :kytka:

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 24.11.18 23:15
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, je mi 21 let a se svým přítelem jsem půl roku. Už když jsme spolu začali chodit tak v tom nebyla zamilovanost z mojí strany, moc mě nepřitahoval. Nikdy tam nebyl ten pocit motýlku v břiše ani nic podobného. A já bych si přála aby jsem to cítila. Je to někdo se kterým si rozumím, máme stejné zájmy, názory, smysl pro humor. On je hodný udělal by pro mě cokoliv. Tak jsem se rozhodla ten vztah zkusit. Nemáme problémy nehadame se, nenudime se, prakticky ideální vztah jenže mě to tam prostě chybí. Koukám po jiným chlapech. Nevím jestli se s ním mám rozejít nebo to ještě zkoušet. Ale zároveň vím že kdyby se naskytl někdo jiný tak bych mu podlehla. Problém je taky ten že mě jeho rodina má moc ráda, jeho sestra mě má jako další sestru úplně mě zbožňuje. A vím že když se s ním rozejdu tak ublížím strašně jemu a asi i jeho rodině. Nevím co mám dělat :( A zároveň si přijdu mladá na to aby jsem setrvávala v takovém vztahu, ale pak si říkám že jsem hloupá, že on je opravdu hodný chlap.
Co by jste dělali vy?

Nechápu, proč jsi si ve svém věku vůbec začínala vážný vztah s klukem, kterého nemiluješ.Ukonči to, a nech ho, ať si může najít dívku, která ho bude opravdu milovat.

Gosi
Kelišová 5743 příspěvků 24.11.18 23:21

Ja te chapu, ze sis s nim zacla… Jsi mlada, tak jsi to zkusila, jeste nevybourena, tak to neklapne… Pulroku neni tak moc, aby se z toho brzo nevzpamatoval… A necekala bych s tim pod stromecek…

lilith1
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 24.11.18 23:22
@Anonymní píše:
Co by jste dělali vy?

Nemohla bych mit vztah s nekym, kdo me nepritahuje i kdyby byl hodny jak chtel..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 23:27

@nostress protože jsem si říkala že se to časem třeba změní

mrav
Neúnavná pisatelka 19430 příspěvků 24.11.18 23:58

Ahoj. Půjdu proti proudu. Zkus přestat na sebe tlačit aříkat si, že zamilovanost musí přijít. Pak možná přijde sama. Nebo se prostě k sobě nehodíte - i to se stává. Jen to, prosím, ukonči šetrně. :mavam:

LaraA
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 25.11.18 00:05

tohle se tezko zmeni. pokud te v tomhle veku a na zacatku vztahu nepritahuje, ukončila bych.

ted promin, ze rýpu - ale nepíše se „by jsem“, pise se „bych“. normalne preklepy atd nekomentuji, ale tohle tahá za usi moc…

KalamityJohn
Kelišová 6383 příspěvků 25.11.18 00:20

Vyser se na to.

stock
Echt Kelišová 8005 příspěvků 25.11.18 06:50
@KalamityJohn píše:
Vyser se na to.
:mrgreen: stručný a výstižný :palec:

PetrBk
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 25.11.18 08:19

Típni to a hned. Láska je něco, co nepřichází na povel. Prostě to tam není, necítíš to. Ublížíš? Samozřejmě, že rozchod není nic příjemnýho, ale to chceš trápit sama sebe? Sama přiznáváš, že možnost nevěry je veliká. Až bys zahla, pak bys mu teprve ublížila.

adamura
Kecalka 284 příspěvků 25.11.18 08:28

Tak zamilovanost trvá tak rok. Může se ti stát, že se zamiluješ do někoho jiného, ale jako člověk nemusí stát za nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 10:54

@adamura ano já vím to je taky ten důvod proč jsem ten vztah chtěla zkusit

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >