Nejskladnější fusak do kočárku.

Anonymni
19.7.09 13:26

Nejskladnější fusak do kočárku.

Zajímalo by mě, jaký fusak je nejvhodnější do korbičky, bojím se, že na zimu se tam s fusakem nevlezeme, Potřebovala bych nějaký hřejivý, ale přitom tenký a ne naducaný. Ne ovčinu.Poradíte nějaké tipy? Děkuji.kacka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.7.09 13:49

Tak oba se tam na zimu skutečně nevlezete. 8)

Tenký, přesto teplý, je fusak Quinny.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.7.09 15:27

Oba, fakt ne. :D :D Vždycky jsem si říkala, že tak nikdy nebudu mluvit, a už je to tady. :D Ten quinny vypadá hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
10054
19.7.09 15:30

Drahej, ale já na něj nedám dopustit - Aesthetic. Dá se sehnat z druhé ruky a je je skladný, teploučky a navíc i moc pěkný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
19.7.09 18:07

quiny je super!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
20.7.09 12:28

Quinny jednoznačně - my máme speedi. používám do speediho, do zappa. je super skladný, tenký přestoúžasně teplý, nepromokavý. v těch -10 co byly v zimě vojta jezdil jen v jedněch fuseklích! a bez rukavic (jak je to kukla, zapla jsem ho i s rukama, okamžitě usínal! ). jezdil jen v kombinéze a fusaku, žádné deky, nánožník a podobně. fakt je teploučký, i když nevypadá!

pořizovala jsem ho až na tuhle zimu, a lituju, že ne už na jeho první! protože i za tu cenu, za kterou byl v r 07, by stál :)
původně jsem měla emitex combi 3v1, děsivě neskladný, veliký a teplý stejně jak quinny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
20.7.09 12:33

Ahoj,

Adámek jezdil přes zimu v Emitexu 3v1 (teda už s prodlouženým dílem), ségra má Aesthetic a ten je tenčí a skladnější než ten Emitex :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.7.09 19:58

A nemáte někdo zkušenosti s tímhle, vypadá jako quinny, ale hodil by s emi barevně,. Katka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama