Nejskladnější sportovní kočárek - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1985
Kecalka 125 příspěvků 1 inzerát 16.03.19 13:51
Nejskladnejsi sportovni kocarek

Holky jaky je aktualne nejskladnejsi sportak na trhu? Mame xlander co zabere pulku kufru a dve deti tzn na dofcu potrebuji neco v cem muze cca 8 a vice mesicni mimco byt. Golfky mame do tech ji jeste nechci dat, potrebuje sportovni kocar. Zatim mam v ocich jen mutsy nexo a ve valcu zas jezdi vsichni. :think:

Reakce:
chezlu
Povídálka 43 příspěvků 2 inzeráty 16.03.19 13:56

Máme Oyster zero. Lehký, skladný, snadno rozložitelný. Jde do úplného lehu a je prostorný

Rive
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 16.03.19 14:06
@chezlu píše:
Máme Oyster zero. Lehký, skladný, snadno rozložitelný. Jde do úplného lehu a je prostorný

Taky máme a velká spokojenost.

Linda1985
Kecalka 125 příspěvků 1 inzerát 16.03.19 14:08

@Rive uz na nej koukam :potlesk:

Rive
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 16.03.19 14:15

@Linda1985 navic je na nem super, ze strechu das az dolu a nemusis resit jine stineni.

chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 16.03.19 14:18

Oyster je velmi podobný valcu, ale třeba mně na něm vadí, že se skládá tou části, kde dítě sedí, ven. Kdykoliv to kamkoliv polozite, bude to zaspineny. Přijde mi to strasne nepraktický. Ale pokid Valco vadí jen proto, že v něm jezdí všichni… taly nemam rada stádní chovani, ale vseho s mirou.

Babs18
Kelišová 7106 příspěvků 16.03.19 14:20

Mela jsem Monza easy, ted mam Britax B-agile…

chezlu
Povídálka 43 příspěvků 2 inzeráty 16.03.19 14:22

@chaela na to skladani občas komentář slyším. Ale popravdě primárně jsme ho kupovali jako kočár, který vozím s sebou v autě. Takže časté skládání a sedací část špinavá není. Nebo aspoň ne od skládání. Spíš pasažér je trošku čuňátko

chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 16.03.19 14:31

@chezlu tak pokud to má.nekdo jako kočár do obchodu, tak tam je to opravdu jedno. My jsme s Valcem třeba jeli na dovolenou, takže se kočár válel před autem, před ubytováním, v hale… ještě že existuje tolik kocaru, každý si snad vybere.

Linda1985
Kecalka 125 příspěvků 1 inzerát 16.03.19 14:36

@chaela zas tak nejsem nestadni typ ale kdyz je moznost koupit jiny tak proc toho nevyuzit

chezlu
Povídálka 43 příspěvků 2 inzeráty 16.03.19 14:37
@chaela píše:
@chezlu tak pokud to má.nekdo jako kočár do obchodu, tak tam je to opravdu jedno. My jsme s Valcem třeba jeli na dovolenou, takže se kočár válel před autem, před ubytováním, v hale… ještě že existuje tolik kocaru, každý si snad vybere.
O kočárku do obchodu jsem nic nepsala. Nechtělo se mi tahat se do auta s těžkým x-landrem. Ale nakonec jsme jezdili už jen s ním.
A ta stříška je vážně super.

Edit: v kočárku máme podložku, takže ta se dá případně vyprat

magraata
Kecalka 148 příspěvků 1 inzerát 16.03.19 14:58

Já valco původně taky nechtěla, že ho mají všichni, ale teď si uvědomuje, proč je tak oblíbený. Nejvíc teď ocenuju lehkost 6,2kg (jsem těhotná a je to u tlačení i manipulace ta váha znát) a supr skladnost a skladani. Nechala jsem si ušít přes fb 4 dílnou stříšku (originál je 3 dílna) s vlastním výběrem latek, podložku a ochranu madla před dítě v barvě, takže se teď hodně odlišuje od těch snapu co mají všichni :) na baby monsters jsem taky koukala, ale je o dost dražší než valco (a já chtěla jakožto druhý kočár, do terénu mám tfk), tak se mi za něj nechtělo dávat tolik :) a taky o 1kg těžší, výhoda je, že má prý odpružení, ale nevím jak moc to pruzi v reálu, jako náš terénní kočár asi ne :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 16.03.19 14:58

Máme to valco, mne je ale fuk, kolik ho má lidi okolo :lol: složím na placku a je to

Novak2
Kecalka 168 příspěvků 16.03.19 15:32

Můžu se zeptat, jak jsou na tom vaše lehké sportaky s jízdními vlastnostmi? Já mám jako cestovní Britax b agile, zatím mám na něm hlubokou korbu a autosedacku a dost to na muj vkus hází a rachta. Přemýšlím o výměně za jiný lehký sportacek, který by jezdil lepe.

Váš příspěvek
Reklama