Nejspíš jsem přítelovi ukradená

Anonymní
7.6.20 18:28

Nejspíš jsem pritelovi ukradena

Ahojky, chtěla bych znát váš upřímný názor na věc. Jsem s partnerem skoro rok. Jsem o 10let mladší.. ze začátku nebyl náš vztah uplně nejlepší, ale cim dyl jsme spolu tim mi prijde, ze je to vic v pohode. Furt mi prislo, ale ze neco tají a tak sem se Koukla do jeho mobilu a videla, ze si pise s jeho bývalou milenkou. Byla sem zaskočená, byla to sice normalni konverzace, ale on Ji zval na sklenicku a ona jeho k sobe domu na vino atd.( ale ani jednu se nesesli) a napsali si 1-2× do mesice. Ale mne to proste neprijde normalni aby se scházel s holku se kteru spaval vecer u ni doma a tak mi slibil, ze se s ni vidat, ze nevedel ze mi to bude vadit. Dodržuje to, ale to neni to co me trapi uz.. trapi me to, ze mam pocit, ze si me nevazi, chova se ke mne jak ke kusů hadru a mrzi me, ze kdyz potrebuji aby me nekdo vyslechl tak on nema naladu nebo cas, ale kdyz chtela ta exmilenka tak ji rad pomohl a pro ni tu byl oporou :( pise mi jak kdyby psal kamaradovi..bez smajliku atd. Ted jel na vikend s kamaradama a tak jsem mu psala at si to tam uzije a pusu. On jen” dik ty též” proste nezájem. Kdyz sem mu napsala” aha tak nebudu rusit, mej se hezky” poslal mi jen like. Chapu, ze se chce bavit s kamaradama a ja bych mu nepsala, ale proc by se nemohl chovat slušně ke mně.. Kamaradi a fotbal jsou pro neho prednejsi..A to nemluvim o tom, ze mi rekne” nechces se radsi namalovat, vypadas hrozne nebo ze mam male prsa” a furt je se mnu nespokojený a neco mu na mne vadi.. Jsme spolu casto, ale vetsinu pres den a jsem to ja kdo se musi zaridit..on u nas spal jen 2× V zivote a ja 5× za tyden.. nevim, co delam spatne a proc se ke mne nechova slusne, on rekne, ze je to jen sranda..ale mne to vtipne neprijde a trapim se nad tim..myslite, ze kdyz trosku couvnu a proste nebudu se mu podřizovat, ze se uvedomi a bude se chovat lip? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2791
7.6.20 18:33

Říct mi chlap at se namaluju, a že mám malý prsa (výsměchem), tak už bych ho opravdu přítelem nenazyvala. Rozejdi se sním, bude ti líp. Jak myslíš že to bude do budoucna, když už stebou takhle vytírá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6498
7.6.20 18:34

Láska se opravdu nepozná podle počtu smajlíků v sms!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
7.6.20 18:40

Začni si vážit sama sebe, nechápu proč s ním jsi? Co pozitivního ti dává? Že se zajímá o ex -milenku, asi mu není úplně lhostejná, umíš si představit, že s ním budeš x let, chování se většinou zhoršuje. Já bych si počkala na lepšího

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
7.6.20 18:41

Když z toho máš špatnej pocit teď, jaký to bude za deset let? Porozhlédla bych se jinde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 18:43

Ja te chapu, mne trvalo 3 roky, nez mi došlo, že jsem blbá a s ex ztracím drahocenný čas, že on se nezmění. Naopak to bude jen horší. Ono kdyz je člověk mladej, myslí si, jak má spoustu času. Ale pak se dostaneš do věku, kdy zjistíš, že tvůj čas je to nejdrahocenější co máš a budeš si život chtít užít a ne být vedle někoho, kdo si tě neváží.. Good luck :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
2
7.6.20 18:51
@Anonymní píše:
Ja te chapu, mne trvalo 3 roky, nez mi došlo, že jsem blbá a s ex ztracím drahocenný čas, že on se nezmění. Naopak to bude jen horší. Ono kdyz je člověk mladej, myslí si, jak má spoustu času. Ale pak se dostaneš do věku, kdy zjistíš, že tvůj čas je to nejdrahocenější co máš a budeš si život chtít užít a ne být vedle někoho, kdo si tě neváží.. Good luck :kytka:

Děkuji moc.. není to, že by byl hnusný na mě. Všichni jeho kamaradi mi rikaji, ze se k zadne holce tak nechoval, ze me sebu vsude bere a seznamil me i s rodinu a to s zadnu holku neudelal jeste a to mu je 28. Je hodne uzavřeny v sobe, ze zacatku mi nerekl ani, jestli me ma rad nebo ne.. pak jsme si o tom promluvili a rekl mne, ze to neumi rikat jen tak na počkání, ale snaží se a rekne mi to sam od sebe i 2× do tydne. Jeho rodice su rozvedeni stejne jak moji.. tak jestli treba ten rozvod a proto je takovy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4122
7.6.20 18:52
@Anonymní píše:

Ze začátku nebyl náš vztah uplně nejlepší,

trapi me to, ze mam pocit, ze si me nevazi, chova se ke mne jak ke kusů hadru a mrzi me, ze kdyz potrebuji aby me nekdo vyslechl tak on nema naladu nebo cas, ale kdyz chtela ta exmilenka tak ji rad pomohl a pro ni tu byl oporou :( pise mi jak kdyby psal kamaradovi..

..A to nemluvim o tom, ze mi rekne” nechces se radsi namalovat, vypadas hrozne nebo ze mam male prsa” a furt je se mnu nespokojený a neco mu na mne vadi..

Myslím, že ses s ním měla dávno rozejít. Ten kluk tě má na párku tak, že mu nestojíš ani za to, aby ti narovinu řekl, že je konec. Je to srab a hulvát, jde na to oklikou, ale tobě to pořád nedochází, ať udělá cokoli…

Jo a ještě by mě zajímalo, co znamená, že ze začátku váš vztah nebyl úplně nejlepší, když to co je teď, ti přijde v pohodě 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 18:57
@Klara2580 píše:
Děkuji moc.. není to, že by byl hnusný na mě. Všichni jeho kamaradi mi rikaji, ze se k zadne holce tak nechoval, ze me sebu vsude bere a seznamil me i s rodinu a to s zadnu holku neudelal jeste a to mu je 28. Je hodne uzavřeny v sobe, ze zacatku mi nerekl ani, jestli me ma rad nebo ne.. pak jsme si o tom promluvili a rekl mne, ze to neumi rikat jen tak na počkání, ale snaží se a rekne mi to sam od sebe i 2× do tydne. Jeho rodice su rozvedeni stejne jak moji.. tak jestli treba ten rozvod a proto je takovy

Naši jsou taky rozvedení a nechovám se k manželovi špatně. Rozhodně ne jako ke kusu hadru.

• Nahlásit
  • Citovat
4122
7.6.20 19:10
@Klara2580 píše:
Děkuji moc.. není to, že by byl hnusný na mě. Všichni jeho kamaradi mi rikaji, ze se k zadne holce tak nechoval, ze me sebu vsude bere a seznamil me i s rodinu a to s zadnu holku neudelal jeste a to mu je 28. Je hodne uzavřeny v sobe, ze zacatku mi nerekl ani, jestli me ma rad nebo ne.. pak jsme si o tom promluvili a rekl mne, ze to neumi rikat jen tak na počkání, ale snaží se a rekne mi to sam od sebe i 2× do tydne. Jeho rodice su rozvedeni stejne jak moji.. tak jestli treba ten rozvod a proto je takovy

Jste spolu skoro rok. Tohle by mělo být to nejkrásnější období. Doba nejvyšší zamilovanosti, kdy jsi pro něj ta nejkránější, nejlepší, prostě dokonalá a jediná. Doba, kdy s tebou chce trávit co nejvíc času to jen jde, má tě plnou hlavu i ruce. NE TOHLE.

To co píšeš, je děs. Je to blb a to, že má rozvedený rodiče s tím nemá co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
7.6.20 19:59
@Ms.Ragdoll píše:
Jste spolu skoro rok. Tohle by mělo být to nejkrásnější období. Doba nejvyšší zamilovanosti, kdy jsi pro něj ta nejkránější, nejlepší, prostě dokonalá a jediná. Doba, kdy s tebou chce trávit co nejvíc času to jen jde, má tě plnou hlavu i ruce. NE TOHLE.To co píšeš, je děs. Je to blb a to, že má rozvedený rodiče s tím nemá co dělat.

Naprosto souhlasim! Chapu te, zakladatelko :hug:, kdyz jsem byla mladsi, taky jsem mela par vztahu, kde se ke mne chlapi nechovali tak, jak bych chtela. Ale ja, misto toho, abych je poslala do haje, jsem je omlouvala a namlouvala sama sobe, ze to je urcite proto a proto… A casto hledala chybu u sebe. A verila, ze se to urcite casem zlepsi. Omyl - vzdycky bylo jen hur. Pak jsem poznala manzela a zjistila, ze opravdu fungujici vztah vypada uplne jinak. Jo a taky mame s manzelem oba rozvedeny rodice, tim to fakt nebude ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1075
8.6.20 10:31

Tvůj pocit, že jsi příteli nejspíš ukradená je naprosto relevantní, dle toho co jsi popsala to tak je, prostě „až tak moc tě nežere“. Je mi to líto, ale jste spolu rok, to by na tobě měl viset, hopsat byste měli 9× do týdne jako králíci. Já když začala chodit s manželem, tak to byl první rok sex pomalu 2× denně, všude jsme na sobě byli přilepený a když jsme nebyli, tak jsme si ten den pravidelně psali (určitě dobré ráno, pak odpoledne no a když byl večer, tak pomalu půlku večera). To je tak, když je člověk zamilovanej a třískají s ním hormony a ne „namaluj se, vypadáš divně“ :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama