Nejspíš kolika-co s prdikama? Poradte.

Anonymní
9.6.21 08:59

Nejspíš kolika-co s prdikama? Poradte.

Ahoj, vím že je tu spousta diskuzi ale zkusim založit svoji snad to bude rychlejší ;)
Mám 1,5 měsíčního syna. Posledních 5 dní nejspíš nás začala trápit kolika- malý nechce spinkat, rudne, kroutí se a pláče. Prakticky je v klidu jen když ho dám do kočárku nebo satku a spinka. V noci problém nemáme to spinka krásné.
Trpí i na prdiky kdy už i u kojení se šílené kroutí a vždy si uprdne ale za chvíli zas. Dáváme espumisan 10 kapek před kojenim. Nevím zda to mám brát jako úspěch :nevim: toho espumisanu kdyz to krouceni a prdiky jsou stále. Občas mu i v bříšku pěkně kruci (hlady určitě ne prospivá krásně a i krásné se vyorazdnuje a kruci mu i hned po kojeni nebo i při. )
Babycalm nám nějak nepomohli. Chci se zeptat na BioGaiu nebo něco dalšího? Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
848
9.6.21 09:06

Mě nejvíc pomohlo nahřát polštářek s třešňovýma peckama a masírovat bříško, nebo si ji dát na sebe tak že ji prso tlačilo na břicho a pohupovat, v hodně krajní nouzi jsem měla rekrální rourku, ale tu jsem se snažila nepoužívat, aby si na to malá nezvykla a snažila se s tim sama poprat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
9.6.21 09:10

Nahrivat bříško, masáže.. Spíš vydržet, nosit v šátku atd.. Časem se to upraví, pokud je to fakt moc, rektalni rourka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 09:22

A dávat nadále ten epsumisan? Myslíte? :nevim:
On jako se i vyprdi tak po tě rource nechci sahat :think:

• Citovat
  • Nahlásit
243
9.6.21 09:46

Zdravím, my to s klukama máme od narození. Teď jsou jim dva měsíce. Od měsíce dáváme Babycalm, jelikož u espumisanu jsem se v příbalovém letáku dočetla že se může jen 14 dní v kuse, a naštěstí nám opravdu dobře funguje :palec: stačí jim i méně kapek, než je v návodu a máme od prdíků zlatý klid. Edit: odeslala se mi nedopsaná zpráva… Kamarádce ale taky babycalm nepomohl, ta si nemohla vynachválit biogaiu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 10:12

@Elea9 nám babycalm nepomhal :nevim: tak jedině zkusit BioGaiu ale já nevím zda se může takle snadno přejit ze dne na den :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3157
9.6.21 15:23

Malý s břichem měl hodně problémy, měla sem strach něco jíst 😃 U dcery to tehdá vůbec nebylo. Cvičit s nožkama, masírovat, nosit na tygříka a při přebalování sem lehounce mazala břicho Tymiánovým krémem 🌻 Hodně si aj chválí polštářky s pecičkama, mám pocit, že sem zahlédla v DM 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 19:23

Ano v dm ho mají zítra ho půjdu koupit, no dneska zase o dost lepší.. je to nahoru dolů tak zda jde o tu koliku nebo ne netuším :lol: ale děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
6
9.6.21 21:32

Nám Espumisan pomáhal chvíli, pak spíš Babycalm. Ale nakonec nám nejlíp fungoval odvar z kmínu, dávala jsem cucnout cca dva loky před krmením. V krajní nouzi jsem měla v záloze kmínové čípky od příbuzných z Německa, u nás bohužel nejsou k sehnání. To byl fakt zázrak! Takže kombinace BabyCalmu, kmínového odvaru, při krmení zmiňovaný nahřátý polštářek z DM a pak chování na tygříka. A vidina toho, že to jednou přejde! 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat