Nejspíš mám zamklé těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terkl
Stálice 72 příspěvků 09.07.19 14:21
Nejspíš mam zamkle těhotenství

Ahoj holky dnes jsem byla na kontrole u své gynekolozky podle výpočtu bych měla byt v 7tydnu, ale dnes mu bohužel pani doktorka řekl ze srdíčko nezaclo byt :,(,řekla ze mam jít do nemocnice na zákrok, tak jsem si dnes vše obvolala a udělala si i predoperacni vyšetření s tím ze bych měla jít zitra na zákrok, ale potom co jsem si tu dnes přečetla se mi nechce někdo pise ze bych měla ještě počkat, prosím mate někdo podobnou zkušenost. Jinak prsa mě pořad boli, a podle váhy jsem přebrala po první kontrole kilo…jsme s přítelem nešťastní a nevíme co dělat :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5325 příspěvků 09.07.19 14:24

Pokud jsi 6+ něco, tak bych určitě ještě počkala, s první jsme viděli srdíčko už v 6+2,u druhého až v 8+4. Docela se divím, že tě tak brzy posílá.

Aspera
Generální žvanilka 22199 příspěvků 09.07.19 14:25

Osobně bych taky počkala. Třeba došlo k oplodnění dýl a je mimčo zpožděné. Kdyby u mě řešili vše dle MS, tak děti nemám.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21621 příspěvků 09.07.19 14:25

A to tě nezkusila ani objednat na další kontrolu jestli se něco ještě nezmění? Já měla zárodek v 8tt bez srdíčka, doktor nic neříkal a objednal mě za dva týdny, ale za dva dny jsem začala krvácet. Ještě bych počkala jestli si s tím tělo neporadí samo.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 09.07.19 14:26

Jsi třeba nějak 6+3 tt? A srdíčko vidět tedy zatím nebylo a jinak vše ok? Co ti ještě řekla? Mě přijde v tuto dobu na takový verdikt docela brzy, krom toho proč jít na zákrok? Pokud to nevyšlo, tak dnes už někteří doktoři třeba počkají jestli se s tím tělo nevyrovná samo než aby žena musela na zákrok. To znamená spontánní potrat.

Aspera
Generální žvanilka 22199 příspěvků 09.07.19 14:26

@pikola u mě totéž, doktorka to neřešila a počkala sama. U mě se teda slabé srdíčko objevilo, ale v 8 opět přestalo. Řekla mi to až po potratu, že to tušila, ale neříkala mi to, co kdyby se spletla.

Aspera
Generální žvanilka 22199 příspěvků 09.07.19 14:27

@Terkl dle mě by si tě měla pozvat za 2 týdny a buď srdíčko bude a nebo uvidí jestli aspoň plod roste a nebo je něco špatně.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21621 příspěvků 09.07.19 14:28

@Aspera U mě když mi dělali výtěr nebo co to bylo, měl na tý vatičce červenou, ani tak nic neřekl.. To už jsem spíš já tušila, že to není moc dobré

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 09.07.19 14:28

Také bych počkala jak říkají holky. Dohodla bych se dr. že ještě počkáš a případně bych se u ní zastavila třeba za týden.

Freya10
Kecalka 443 příspěvků 09.07.19 14:31

Zálež na více okolnostech…pokud jsi skutečně v 7.tt (tedy 6+něco), tak se srdíčko ještě ukázat může. Byl vidět plod? Jak byl velký? Jak velký byl gestační váček? Byla to tvá první kontrola, nebo jsi již u dr v tomto těhotenství byla?

Terkl
Stálice 72 příspěvků 09.07.19 14:42
@Freya10 píše:
Zálež na více okolnostech…pokud jsi skutečně v 7.tt (tedy 6+něco), tak se srdíčko ještě ukázat může. Byl vidět plod? Jak byl velký? Jak velký byl gestační váček? Byla to tvá první kontrola, nebo jsi již u dr v tomto těhotenství byla?

Ano už jsem byla na jedné kontrole před 2tydny tam mi řekla ze jsem v 5tydnu, ze mam přijít za dva týdny ze už by mělo jít vidět srdíčko. Ano plod sel vidět jak predtim tak i dnes a ano byl tam další vacek

Markéta80
Hvězda diskuse 45866 příspěvků 09.07.19 14:45

@Terkl tak počkej, došla bych si na opakovaný odběr krve. Ale pokud tam za 14 dní se nic nezměnilo tak je to špatně. Ted se to mění každým dnem ;)

Terkl
Stálice 72 příspěvků 09.07.19 14:51

Brala mi krev ale kvůli zákroku nebo teď ani nevím proč mi ji brala jsem úplně mimo @Markéta80

Markéta80
Hvězda diskuse 45866 příspěvků 09.07.19 14:53

@Terkl hcg tam asi taky zaškrtli. Klidně se domluv v nemocnici že chceš počkat, záleží i jak hcg je vysoké, v tomto tt už musí být hodně vysoké. Pak opakovaný odběr jak hcg roste a třeba za týden další utz. ale jestli hcg je nízké nebo klesá je konec. Bohužel :?

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 09.07.19 14:54

Počkala bych. Osobně bych tedy ani na revizi nešla a počkala na spontánní potrat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama