Nejspíš naše manželství není pevné

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 20:56

Nejspíš naše manželství není pevné

Ahoj, jdu se spíš vykecat. Nemám se o tom s kým pobavit, moc kamarádek nemám. Možná to bude diskuse o ničem a nejspíš tu schytám i kritiku, že jsem zoufalá. S manželem jsme spolu 11 let, máme jedno školní dítě. Je mi 31. Manžel je workoholik a to doslova. Doma se vidíme až večer, kdy se chystám pomalu do postele. Neměli jsme ani nikdy nějak pořádnou hádku a finančně se můžu na něj spolehnout, je to hodný chlap. Neumí se ani pořádně uvolnit, když jedeme na výlet vidím na něj, že by nejraději pořád něco dělal a nemáme si co říct. Takže jezdím na výlety a dovolené bez něj jen s dítětem a kamarádkami. On je rád. Kdysi jsem se snažila, abysme spolu trávili více času, vše vydrželo jen chvilku. Toto léto to manžel sám poznal, že si nemáme pomalu co říct a asi týden se snažil. Už to nějak neřeším a žiju hlavně dítětem, do práce chodím také ráda. Před týdnem jsem na jedné akci potkala pána, který se se mnou dal do řeči a bavili se celý večer. Poznala jsem, že se mu líbím a byl to tak krásný pocit, až mi z toho není dobře. Kontakt jsme si naštěstí nevyměnili, i když chtěl. Je také ženatý. A já jsem týden úplně bez sebe. Našla jsem si ho na sociálních sítích, psát mu nebudu. Spíš mě děsí představa, jak by mé manželství dopadlo, kdyby mi třeba i jen napsal. Připadám si tak zoufalá a od té doby hodně přemýšlím o mě a manželovi. Jako kdyby mi to otevřelo. oči, že celou dobu jen žijeme vedle sebe a nic víc. Připadám si kolikrát tak sama, i když sama nejsem a je mi líto, že už nemám nárok zažít nic hezkého, co se vztahu týče. Omlouvám se za takový zvláštní příspěvek. Několik dní jsem váhala, zda ho sem dát. Děkuji za anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
988
14.1.22 21:02

A takto jste to měli s mužem vždycky? Co nějaký společný koníček? Nebo poradna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 21:07
@Micilin píše:
A takto jste to měli s mužem vždycky? Co nějaký společný koníček? Nebo poradna?

Dřív to až tak hrozný nebylo. Ty první tři roky. To jsme i zašli na výlet, nebo na pivko s přáteli. Manžel byl vždy pracovitý, ale ne až takto. Koníček žádný společný nemáme, manžel má práci a já co mě baví, nebaví manžela. Max se koukneme občas spolu na seriál. To je naše pak téma.

• Citovat
  • Nahlásit
982
14.1.22 21:08

Já se bojím, že takových manželství je hodně.. Ono bude všude něco.

Mohu Ti poradit manželskou poradnu, dítě dát chůvě a natvrdo dát jedno rande týdně do manželova kalendáře, říct manželovi, že máš chuť na jiného, smířit se s chladem, udělat si další dítě, nechat se chytnout u nevěry, odejít a hledat štěstí s jiným (věřit, že bude milovat i tvé dítě).

Ideální by bylo umět být nevěrná a nezamilovat se jinde, stereotyp přijde asi ve většině manželství.

Každá varianta je na tobě, strašně moc Ti přeji, aby se tvému muži rozsvítilo, ale pochybuji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 21:08

Jsem na tom podobně, manžel je od pondělí do pátku v práci, vrací se až kolem 6 večer a o víkendech dělá fušky. Volný víkend si udělá málokdy.
Dovolené planuju jenom já, kdyby sem to měla nechat na něm tak nejedeme nikam. To samé výlety.
Je prostě spokojený tak, jak to je.. jinak máme pěkný vztah.. když už jsme tedy spolu tak je nám hezky.
Naprosto chápu, že ti pokec s jiným muzem dělal vnitřně dobře.. máš najednou to, co ti doma chybí. Je to přirozené. Pokud si jinak spokojená a vyhovuje vám to, moc bych se do kontaktu s jiným mužem nepouštěla, je to zrádné.
Popremyslela bych o tom jestli jsem spokojená, pokud ne tak bohužel vztah opustit a potom popřípadě hledat jinde, co pro tebe bude lepší musíš vědět ty 😊 My máme teda mimíska na cestě, tak jsem sama zvědavá jak to bude dál :* Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
428
14.1.22 21:10

Ahoj, chceš něco, co ti manžel dát neumí. I když to neumí, tak z něho hlavně nedělej paroháče! To by ho zlomilo. Zkuste retreat pro páry, kde by pochopil spoustu věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2186
14.1.22 21:14

@flybe Pěkně shrnuto. 👍 Normálně bych mu to všechno řekl, ať se probere. Možná že to pro něj bude taková léčba šokem ale musí si uvědomit že práce je sice důležitá, ale ne nejdůležitější. A určitě poradna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 21:18

Nevěrná být nechci, utvrdilo mě to, že bych se zamilovala. Možná už i přes psaní sms. Nejsem ošklivá, vím, že se mužům líbím, ale mě to nechávalo chladnou, dokud mi s tím mužem nebylo oboustranně příjemně, jako dlouho nikdy. Před manželem se kolikrát zmíním, že jsem se někomu líbila, aby trošku zažárlil, jen se usměje a nic.

• Citovat
  • Nahlásit
9031
14.1.22 21:19

No spis premejslej jak převratis na ruby rodinu jine babě. :cert: Jako ja ti rozumim.. ja mam doma taky asi už dědka protivnyho co mě ma jen na domácí full servis a prachy.., ale nikdy bych vědomě nikomu nerozbila rodinu, tak si na to dej bacha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 21:20

A vím právě, že všude bude něco. U něj mám pořád jistotu, že nás má rád, nechodí za holkama a nechodí do hospody

• Citovat
  • Nahlásit
2711
14.1.22 21:25

@Královna Kosmíru tohle moralizovani. Rodinu jaksi rozbije ten, kdo je nevernej, ne ten, s kým to provede. Když to nebude ona, bude to jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8926
14.1.22 21:27
@Anonymní píše:
A vím právě, že všude bude něco. U něj mám pořád jistotu, že nás má rád, nechodí za holkama a nechodí do hospody

By mě zajímalo, jak dlouho si s takovými racionálními zdůvodněními vystačíš.
Jestli spolu netrávíte skoro žádný volný čas a dovolené jsou z jeho strany jen donucení, tak se ten prů. ser dřív nebo pozděj stane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 21:31
@bigl píše:
By mě zajímalo, jak dlouho si s takovými racionálními zdůvodněními vystačíš.
Jestli spolu netrávíte skoro žádný volný čas a dovolené jsou z jeho strany jen donucení, tak se ten prů. ser dřív nebo pozděj stane.

To je právě to, nad čím právě přemýšlím a trápím se tím. Je mi jasné, že to nebyl poslední muž, který mě takto uchvátil, nebo mě ještě najde a zkontaktuje. A že ten prů. ser časem přijde, i když to nechci a braním se tomu

• Citovat
  • Nahlásit
9031
14.1.22 21:40
@Freeandwild píše:
@Královna Kosmíru tohle moralizovani. Rodinu jaksi rozbije ten, kdo je nevernej, ne ten, s kým to provede. Když to nebude ona, bude to jiná.

Ne ono jde o to svědomí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18935
14.1.22 21:40
@Anonymní píše:
To je právě to, nad čím právě přemýšlím a trápím se tím. Je mi jasné, že to nebyl poslední muž, který mě takto uchvátil, nebo mě ještě najde a zkontaktuje. A že ten prů. ser časem přijde, i když to nechci a braním se tomu

A proc ne?
V 31 to chces zabalit..?? Rezignovat?

Asi je na case prestat vyhnivat a riznoit do toho. Poradna, retreat (super napad), cokoliv. Hlavne s tim „nejak“ pohnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat