Nejstarší sexuální partner

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.9.21 20:24

Nejstarší sexuální partner

Holky, jaký byl Váš nejstarší sexuální partner a mělo to nějakou budoucnost?

V současné době mi je 25 a mám už půl roku sexuálního partnera, kterému je 49. Sex probíhá výhradně v autě, jak se mu to hodí jelikož má rodinu. Z mé strany si užívám nejlepší sex svého života ale z druhé strany vím, že tohle budoucnost nemá, proto by me zajímalo, zda něco podobnému někomu někdy vyšlo a nakonec muž od rodiny odešel …

Jakmile dojde na téma, že by jsme šli někam na noc, vždy diskuze skončí na mrtvém bodu. Jelikož naše domluva byla pouze o sexu …

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
751
28.9.21 20:26

Zaprvé se mi příčí že spíš s někým kdo má rodinu a on je taky pěkné prase, ale tak budiž na to se neptáš.

K dotazu: On tě má pouze na sex, na nic jiného… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33670
28.9.21 20:27
@Anonymní píše:

V současné době mi je 25 a mám už půl roku sexuálního partnera, kterému je 49. Sex probíhá výhradně v autě, jak se mu to hodí jelikož má rodinu. Z mé strany si užívám nejlepší sex svého života ale z druhé strany vím, že tohle budoucnost nemá, proto by me zajímalo, zda něco podobnému někomu někdy vyšlo a nakonec muž od rodiny odešel …

Jakmile dojde na téma, že by jsme šli někam na noc, vždy diskuze skončí na mrtvém bodu. Jelikož naše domluva byla pouze o sexu …

At dědek aspon zaplatí někde postel, na sex v autě bych se mu vyprdla…

Vždyt jsi mladá, můžeš mít spoustu lepších… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
28.9.21 20:29

To má kliku, že tě našel. Za taková setkání musí obvykle chlapi platit profesionálce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
28.9.21 20:30

Docela o ničem. Píšeš že si užíváš nejlepší sex života? V autě? S ženatým borcem co si o udělá na hoďku čas, když ho žena pošle nakoupit do Kauflandu? To neee… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
28.9.21 20:32

Teda nejsi vůbec náročná. Pro staršího očichávače jseš výhra v loterii. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
28.9.21 20:32

Má tě jen na sex tak nechápu otázku co by ti jako mělo vyjít.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
28.9.21 20:33
@Pan Dan píše:
Docela o ničem. Píšeš že si užíváš nejlepší sex života? V autě? S ženatým borcem co si o udělá na hoďku čas, když ho žena pošle nakoupit do Kauflandu? To neee… :lol:

Skromná to žena :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23074
28.9.21 20:36
@Anonymní píše:

Jakmile dojde na téma, že by jsme šli někam na noc, vždy diskuze skončí na mrtvém bodu. Jelikož naše domluva byla pouze o sexu …

To jsi tak zoufalá, že sis našla chlapa, který se zmůže jen na sex v autě? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
28.9.21 20:39

Ale to víš, že to vyjde :hug:
On se zamiluje, bude to láska jak trám a jeho děti vám půjdou na svatbě za družičky a družáky :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23994
28.9.21 20:40
@Anonymní píše:

Měla jsem milence o 27 let staršího. Charismatický, důstojný pan na vedoucí pracovní pozici, ženatý, ale on platil hotel a kupoval dárky, chodili jsme i do kavárny, na večeři. Budoucnost to nemělo, to jsem věděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
28.9.21 20:42

Kdyby aspoň objednal hotelovej pokoj když už mu dáš zadarmo… ale takhle v autě, to je snad i pod tvojí úroveň ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.21 20:42

Užij si to, čtyřicátníci jsou super, ale nic od toho nečekej, když nemá v plánu odejít. Tyhle příběhy často končí špatně, takže musíš být chytrá.

Já jsem měla v sedmnácti románek s padesátníkem, ale sex nebyl, včas jsem vycouvala. Kvalita podle mě vůbec nezávisí na věku, nejlepší zážitky jsem měla jak mezi 40+, tak třicátníkem a jedním stejně starým klukem, jako jsem byla v tu chvíli já (tzn. 20+). S mladším klukem, než jsem já, jsem to nedělala nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
28.9.21 20:44
@Klopotkova píše:
Měla jsem milence o 27 let staršího. Charismatický, důstojný pan na vedoucí pracovní pozici, ženatý, ale on platil hotel a kupoval dárky, chodili jsme i do kavárny, na večeři. Budoucnost to nemělo, to jsem věděla.

No ale tohle je diametrálně odlišná úroveň. A o ten věk ani tak nejde. Zakladatelka chtěla postel na hotelu, ale pán jí připomněl že je to jen na sex, tak proč vyhazovat za hotel. :mrgreen:

Příspěvek upraven 28.09.21 v 20:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.21 20:45
@EvaEpic píše:
Kdyby aspoň objednal hotelovej pokoj když už mu dáš zadarmo… ale takhle v autě, to je snad i pod tvojí úroveň ne?

Proč z ní děláš prostitutku tím „dát zadarmo,“ když do toho evidentně jde s cílem si užít? A btw v autě to může být hodně sexy. Možná máš jinou zkušenost, ale za mě je auto super, jen to je teda fakt pro štíhlé lidi, aby se tam vešli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat