Nejtěžší období v našich životech... Pojďme se podpořit...

Anonymní
24.3.20 20:29

Nejtěžší období v našich životech... Pojďme se podpořit...

Ahoj všem. Zažívám šílené období. Manžel po 13 letech přišel domů, že vede roční paralelní vztah s jinou a chce odejít. Asi 2 měsíce se různě vracel a zase odcházel, až jsem to utla a řekla mu, ať odejde navždy… Z naprosto běžného života a myslím i docela hezkého tohle. Jsem z toho v hájí a k tomu situace s izolací. Sedím tady sama s dětmi nedokážu a myslet na nic. Rodinu mám v jiné zemi a bůhví, kdy se za nimi dostanu, děcka malé… Zoufalá situace. :,(
Co vy, co jste zažily podobné osudy. Jak jste se se vším vyrovnaly a začaly opět plnohodnotně žít?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3312
24.3.20 20:41
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Zažívám šílené období. Manžel po 13 letech přišel domů, že vede roční paralelní vztah s jinou a chce odejít. Asi 2 měsíce se různě vracel a zase odcházel, až jsem to utla a řekla mu, ať odejde navždy… Z naprosto běžného života a myslím i docela hezkého tohle. Jsem z toho v hájí a k tomu situace s izolací. Sedím tady sama s dětmi nedokážu a myslet na nic. Rodinu mám v jiné zemi a bůhví, kdy se za nimi dostanu, děcka malé… Zoufalá situace. :,(
Co vy, co jste zažily podobné osudy. Jak jste se se vším vyrovnaly a začaly opět plnohodnotně žít?

Máš pořešené peníze, bydlení, majetek a péči o děti? Rozvod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 20:42

Jsme spolu cca 10 let, dvě školkové děti. Něco jsem tušila už dlouho, tak jsem se zeptala. Ani nezapíral, milenku potvrdil. Prý ji miluje. Za dva dny karanténa. Oba máme home office, takže čtyři v jednom bytě. Dali jsme to k ledu, asi s ohledem na situaci, abychom se v tom nebabrali. Ale teda dusnější atmosféru, aby pohledal!!! A stejně když teď někam jede, tak je mi jasné kam asi jede…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 20:48
@Uslava píše:
Máš pořešené peníze, bydlení, majetek a péči o děti? Rozvod?

Vše konzultují s advokátkou. Doporučila mi zatím nic neřešit. Prý teď stejně nic nefunguje. Byt máme společný, peníze mě nějak netizi i když jsem na řidičáku, nám úspory a řodičák docela vysoký. Rozvod nechám na něm, já nás do té s. ačky nedostala… Ale ta psychika je šílená.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 20:50
@Anonymní píše:
Jsme spolu cca 10 let, dvě školkové děti. Něco jsem tušila už dlouho, tak jsem se zeptala. Ani nezapíral, milenku potvrdil. Prý ji miluje. Za dva dny karanténa. Oba máme home office, takže čtyři v jednom bytě. Dali jsme to k ledu, asi s ohledem na situaci, abychom se v tom nebabrali. Ale teda dusnější atmosféru, aby pohledal!!! A stejně když teď někam jede, tak je mi jasné kam asi jede…

To je něco obdobné. Také jsme tady byli spolu týden v karanténě, já to ale po tom týdnu nedala. On se vrátil ke ako že chtěl být se mnou a pořád s ní vypisoval :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 20:52

A poznala jsi něco? Nebo to byla rána najednou?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 20:54
@Anonymní píše:
A poznala jsi něco? Nebo to byla rána najednou?

Nepoznala jsem nic. V létě super dovolená, na podzim hory, Vánoce moc hezké, všechno fungovalo… Teď zpětně už vidím nějaké momenty, kdy jsem mohla být na pozoru, ale neměla jsem duvod…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 20:56

A normálně jste spolu i intimně žili?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 21:09
@Anonymní píše:
A normálně jste spolu i intimně žili?

Ano. Až poslední měsíc se vyhýbal, nebo to byla moje iniciativa.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 21:13
@Anonymní píše:
Jsme spolu cca 10 let, dvě školkové děti. Něco jsem tušila už dlouho, tak jsem se zeptala. Ani nezapíral, milenku potvrdil. Prý ji miluje. Za dva dny karanténa. Oba máme home office, takže čtyři v jednom bytě. Dali jsme to k ledu, asi s ohledem na situaci, abychom se v tom nebabrali. Ale teda dusnější atmosféru, aby pohledal!!! A stejně když teď někam jede, tak je mi jasné kam asi jede…

A jak dlouho ji má?

• Nahlásit
  • Citovat
117
24.3.20 21:15

Přeju hodně sil, drž se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 21:16

Kroutil se, že to je vedlejší atd. Ale asi bych tipla, že roky… dle mého tak minimálně dva… a vzhledem k tomu, že se to kryje s věkem našich dětí, no hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 21:22
@Joyeee píše:
Přeju hodně sil, drž se :kytka:

Děkuji, je to hnus. :?

• Nahlásit
  • Citovat
13722
24.3.20 22:06

To je hrozne, drzte se :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 22:17

Přidávám se k vám do klubu :roll: Jsem sice v jiné situaci, ale manželství se mi taky rozpadá, zakládala jsem tu i diskuzi… Před půl rokem zemřel manželův bratr, můj švagr, měli spolu úžasný vztah, pro mě byl taky jako bratr, znali jsme se skoro 20 let, v té době jsem byla pár týdnů těhotná. Nedávno se mi předčasně rozjel porod, který už nešel zastavit, takže jsem musela porodit vysněné a dlouho vytoužené dítě s vědomím, že je těsně pod hranicí životaschopnosti… Manžel pomáhá švagrové s dětmi a moje trápení nevidí, nevyzvedl mě ani v nemocnici a vztah jde dál z kopce… Objednala jsem nás k odborníkovi, ale teď kvůli viru se to přesunulo na neurčito :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama