Nejtěžší období v našich životech... Pojďme se podpořit...

Napsat příspěvek
Anonymní
24.3.20 22:19
@Anonymní píše:
Přidávám se k vám do klubu :roll: Jsem sice v jiné situaci, ale manželství se mi taky rozpadá, zakládala jsem tu i diskuzi… Před půl rokem zemřel manželův bratr, můj švagr, měli spolu úžasný vztah, pro mě byl taky jako bratr, znali jsme se skoro 20 let, v té době jsem byla pár týdnů těhotná. Nedávno se mi předčasně rozjel porod, který už nešel zastavit, takže jsem musela porodit vysněné a dlouho vytoužené dítě s vědomím, že je pod hranicí životaschopnosti… Manžel pomáhá švagrové s dětmi a moje trápení nevidí, nevyzvedl mě ani v nemocnic a vztah jde dál z kopce… Objednala jsem nás k odborníkovi, ale teď kvůli viru se to přesunulo na neurčito :roll:

Hm, také kvalitní. Nám odborník nepomohl. Manžel všechno odkyval a nakonec si udělal po svém..

• Nahlásit
  • Citovat
24.3.20 22:29

Ahojte, diky za tuto diskuzi. Ja jsem mesic a pul po rozchodu s partnerem. Byli jsme spolu dva roky, rok spolu zili. Ja mam 34, dve deti z predchoziho vztahu.Vse klapalo, planovali jsme budoucnost, meli zamluvene dovolene atd… pak poslednich 14 dni jsme se lehce hadali, nic hrozneho. Posledni den vetsi hadka, on rapl mi rekl, at jdu do p. če a ze se mnou skoncil. Nic hrozneho jsem mu neudelala. Hned druhy den jsem se odstehovala. A trpim jako zvire. Nedavam to. Do toho karantena, clovek nemuze jit zaplavat, odreagovat treba mezi lidi, proste nic. Depkarim. Partner mi tesne po rozchodu psal, jak me do posledni chvile miloval, ale ze ho ty hadky ubijely poslednich 14 dni. A ze by to lepsi nebylo. Od te doby si nepiseme a ja porad doufam a verim, ze me bude chtit zpet:pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 22:33
@EvulinkaB18 píše:
Ahojte, diky za tuto diskuzi. Ja jsem mesic a pul po rozchodu s partnerem. Byli jsme spolu dva roky, rok spolu zili. Ja mam 34, dve deti z predchoziho vztahu.Vse klapalo, planovali jsme budoucnost, meli zamluvene dovolene atd… pak poslednich 14 dni jsme se lehce hadali, nic hrozneho. Posledni den vetsi hadka, on rapl mi rekl, at jdu do p. če a ze se mnou skoncil. Nic hrozneho jsem mu neudelala. Hned druhy den jsem se odstehovala. A trpim jako zvire. Nedavam to. Do toho karantena, clovek nemuze jit zaplavat, odreagovat treba mezi lidi, proste nic. Depkarim. Partner mi tesne po rozchodu psal, jak me do posledni chvile miloval, ale ze ho ty hadky ubijely poslednich 14 dni. A ze by to lepsi nebylo. Od te doby si nepiseme a ja porad doufam a verim, ze me bude chtit zpet:pensive:

Jestli také někoho nemá a jen nehledá záminku. U nás to také nejdřív sváděl na nějaké neshody. Ale byly to prostě takové banality, že mi bylo jasné, že si to chce jen omluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 22:58
@Anonymní píše:
Hm, také kvalitní. Nám odborník nepomohl. Manžel všechno odkyval a nakonec si udělal po svém..

Nečekám od odborníka zázraky, ale potřebuji nějaký nezávislý pohled, jen mám pocit, že už se s tím nedá nic dělat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2094
24.3.20 23:09
@Anonymní píše:
Jsme spolu cca 10 let, dvě školkové děti. Něco jsem tušila už dlouho, tak jsem se zeptala. Ani nezapíral, milenku potvrdil. Prý ji miluje.
@Anonymní píše:
To je něco obdobné. Také jsme tady byli spolu týden v karanténě, já to ale po tom týdnu nedala. On se vrátil ke ako že chtěl být se mnou a pořád s ní vypisoval :roll:

Milé anonymní kytky,
toto se prostě stává, muži opouštějí ženy když je potřebují, podobně jiné ženy zase ty slušné a spolehlivé muže.
Osobně prostě neuznávám argument „já za to nemůžu, zamilovala jsem se“ a naprosto neomluvitelné je pokud takto jedná muž.

Takže i když je to teď těžké, buďte rády že to takto dopadlo, že jste se zbavily nepotřebné zátěže. Co s mužem, který není chlap a není s rodinou když je zle. :nevim:

Takže… žádné brečení na emiminu, vyrazte na seznamky lovit zajíčky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1903
24.3.20 23:13

Holky, to je mi moc líto, držte se :hug: My máme dnes tichou domácnost, ale proti vám nic vážného, jen už jsem psychicky nedala, že je u nás každý den tchýně a když jsem poukázala, že v této době by měla být na sebe víc opatrná, tak bylo zle a vzniklo nedorozumění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 23:45

Ja zažívám to stejné už 4 měsíce, odešla odeme po 10 letech. Do poslední chvíle skvělý vztah bez problémů, společně vybudované zázemí, plánování dítěte. Prostě ji přeskočilo a měla pocit že kazdej na světě je lepší než já a začala na mě uměle hledat chyby které ji dřív nevadili.. jojo bolí to moc, ale musí se zítra dál…

• Nahlásit
  • Citovat
2094
24.3.20 23:54
@Anonymní píše:
Ja zažívám to stejné už 4 měsíce, odešla odeme po 10 letech. Do poslední chvíle skvělý vztah bez problémů, společně vybudované zázemí, plánování dítěte. Prostě ji přeskočilo a měla pocit že kazdej na světě je lepší než já a začala na mě uměle hledat chyby které ji dřív nevadili.. jojo bolí to moc, ale musí se zítra dál…

Skvělá zpráva - tak se odanonymizuj, ať ti anonymní kytky můžou poslat soukromou zprávu. Vzájemně si trochu postěžujte, najděte společná témata…

A žádné porušování karantény :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 09:17
@Anonymní píše:
Jestli také někoho nemá a jen nehledá záminku. U nás to také nejdřív sváděl na nějaké neshody. Ale byly to prostě takové banality, že mi bylo jasné, že si to chce jen omluvit.

Nema nikoho, je sam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2094
25.3.20 11:14
@EvulinkaB18 píše:
Nema nikoho, je sam.

Asi ho opravdu ničilo to co jsi ty považovala za „lehkou hádku“ :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 12:21
@Josef_t píše:
Milé anonymní kytky,
toto se prostě stává, muži opouštějí ženy když je potřebují, podobně jiné ženy zase ty slušné a spolehlivé muže.
Osobně prostě neuznávám argument „já za to nemůžu, zamilovala jsem se“ a naprosto neomluvitelné je pokud takto jedná muž.

Takže i když je to teď těžké, buďte rády že to takto dopadlo, že jste se zbavily nepotřebné zátěže. Co s mužem, který není chlap a není s rodinou když je zle. :nevim:

Takže… žádné brečení na emiminu, vyrazte na seznamky lovit zajíčky :-)

Lovení zajíčků je fakt poslední, co mi v téhle sracce schází… :mrgreen: Možná tak nějakého zmlátit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2094
25.3.20 12:28
@Anonymní píše:
Lovení zajíčků je fakt poslední, co mi v téhle sracce schází… :mrgreen: Možná tak nějakého zmlátit :roll:

Musím přiznat, že máš hodně specifické preference 8o

Na druhou stranu, často se tu zmiňují amatéři, myslím, že podobný inzerát by mohl mít úspěch. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 12:28
@Josef_t píše:
Musím přiznat, že máš hodně specifické preference 8oNa druhou stranu, často se tu zmiňují amatéři, myslím, že podobný inzerát by mohl mít úspěch. :think:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
25.3.20 12:52
@Anonymní píše:
Lovení zajíčků je fakt poslední, co mi v téhle sracce schází… :mrgreen: Možná tak nějakého zmlátit :roll:
:mrgreen: :jazyk: :mrgreen: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama