Nejúčinější sprej proti blechám? Kočka i pes.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 04.11.14 22:47
Nejúčinější sprej proti blechám? Kočka i pes.

Prosím o radu, jaký sprej proti blechám je nejefektivnější? Blechy donesl kocour z venku, teď je má i pes, pipety nepomohly… :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 04.11.14 22:53

Stříkám sprejem Frontline http://www.zbozi.cz/…sprej-250ml/

Efsheny
Závislačka 3999 příspěvků 04.11.14 23:19

Frontline, ted jsme přesedlali na Biokill :)

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 04.11.14 23:44

Doporučuji Advokate..ale ten se dá koupit jen u veterináře a pak pelíšky a sedačku postříkat biokillem popřípadě vytřít podlahu trouchou toho biokillu zředěným vodou v gbelíku. I my máme doma kočku i psa a advokate bylo efektivní řešení. Sice není nejlevnější ale zabírá.

j-p
Extra třída :D 11764 příspěvků 05.11.14 04:27

@Mamculina nejlepsi je prasek snist, je to novinka, muze to i pes i kocka ale kupuje se to u veterinare, stoji do 400.kc podle vahy!!

Martina 25
Kecalka 369 příspěvků 05.11.14 06:58

Ahoj mi používáme Arpalid, stojí tučim kolem 150 korun a mají ho běžně ve zverimexu. Funguje bezvadně.

silnice
Kecalka 130 příspěvků 05.11.14 07:30

@Mamculina pozor biokill je sice super, ale je pro kocky toxicky! nejlepsi jsou tablety comfortis v posledni dobe…ty fakt fungujou

Mysanda
Kecalka 192 příspěvků 05.11.14 07:34

My používáme obojky. Stojí do dvou stovek a vydrží celé léto. Navíc jsou proti blechám, i klíšťatům, jen odčervovat musíme extra.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 07:50
@Mamculina píše:
Prosím o radu, jaký sprej proti blechám je nejefektivnější? Blechy donesl kocour z venku, teď je má i pes, pipety nepomohly… :,(

sperej jsme nemeli nikdy zadnej ale ten kiltix obojek a nikdy za tech 8 let zadny zvire neprineslo blechu ani kliste a mohli se s tim i koupat a 7 mesicu to vydrželo :pankac:

MARYB
Nováček 1 příspěvek 10.11.14 10:25

Mám tříměsíční kotě a zjistila jsem, že má blechy. Rozhodla jsem se blechy zlikvidovat drahým sprejem Frontline. Pečlivě jsem dodržela návod, kde se píše, že tímto sprejem musíte kotěti postříkat celý kožíšek a vetřít do kůže. Chudák kočička to snášela velmi trpělivě. Po této proceduře sice část blech uhynula, ale kočička zůstala zablešená dál. Pěkně mě to naštvalo. Zjistila jsem, že Frontline má účinnou látku Fipron a ta už na blechy neúčinkuje, jsou proti ní imunní. Zjistila jsem to už dříve, protože mám jěště tříletého kocourka. U něj mi nejlépe funguje bílý obojek Beaphar s účinnou látkou Stiforosum. Je bezkonkurenční a stojí kolem 100 Kč. Bohužel se pod touto značkou nedá u nás koupit sprej nebo spot, pro kotě se mi obojek nezdá ideální.

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 10:35

@MARYB Me veterinář proti blechám Frontline doporučil, jen mi kladl na srdce, že to musí být Frontline Combo, že ten obyčejný Frontline už na ty blechy nepůsobí. A u nás tedy zabral, jen jsem to podpořila ještě postřikem bytu Biokillem. Ale zas tu jsou jedinci, kteří třeba byli nespokojení s Biokillem a doporučí něco jiného. Já bych tehdy vyzkoušela cokoli, co by mi od blech doma pomohlo :mrgreen:

Ronnie
Závislačka 2507 příspěvků 02.08.15 17:53

Ahojte, ráda bych oživila diskusi s dotazem na nějaký aktuálně opravdu dobře působící přípravek proti blechám pro kočky a koťata. Máme dlouhosrstou kočičandu, která má právě dvouměsíční koťátka. Blechy jsme objevili asi před 14 dny, na veterině nám dali pro koťátka Frontline sprej, pro kočku nějakou ukrutně drahou skleněnou pipetu, bohužel si nepamatuju název, mělo to být zároveň i něco na odčervení. Tak jsme vše aplikovali s radostí, že bude klid, ale předevčírem dcera objevila průvody blech na kočce i na koťatech. :zed: :zed: :zed: Nevím, jestli znovu nebo stále ještě, kočky jsou většinou venku a já mám dost starostí s malým mimčem, tak jsem si nenašla čas je prohlížet, to přiznávám. Ale podle toho počtu si myslím, že to je ještě ta původní generace dále se vesele množící. :cert: Teď ale nevím, čím bych je odblešila, když ani na veterině doporučené přípravky neúčinkují. Poradí třeba v lékárně? Koťátka brzy půjdou k novým majitelům a my si máme za 14 dní dovézt nové štěně, takže potřebujeme nutně blechy zlikvidovat co nejdřív a důkladně. Prosím tedy o vaše zkušenosti, díky!

vlasta.treti
Povídálka 18 příspěvků 02.08.15 18:12

@Ronnie Nám ta pipeta na kočky vždycky fungovala. Ale my jsme měli bytové kočky, co občas chodili ven, tak tam žádné zástupy blech nepochodovaly. Tchýně tím drahým přípravkem s dlouho účinností navíc odblešovala vesnické kočky, které se přišly k nám nažrat, aby měla jistotu, že to ti naši od nich nechytí.

Tsambika
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 02.08.15 18:32

@Ronnie sprej nám nikdy nepomohl, zato frontline v pipetce vždy zabral, ale používám ho na dospělé kočky, nevím, zda ho mohou koťata. Jestli jste takhle masivně zablešení, jak popisuješ, tak nevím co s tím, jedině se pokusit toho co nejvíc ručně vybrat, vyčesat, vykoupat šamponem nějakým proti blechám a pak ještě použít ten frontline, až mají protilátky v krvi.

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 02.08.15 21:13

My uz davame jen tabletky, ji se to normalne oralne:D pusobi 3 mesice.. blecha se napije a zdechne… 100% ucinnost, maji v lekarne i na veterine, cena cca 250, 2 tablety v baleni

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >